Оголошено кращий косметичний продукт!

Оголошено кращий косметичний продукт!

15 Окт, 2014

  22 жовтня в Москві відбулося яскрава подія в області російської індустрії краси — друга урочиста церемонія нагородження лауреатів «Національного Призу 2010 у галузі професійної косметології», засновниками якого є некомерційне партнерство «Міжрегіональне Професійне Косметологічне Об’єднання» та Національний альянс дерматологів та косметологів.

У номінації «Сенсація року» приз був вручений нового засобу Clinique, яке, воістину, стало подією в косметичної індустрії в 2010 році. Сироватка для вирівнювання тону шкіри і боротьби з гіперпігментацією Even Better Clinical Dark Spot Corrector отримала визнання не тільки покупців, а й професіоналів в області медицини, отримавши «Національний приз» в категорії «Кращий косметичний продукт, представлений в широкому продажі».

Even Better Clinical Dark Spot Corrector — це перше і єдине косметичний засіб в сегменті престижної косметики, ефективність якого дорівнює дії провідного медичного препарату для лікування гіперпігментації. Ця сироватка допомагає повернути шкірі свіжий, рівний тон, освітлити пігментні плями, усунути нерівності тони, пов’язані зі старінням шкіри, багаторічними ушкодженнями від ультрафіолету і зовнішніх агресорів, рубцюванням після акне. Клінічні випробування Even Better Clinical Dark Spot Corrector протягом 4, 8 і 12 тижнів показали, що ефективність цієї формули для вирівнювання тону шкіри порівнянна з результатами провідного медичного препарату. В ході випробувань було встановлено, що через 12 тижнів використання Even Better Clinical Dark Spot Corrector забезпечує поліпшення тону шкіри на 53%.

C однією істотною відмінністю — цей & quot; винищувач & quot; слідів пошкоджень шкіри надає щадну дію і не подразнює шкіру, що робить його ідеальним засобом для тих, чия шкіра не переносить інші освітлюючі препарати. Тепер вам не потрібно записуватися на прийом до дерматолога і платити за консультацію, тепер ви можете вирівняти тон шкіри самостійно, в домашніх умовах.

* Про Національний приз:

З моменту свого створення «Національний Приз» був і залишається головним інструментом інформування споживачів про підприємства, впевнено утримують лідерство у своїй галузі. Діяльність компаній, що стали лауреатами премії, відзначена визнаними експертами в області краси. «Національний Приз» — це справжній «знак якості», який гарантує визнання фахівців і довіру клієнтів. Більше того, на сьогоднішній день «Національний приз» є єдиним проектом федерального рівня, реалізованим за підтримки провідних російських учених, Росздоровнагляду РФ і Державної Думи РФ.

Похожие темы