Оголошено переможницю конкурсу Miss Pantene

Оголошено переможницю конкурсу Miss Pantene

15 Окт, 2014

Оголошено переможницю конкурсу Miss Pantene

  Переможницею першого реаліті-конкурсу Miss Pantene стала 19-річна Анна Грицан (м Полтава, Україна). Саме вона отримала титул Miss Pantene, річний контракт на співпрацю з маркою і фото для обкладинки відомого глянсового журналу.

Реаліті-кастинг Miss Pantene стартував 1 серпня в Напередодні появи нової революційної колекції Pantene Aqua Light і зібрав більше десяти тисяч учасниць.

10 фіналісток конкурсу вирушили в Академію краси Pantene в Марокко, де пройшли майстер-класи від професіоналів світу моди і краси і захистили свої дипломні роботи.

Легкість і природність — ці два слова стали своєрідним лейтмотивом усієї Академії.

Андрій Дрикін, арт-директор Pantene Pro-V в Східній Європі, дав дівчатам основи мистецтва догляду за волоссям, розповів про hair-тренди минулого і майбутнього сезонів і поділився секретами модною легкої укладання.

Майстер клас Володимира Калінчева, офіційного візажиста Max Factor в Росії, відкрив завісу таємниці правильного макіяжу, і після теоретичного заняття фіналістки Академії змогли на практиці застосувати отримані навички.

Евеліна Хромченко, експерт моди, розповіла фіналісткам про правила гардеробу сучасної дівчини і провела індивідуальні консультації по стилю. Практична частина цього майстер-класу ознаменувалася проведенням справжнього дефіле в стилі Aqua Light. Перед дівчатами стояла задача вибрати зі свого гардероба наряд, відповідний стилістиці нової колекції Pantene Aqua Light, пройти по подіуму і отримати експертну оцінку Евеліни Хромченко.

Світський фотограф Володимир Широков, в портфоліо якого роботи над десятками обкладинок глянцевих журналів, дав фіналісткам основи фотомодельного мистецтва, а на практичному занятті фіналістки позували перед камерою знаменитого фотохудожника.

Відомий хореограф Єгор Дружинін спеціально приїхав до Академії, щоб викласти дівчатам основи пластики та акторської майстерності, а фітнес-інструктор Жанна Чиркова провела майстер-клас з пілатесу.

Наприкінці навчання в Pantene Beauty Academy дівчатам належало пройти непросте випробування. Дипломна робота кожної фіналістки — це відео-ролик Pantene Aqua Light, знятий під час перебування в Академії по ідеї і сценарію фіналістки і з нею ж у головній ролі.

За підсумками користувацького голосування на сайті з десяти фіналісток були визначені три фаворитки — Марина Разорьонова, Маргарита Мітріковская і Анна Грицан, з яких журі конкурсу обрало кандидатуру Анни як кращу на набуття титулу Miss Pantene.

Похожие темы