Олівець для губ правила вибору

Олівець для губ правила вибору

18 Июн, 2014

Олівець для губ правила вибору

Олівець для губ — головний помічник жінки в створенні красивого макіяжу. Але важливі не тільки колір, але й фактура, стійкість та інші параметри. Нанесення олівця — особлива процедура, яка вимагає дотримання чітких, але простих правил. А при виборі відтінку варто прислухатися до себе і порад професійних візажистів.

Особливості вибору олівця для губ

Більшість жінок вибирає олівець для губ за кольором, забуваючи звернути увагу на інші його характеристики. В результаті чого бувають і неприємності: то лінія виходить тонкою, то олівець занадто м’яким. У підсумку доводиться вирушати в магазин за наступною покупкою. Головним при виборі олівця є його якість. Основне призначення даного косметичного засобу — створення бездоганної лінії губ. Це під силу тільки гарному в міру м’якому олівця, який не буде занадто жирним, і в той же час не зашкодить шкіру, а лінія буде довго триматися. Важливо звернути увагу на інформацію, представлену на корпусі олівця. Там вказуються термін придатності, тон, стійкість, активні компоненти і виробник. Масла, віск і вітаміни додаються до складу в різних пропорціях. Якщо більше воску — значить, проведена олівцем лінія не потріскається, а грифель не зашкодить шкіру. Вітаміни та масла захистять від пересушування, рослинні екстракти будуть живити губи, масла пом’якшать шкіру.

Особливу увагу варто звернути на товщину грифеля. Невеликий діаметр говорить про вузьку спеціалізацію, тобто такий олівець можна використовувати тільки для обведення контуру губ — тонку лінію буде неможливо розтушувати. Олівці з тонким грифелем — зброя досвідчених стилістів. Решті ж краще вибрати універсальний засіб з грифом більшого діаметра — і лінія буде чіткою, і розтушувати її досить легко. До того ж зверху можна наносити помаду

Як наносити помаду — 16 рад і секретів

або блиск. Багато виробників спеціально доповнюють олівець маленьким пензликом, призначеної для розтушовування. Про стійкість кольору можна дізнатися, поглянувши на стікер. Олівці бувають стійкими, водостійкими і суперстійкою. Останні два можна змити тільки спеціальною косметикою, але вона підходить не всім, і для сухої шкіри

Догляд за сухою шкірою і водний баланс в організмі

краще її не використовувати. Решта олівці можна змивати звичайним косметичним молочком. І, звичайно, не варто забувати про маленьку, але дуже зручною стругачці. Її краще купувати окремо, так як м’який грифель, стикаючись з лезом, розташованим в ковпачку, буде кришитися і швидко прийде в непридатність.

Олівець для губ: правила нанесення

Олівець — це відмінний засіб для створення виразних губ. Більше того, з його допомогою можна коригувати контур. Колір олівця підбирається в тон помаді, при цьому краї повинні бути ретельно промальовані, що полегшить підфарбовування пензликом або помадою. Якщо помада яскрава, то без контурного олівця і зовсім не обійтися: макіяж повинен бути бездоганним. Контур промальовується легкими короткими штрихами, особлива увага приділяється центру верхньої губи. Щоб полегшити проведення рівної лінії, можна поставити дрібні точки поруч один з одним і акуратно їх поєднати. Растушевка виконується всередину губ, а зверху наноситься помада або безбарвний блиск. Щоб губи виглядали більш об’ємно, їх можна обвести всередині природного контура і позначити куточки. Якщо рот занадто великий, контур наносять, не доводячи до куточків рота, і використовують помаду більш темного кольору. Опущені вниз куточки губ можна підняти також за допомогою олівця.

Фахівці дають просту пораду: якщо олівець занадто жорсткий, його можна нагріти на полум’ї сірника, а занадто м’який привести в форму, поклавши на кілька хвилин у холодильник. Олівець для губ підібраний ідеально, якщо він підходить до помади по фактурі, а також на півтону її темніше. Олівець не повинен створювати контраст з помадою, адже внутрішній контур растушевивается, а зовнішній залишається чітким. Серед останніх новинок варто виділити безбарвні олівці, завдяки яким помада не розтікається. Їх текстура дуже легка, і підправляти недосконалість губ з їх допомогою просто. Такі засоби по достоїнству оцінять і любительки яскраво-червоних помад.

Анастасія Рилова

Похожие темы