Омолодження довіряй перевіреного

Омолодження довіряй перевіреного

30 Окт, 2014

   Вибір способів омолодження актуальне, але сильно утруднений великою кількістю пропозицій. Косметичні послуги рекламують і продають маркетологи, а не медичні фахівці. Але серйозним людям, якість життя яких безпосередньо залежить від вибору правильної стратегії збереження краси і здоров’я, важлива інформація про препарати та процедурах без рекламного нальоту і маркетингових прийомів. Її можна отримати тільки у виробників із солідною науковою базою та досвідом тривалих клінічних випробувань.

Давно відомо, що з віком організм зневоднюється. Нас вже не треба переконувати в необхідності зовнішнього зволоження шкіри кремами, внутрішнього підтримання водного балансу рясним питтям, внутрішньошкірного введення зволожуючих препаратів для запобігання та виправлення вікових дефектів шкіри. З водою і кремом в певних межах можна експериментувати, але до вибору дермальних ін’єкцій треба підійти більш грунтовно. Часті випадки ускладнень від численних новинок різних виробників викликають бажання знати більше, ніж написано в рекламному буклеті.

Більше десяти років в області косметології успішно працює і проводить дослідження шведська компанія Q-Med, яка виробляє препарат Restylane для ін’єкцій краси. Це одна з небагатьох компаній, що володіють солідною дослідною лабораторією. Там працюють не тільки над косметичними проблемами, але і загальмедичні, тому їх дослідження по-справжньому фундаментальні. Q-Med регулярно публікує в медичних виданнях результати досліджень препаратів гіалуронової кислоти — основного компонента Restylane. Фахівці цієї компанії можуть багато розповісти не тільки про її косметичних, але і лікувальні властивості. Необхідно також додати, що багато незалежних вчені використовують саме Restylane у своїх власних дослідженнях, тому він уособлює золотий стандарт безпеки та ефективності серед фахівців.

Чудове речовина — Гіалуронова Кислота (від грец. Thialos — скло) — було виявлено в середині минулого століття в склоподібному тілі коров’ячого очі і в півнячі гребені. З гребеня і отримували гіалуронової кислоти. Вона помітно прискорює загоєння ран, особливо опіків. Для косметологів ж важливіше, що 2 мл кислоти здатні зв’язати і утримати майже 100 мл рідини. Адже дерма, майже на 70% складається з води, і її треба там зберегти якомога довше. Шкіра при цьому буде виглядати набагато молодше.

Чи треба говорити, скільки компаній почали освоювати виробництво препаратів з чудодійною кислоти. На ринку з’являються новинки із привабливими анотаціями, назви яких немає потреби запам’ятовувати, так як вони часто змінюються. Хіба можна в такому круговороті говорити про тривалі клінічні випробування і про безпеку, яка підтверджується часом? Серед цієї безлічі вигідно відрізняється препарат-довгожитель Restylane, що має 11-річний досвід успішних продажів, перший звіт про випробування якого можна прочитати в Dermatol Surg ще за 1998 рік.

І з тих пір щороку з’являються нові наукові роботи, які переконують нас у безпеці ін’єкцій за допомогою Restylane. У наступному матеріалі ми розповімо, у чому унікальність цього препарату.

Додаткову інформацію про Restylane можна знайти на сайті ексклюзивного дистриб’ютора Restylane в Росії —
ТОВ «Валлекс» www.vallexm.ru, тел. (495) 9747274

на правах реклами

Похожие темы