Oriflame золоте полум'я косметичної індустрії

Oriflame золоте полум’я косметичної індустрії

14 Апр, 2014

Oriflame золоте полум'я косметичної індустрії

Oriflame перекладається як «золоте полум’я». Полум’я це, правда, катує холодним північним вогнем, бо батьківщиною косметики є Швеція, природа якої відрізняється особливим нордичним характером, як і її мешканці. Початок своєї діяльності Oriflame відраховує з 1967 року, коли два брати Йонас і Роберт аф Йокник заснували компанію, косметика якої доходить до свого споживача шляхом прямих продажів. Уже через півтора року після відкриття косметика Oriflame завоювала вже всю Скандинавію, і протягом двох десятків років міцно укорінялася не просто як лідируюча марка в області прямих продажів, але і як гідний конкурент безлічі іменитих брендів.

Пора охоплення східноєвропейських територій прийшла лише з падінням «залізної завіси», тобто — лише до початку 90-х років. Тоді ж обсяг продажів компанії виріс в 5 разів, завдяки чому марка отримала заслужений статус самої швидко компанії, що спеціалізується на прямих продажах у всьому світі.

Підкорення Росії почалося в 1992 році. Багато хто напевно пам’ятають як в телепередачах стали в якості призів вручати кошички значних обсягів, які були наповнені баночками найніжніших квітів. «Натуральна шведська косметика» — говорили телеведучі призерам, розхвалюючи новий продукт, який пристрасно жадали мільйони телезрітельніц по інший бік екрану. Але зовсім скоро жінки могли мати у себе вдома якщо не переповнену кошик, то баночку, а то й дві, на якій було виведено Oriflame.

До справжнього моменту шведська компанія поширює косметику в 59 країнах світу, і все більше і більше дівчат у всьому світі приєднується до інтернаціональній родині Oriflame, стаючи незалежним консультантом марки. Асортимент бренду теж не рідшає, а з кожним роком тільки поповнюється, але, що важливо для багатьох жінок — деякі найменування залишаються в каталогах багато років, і іноді подібна вірність продукції і породжує прихильність саме даної косметиці.

Сьогодні під брендом Oriflame випускають косметику по догляду за обличчям, тілом та волоссям і декоративну, кошти як для жінок, так і для чоловіків і дітей, найширшу парфумерну серію, аксесуари. Особливо радує жінок досить чіткий поділ по лініях для певного віку і проблеми зі значною гамою продуктів в кожній, а також засоби на основі натуральних речовин з вираженим ароматом для любителів смачних запахів при догляді за собою. Не так давно в список включена і wellness-серія — вітаміни, мінерали, які підтримують красу зсередини, поки інші засоби чаклують над нею зовні.

У Дубліні базується Центр досліджень і розробок, з якого і виходять новітні ідеї, в майбутньому дають життя формулами, які завжди йдуть в ногу з часом і потребами клієнтів. Формулювання «натуральна шведська косметика» також виправдовує себе, тому що в кожній серії Oriflame знайдуться обов’язкові природні компоненти, які в більшості своїй є основою для того чи іншого засобу. Бренд сьогодні постійно використовує близько 150 природних компонентів, що кочують з одного засобу в інше — це рослинні екстракти, соки, мінерали, які довели свою косметичну ефективність.

Ще один великий плюс для споживача, який при виборі косметики піклується не тільки про себе, але і навколишньому середовищу — це солідарність компанії з ним. По-перше, що важливо, Oriflame відмовилися від тестування косметики на тваринах. По-друге, компанія дуже серйозно ставиться до охорони навколишнього середовища, тому упаковка не містить ПВХ і на ній завжди є вказівка ​​того, з чого вона виготовлена, що допомагає її правильної утилізації.

У 2015 році компанія Oriflame відзначила 40 років з дня заснування. Непоганий термін для фірми, яка поширює косметику шляхом прямих продажів, чи не так? Добре це чи погано — отримувати косметику лише таким способом — дадуть відповідь лише споживачі, клієнти Oriflame, у яких протягом цього періоду був час оцінити якість косметики і зробити свій вибір. Незважаючи на безліч супротивників такого роду продажів, у шведської компанії тисячі шанувальників по всьому світу. Вони їй довіряють, стежать за оновленням асортименту і щомісяця терзають своїх консультантів на предмет акцій, знижок і вигідних пропозицій, яких у Oriflame завжди достатньо.

Євгенія Жіркіна

Похожие темы