Oriflame золоте полум’я косметичної індустрії

14 Апр, 2014

Oriflame золоте полум'я косметичної індустрії

Oriflame перекладається як «золоте полум’я». Полум’я це, правда, катує холодним північним вогнем, бо батьківщиною косметики є Швеція, природа якої відрізняється особливим нордичним характером, як і її мешканці. Початок своєї діяльності Oriflame відраховує з 1967 року, коли два брати Йонас і Роберт аф Йокник заснували компанію, косметика якої доходить до свого споживача шляхом прямих продажів. Уже через півтора року після відкриття косметика Oriflame завоювала вже всю Скандинавію, і протягом двох десятків років міцно укорінялася не просто як лідируюча марка в області прямих продажів, але і як гідний конкурент безлічі іменитих брендів.

Пора охоплення східноєвропейських територій прийшла лише з падінням «залізної завіси», тобто — лише до початку 90-х років. Тоді ж обсяг продажів компанії виріс в 5 разів, завдяки чому марка отримала заслужений статус самої швидко компанії, що спеціалізується на прямих продажах у всьому світі.

Підкорення Росії почалося в 1992 році. Багато хто напевно пам’ятають як в телепередачах стали в якості призів вручати кошички значних обсягів, які були наповнені баночками найніжніших квітів. «Натуральна шведська косметика» — говорили телеведучі призерам, розхвалюючи новий продукт, який пристрасно жадали мільйони телезрітельніц по інший бік екрану. Але зовсім скоро жінки могли мати у себе вдома якщо не переповнену кошик, то баночку, а то й дві, на якій було виведено Oriflame.

До справжнього моменту шведська компанія поширює косметику в 59 країнах світу, і все більше і більше дівчат у всьому світі приєднується до інтернаціональній родині Oriflame, стаючи незалежним консультантом марки. Асортимент бренду теж не рідшає, а з кожним роком тільки поповнюється, але, що важливо для багатьох жінок — деякі найменування залишаються в каталогах багато років, і іноді подібна вірність продукції і породжує прихильність саме даної косметиці.

Сьогодні під брендом Oriflame випускають косметику по догляду за обличчям, тілом та волоссям і декоративну, кошти як для жінок, так і для чоловіків і дітей, найширшу парфумерну серію, аксесуари. Особливо радує жінок досить чіткий поділ по лініях для певного віку і проблеми зі значною гамою продуктів в кожній, а також засоби на основі натуральних речовин з вираженим ароматом для любителів смачних запахів при догляді за собою. Не так давно в список включена і wellness-серія — вітаміни, мінерали, які підтримують красу зсередини, поки інші засоби чаклують над нею зовні.

У Дубліні базується Центр досліджень і розробок, з якого і виходять новітні ідеї, в майбутньому дають життя формулами, які завжди йдуть в ногу з часом і потребами клієнтів. Формулювання «натуральна шведська косметика» також виправдовує себе, тому що в кожній серії Oriflame знайдуться обов’язкові природні компоненти, які в більшості своїй є основою для того чи іншого засобу. Бренд сьогодні постійно використовує близько 150 природних компонентів, що кочують з одного засобу в інше — це рослинні екстракти, соки, мінерали, які довели свою косметичну ефективність.

Ще один великий плюс для споживача, який при виборі косметики піклується не тільки про себе, але і навколишньому середовищу — це солідарність компанії з ним. По-перше, що важливо, Oriflame відмовилися від тестування косметики на тваринах. По-друге, компанія дуже серйозно ставиться до охорони навколишнього середовища, тому упаковка не містить ПВХ і на ній завжди є вказівка ​​того, з чого вона виготовлена, що допомагає її правильної утилізації.

У 2015 році компанія Oriflame відзначила 40 років з дня заснування. Непоганий термін для фірми, яка поширює косметику шляхом прямих продажів, чи не так? Добре це чи погано — отримувати косметику лише таким способом — дадуть відповідь лише споживачі, клієнти Oriflame, у яких протягом цього періоду був час оцінити якість косметики і зробити свій вибір. Незважаючи на безліч супротивників такого роду продажів, у шведської компанії тисячі шанувальників по всьому світу. Вони їй довіряють, стежать за оновленням асортименту і щомісяця терзають своїх консультантів на предмет акцій, знижок і вигідних пропозицій, яких у Oriflame завжди достатньо.

Євгенія Жіркіна

Похожие темы