Оріфлейм і МакSим представили новий молодіжний бренд

Оріфлейм і МакSим представили новий молодіжний бренд

16 Окт, 2014

Оріфлейм і МакSим представили новий молодіжний бренд

  Оріфлейм провів презентацію нового молодіжного бренду Dare to Be, обличчям якого стала співачка МакSим!

14 липня 2010 на території дизайн-заводу FLACON відбулася презентація, присвячена запуску нового молодіжного бренду шведської компанії Оріфлейм Dare to Be. Обличчям бренду стала відома співачка МакSим!

Захід пройшов за участі команди молодих дизайнерів, які з цієї нагоди втілили в життя ряд креативних ідей. Майданчик дизайн-заводу FLACON була розділена на декілька інтерактивних зон — гостей чекали 4 кімнати з різнокольоровими дверима. Кожна кімната відображала характер однієї з героїнь нового інтернет-серіалу Dare to Be — шведки Емми, індіанки Аліши, мексиканки Клаудії та Даші з Росії. У кімнатах гості отримували ексклюзивні подарунки, підготовлені дизайнерами, а також мали можливість навчитися корисним речам: плести намиста і зав’язувати хустки, і просто активно провести час, граючи в Nintendo Wii, або сфотографуватися в креативному образі. Кімнати були оформлені і обставлені учасниками проекту: командою молодих дизайнерів — Fortytwo, Ofaria, Daria Bardeeva, die_blonde, Yetonado, Bessonnitsa.

Крім цього в приміщенні заходи розгорнулася справжня знімальний майданчик. Хлопці, що представляють молодіжний бренд одягу Fortytwo, зняли концептуальне відео в стилі time-капсула, до участі в якому були запрошені молоді актриси кіно і театру. Гості стали свідками зйомок і навіть могли самі взяти участь у процесі. У фіналі презентації результат зйомок був продемонстрований гостям.

Презентація проходила в неформальній обстановці, у гостей була можливість поспілкуватися з МакSим і топ-менеджерами компанії: Юліанною Соколовської, віце-президентом з маркетингу в країнах СНД і Балтії, і Сергієм Канашин, главою Росії і віце-президентом компанії в країнах СНД і Балтії. У своєму виступі Сергій Канашин, глава Росії і віце-президент компанії в країнах СНД і Балтії, зазначив: «Оріфлейм в цьому проекті фокусується на молоді. Це близько третини наших консультантів і важлива категорія споживачів. Ми хочемо стати першим вибором молоді: першої косметикою і першою можливістю зробити крок на шляху до фінансової незалежності. Саме тому ми запускаємо новий бренд Dare to Be ».

На підтвердження його слів Юліанна Соколовська, віце-президент з маркетингу в країнах СНД і Балтії, розповіла про філософію бренду Dare to Be і продемонструвала рекламні ролики за участю співачки МакSим, які вийдуть на ТБ в підтримку запуску. Також у рамках заходу відбулася прем’єра пісні «Моя відповідь — Так!», яку співачка записала спеціально для Оріфлейм.

Dare to Be — вирішувати і вирішувати!

Похожие темы