Оріфлейм відкриває Концептуальний центр в Москві

Оріфлейм відкриває Концептуальний центр в Москві

17 Окт, 2014

Оріфлейм відкриває Концептуальний центр в Москві

  Перший в Росії Концептуальний центр Оріфлейм, розташований в ТЦ МЕГА Біла Дача, представить споживачам не тільки продукцію і новинки компанії, але і бізнес-можливості Оріфлейм, а також познайомить з цінностями шведського бренду.

В Концептуальному центрі Оріфлейм споживач зможе «вживу» познайомитися з основними лініями продукції Оріфлейм: засобами для догляду за шкірою обличчя, декоративною косметикою, засобами для догляду за тілом та волоссям, парфумерією, а також продукцією Велнес від Оріфлейм для підтримки краси зсередини.

Щодня відвідувачам Центру допомагатимуть продавці-консультанти, які зорієнтують в різноманітті продукції та підберуть відповідні кошти. Також регулярно будуть організовуватися сесії з тестування шкіри, волосся і сесії мейк-ап за участю візажистів Оріфлейм.

Крім цього, в Концептуальному центрі передбачена спеціальна зона, присвячена бізнес-можливостям Оріфлейм, де консультанти компанії розкажуть про те, як змінити своє життя на краще, стати частиною світу краси і успіху і виконати свої мрії, використовуючи можливості заробітку і побудови власного бізнесу з Оріфлейм.

Оформлення Центру виконано в тенденціях шведського дизайну і відображає основні цінності бренду. Прості лінії, світлі тони, динамічні сучасні форми говорять про високотехнологічності, а жива газонна трава — про натуральність. Таким чином, в дизайні втілилася суть бренду Оріфлейм: поєднання кращого від науки і кращого від природи.

«Відкриття Концептуального Центру Оріфлейм не означає, що компанія змінила курс розвитку і тепер виходить в роздрібний продаж, — Каже Матс Палмквіст, старший віце-президент Оріфлейм в країнах СНД і Балтії. — Це виключно іміджевий проект, який, ми впевнені, значно збільшить ряди шанувальників Оріфлейм. Основна його відмінність від роздрібного магазину полягає в тому, що ми не націлені на продажу, а прагнемо «відкрити» каталог Оріфлейм для тих, хто цього ще не зробив ».

Концептуальний Центр Оріфлейм стане першим і єдиним в Росії. Компанія не планує відкриття інших Концептуальних Центрів на території регіону. Ціни в Концептуальному центрі не будуть відрізнятися від цін в каталозі без урахування знижок.

Площа Концептуального Центру становить близько 100 кв.м., дизайн та роботи по забудові були проведені компанією Design & amp; Development.

Похожие темы