Особа нового аромату 7 Loewe Кайетано Рівера

Особа нового аромату 7 Loewe Кайетано Рівера

13 Окт, 2014

Особа нового аромату 7 Loewe Кайетано Рівера

  Молодий, неймовірно мужній, динамічний, він — Герой іспанців, він — Головний Герой нового аромату 7 Loewe.

7 Loewe поєднує в собі дві трудносовместімие реалії минулого і сьогодення. З одного боку, перед нами сучасний молодий чоловік, який легко справляється з завданнями повсякденному житті і шаленим ритмом сучасного світу, але в теж час, який зберігає пам’ять про своє коріння і шанує своїх предків. Самою очевидною фігурою для представлення аромату 7 Loewe є емблематична для іспанської культури фігура: Тореадора.

Істинний тореро втілює в собі 7 якостей сучасного Героя — Пристрасть, Гордість, Силу і Відвагу, Духовність і Самотність, Мистецтво і Традиції, Життя і Смерть, людського і божественного. Абсолютна мужність! Всі перераховані вище якості притаманні новому амбасадору чоловічої парфумерії Loewe, — тореадора Кaйетано Рівера Ордонеза.

Вперше Кайетано (1977 р.н.) вийшов на арену в 2005 році у віці 28 років. Він відразу став Героєм. А через рік, 9 вересня 2006, на арені старовинного міста Ронда на півдні Іспанії в Андалусії (батьківщині кориди) відбулася церемонія посвяти Кайетано в Матадори (Матадор — це тореадор, який керує квадрільі і має право вбивати бика). У ролі Падріні («padrino» — хрещеного батька, захисника) виступив його брат Франсиско. Того вечора Кайетано відрізав вуха двом бикам, з якими зіткнувся в бою.

Сьогодні Кайетано виступаємо на арені (на рік він бере участь не менше, ніж в 60 КОРІДА), він неймовірно красивий і є для іспанців справжнім героєм, що підтверджується величезним інтересом до нього з боку медіа. У 2009 році він зайняв почесне 2 місце за популярністю, відразу після царюючого монарха — короля Хуана Карлоса 1.

7 Loewe… Цей ні на що не схожий аромат складається всього лише з 7 елементів, отриманих в результаті складного і дуже тонкого виробничого процесу, що не застосовувався раніше в Високої парфумерії. Інновація полягає в тому, що використані найдрібніші і найчистіші частині кожного інгредієнта — молекули. Їх всього сім (традиційно в аромат входять від 40 до 300 інгредієнтів).

Ладан — Розкриває перший покрив таємниці.

Абсолют Перця — Передає силу і мужність.

Червоне Яблуко — Дарує непереборну свіжість.

Роза, Конвалія, Нероли (Квітковий елемент) — підкреслюють елегантність.

Атласский Кедр — Символізує унікальність.

Ветивер — Уособлює відвагу.

Мускус — Пробуджує чуттєвість.

Нове слово в парфумерії. Дорогоцінна формула балансу і мистецтва.

Похожие темы