Pantene ProV оголошує акцію

Pantene ProV оголошує акцію

03 Окт, 2014

  Іноді для того, щоб знайти ті засоби для волосся, які підходять саме тобі, доводиться провести в пошуку чимало часу. Часом ми настільки впевнені, що дорого — значить якісно, ​​що готові купувати лише професійні засоби, не припускаючи, що є більш доступна альтернатива, ні в чому їм не поступається.

І Pantene Pro-V з гордістю це підтверджує: якість продуктів по догляду за волоссям від Pantene Pro-V і результат від їх дії можна порівняти з професійним доглядом!, / p & gt;

Доведено за допомогою унікального експерименту, проведеного 28 березня 2009 в одному з салонів краси м Москва. Під час SPA процедур по догляду за волоссям салонні кошти були замінені засобами Pantene Pro-V. При цьому відвідувачки салону не бачили, чим саме користуються майстри, і перебували в повній впевненості, що це шампунь і бальзам-ополіскувач для професійного використання. Ефект був настільки приголомшливим, що всі учасниці експерименту одностайно відзначили, що їх волосся стали виглядати більш здоровими, блискучими, немов після застосування дорогих професійних засобів.

І тепер кожна з вас легко може особисто переконатися у високій якості шампунів і бальзамів-ополіскувачів Pantene Pro-V. Pantene оголошує про початок безпрецедентної акції «Обмін», яка пройде на території Росії з 1 серпня по 30 вересня 2009!* Все, що потрібно для того, щоб взяти участь в акції — це принести упаковку від шампуню і бальзаму-ополіскувача, якими ти зазвичай користуєшся, і ціна яких становить або перевищує 200 рублів, в один з обмінних пунктів Pantene Pro-V (м Москва, ТЦ «Європейський» або ТЦ «МЕГА Химки» **). Натомість учасники акції отримують колекцію коштів від Pantene Pro-V — системи догляду за волоссям «Інтенсивна захист і відновлення» і «Живий колір»! Кожен набір, що видається в обмін на порожні пляшки, складається з шампуню 250 мл і бальзаму-ополіскувача 200 мл — все Pantene.

Також можна взяти участь в акції, надіславши упаковки від будь-яких шампунів і бальзамів-ополіскувачів, вартістю від 200 руб., Поштою на адресу: 119602, а / с «Pantene».

Більш детальну інформацію про акцію «Обмін» можна знайти на сайті виробника, або дізнатися, зателефонувавши на гарячу лінію 8-800-333-80-88 (дзвінок безкоштовний для всіх регіонів РФ).

Тепер, разом з Pantene, змінити старі звички на нові стало легше, ніж коли б то не було! Не пропустіть свій шанс!

* Дати роботи пунктів обміну: 22-23 і 29-30 серпня, 5-6 і 12-13 вересня

** Акція також проводиться в інших містах: Санкт-Петербурзі (ТЦ «МЕГА Дибенко», «Меркурій»), Казані (ТЦ «Тандем»), Новосибірську (ТЦ «МЕГА»), Єкатеринбурзі (ТЦ «Парк Хаус») і Нижнім Новгороді (ТЦ «Фантастика»).

Похожие темы