Парфумер LOEWE відвідав Москву

Парфумер LOEWE відвідав Москву

20 Окт, 2014

Парфумер LOEWE відвідав Москву

  Днями столицю відвідав знаменитий парфумер іспанської люксової марки LOEWE Еміліо Валерос. В рамках візиту він дав прес-конференцію для представників провідних глянцевих та інтернет-видань, на якій він відкрив завісу над деякими секретами знаменитого іспанського бренду парфумерії.

Ось уже 20 років Еміліо творить для Loewe Perfumes. На даний момент він є ведучим «носом» бренду і повністю відповідає за створення парфумерних шедеврів LOEWE. Маючи справу з більш ніж 4000 різних інгредієнтів щодня, він випускає всі косметичні та парфумерні продукти іспанської марки Loewe. Ось тільки найзнаменитіші з його творінь: SOLO LOEWE, Quiazs, Quizas, Quizas і недавня новинка, яка вже стала бест-селлером в магазинах L’Etoile, Aire Loco.

Еміліо Валерос народився в 1950 і дуже рано увійшов у світ парфумерії. Його батько працював у лабораторії, змішуючи різні запахи. Таким чином, маленький Еміліо познайомився з блоттер, новими ароматами і т.д.

Ось чому після отримання диплома з хімії він приєднався до іспанського парфюмерно-косметичного бренду GAL. Еміліо почав працювати у відділі з контролю якості та аналізу продукції. Таким чином, на самому початку він не мав відношення до створення ароматів. Але його все більше притягував творчий процес. Саме тоді спільно з Хуаном Ечандія він приступив до детального вивчення цього сектора.

Еміліо Валерос відправився в Париж, а потім у Грасс. Протягом п’яти років він відшліфовував свої вміння в таких компаніях як Roure Bertrand, Firmenich, Mane fils, IFF і D’Argeville. Після 14 років роботи в GAL і кількох спільних проектів з такими міжнародними брендами як, наприклад, Avon, він приєднався до LOEWE Perfumes.

Людина широких поглядів, Еміліо обожнює проводити час зі своєю сім’єю і друзями. Як тільки вдається викроїти час, він намагається провести його на природі, подорожуючи або займаючись спортом. Як він стверджує, природа допомагає «очистити ніс», а подорожі дарують можливість знайти нові запахи!

Це — перший візит Еміліо в Москву. І, судячи з вражень, дуже скоро нам варто очікувати новий шедевр. Який? Поживемо — побачимо, але поки можна бути впевненими в одному: цей аромат безсумнівно стане бестселером!

Похожие темы