Пензлики для макіяжу як вибирати використовувати доглядати зберігати

24 Дек, 2014

Пензлики для макіяжу як вибирати використовувати доглядати зберігати

Художник не може творити без фарб і пензлів. Саме ці інструменти допомагають йому перенести на полотно форму і зміст задуманого твору. Створення макіяжу — теж творчий процес, порівнянний з художнім мистецтвом.

Щоб «полотно» вийшло закінченим, використання кистей просто необхідно. Вибір їх у світі візажу величезний, часом не знаєш, яка і для чого призначена. Розібратися в цьому питанні нам допомогли Юлія Кузьміна, керівник відділу навчання персоналу роздробу мережі Л’Етуаль, і візажист Тамара Котова.

Як вибрати кисті для макіяжу

Звичайно, зараз ми готові почути обурені вигуки шанувальників натурального способу створення макіяжу: «А на що нам пальці?» Але давайте залишимо цей варіант для дітей, які малюють свої перші художні твори, і любителів виводити картинки на запітнілому склі. Самі ж пристрастився до високого і освоїмо справжні знаряддя праці візажистів.

Насправді, набуваючи асортимент кистей, ви інвестуєте в свою красу. Адже ці інструменти покликані, не тільки полегшити процес створення мейк-апу, вони також допоможуть заощадити косметику, захистять її від попадання мікробів (чим грішать пальці) і продовжать термін життя улюблених продуктів.

Для того щоб навчитися вибирати кисті, не потрібно бути професійним візажистом, наш гід допоможе вам зорієнтуватися у світі «знарядь» краси.

Крок 1. Орієнтуєтеся на виробника

Купуйте кисті від косметичних брендів: виробники намагаються тримати марку, перевіряють матеріали на гипоаллергенность, стежать за якістю продукту — зчепленнями, кріпленнями, гнучкістю інструменту.

Крок 2. Визначтеся з матеріалом

Кисті виготовляють з натурального (волоса соболя, поні) і синтетичного ворсу (акрилу, пластика). Натурпродукт хороший для використання сухих засобів — рум’ян, тіней. Вони не забиваються в ворс і легко вимиваються.

Синтетика підходить для рідкої косметики — тонального крему, флюїду. Цей матеріал вбирає в себе менше продукту (більше віддаючи шкірі), тому штучні кисті краще натуральних коректують рельєф обличчя.

Крок 3. Виберіть розмір кисті і твердість

Важливо також підібрати кисть за розміром, щоб, як кажуть візажисти, вона вписувалася в ту область, куди ви збираєтеся наносити косметику. Щетина кисті не повинна бути грубою і жорсткою і зобов’язана мати певний рівень гнучкості.

Цей інструмент, як і косметику, варто для початку протестувати. Перевірте маневреність кисті, провівши нею в різні боки по зовнішній стороні долоні.

Крок 4. Вибирайте кисті в залежності від їх призначення

Інструменти візажистів діляться на кілька підкласів — для очей, губ, обличчя. І в кожному ряду є основні кисті — ті, що допомагають створити грамотний макіяж.

Кисті для обличчя

Їх використовують для нанесення основи, тони, консілера, рум’ян, пудри, а також розтушовування.

Кисть для нанесення основи і розтушовування рум’ян

Зовнішній вигляд: з коротким ворсом.
Навіщо потрібна: дуже хороша для нанесення основи, відмінно маскує пори, дрібні почервоніння, вирівнює рельєф. Також з її допомогою можна змішувати між собою сухі компоненти, наприклад, пудру і бронзант, пудру ірум’яна, допомагає пом’якшити кордону між відтінками і міняти інтенсивність кольору. Ця кисть покликана наносити засіб рівномірно, економно його витрачає.
Як використовувати: наносите рідкі засоби круговими рухами від центру до лінії росту волосся, до повного злиття з шкірою, а сухі — по геометричних лініях. Потім розтушуйте колоподібними рухами, щоб домогтися пом’якшення кордону кольору.

Ваші б’юті-помічники:

Кисті Oriflame і M.A.C

Кисть для нанесення пудри

Зовнішній вигляд: м’яка, кругла, велика.
Навіщо потрібна: найчастіше використовується для нанесення розсипчастої пудри, з її допомогою легко набрати пудру, стряхнути надлишки. Ця кисть розподіляє пудру рівномірно.
Як використовувати: наносити по контурах особи рівномірними рухами погладжують.

Ваші б’юті-помічники:

Кисті Clinique і Yves Rocher

Кисть для нанесення рум’ян і бронзантов

Зовнішній вигляд: м’яка куполообразная кисть середнього розміру.
Навіщо потрібна: ця Ультрам’яка кисть не викликає подразнень на шкірі, завдяки довгому ворсу. З її допомогою добре коригувати овал обличчя, завдаючи бронзант і рум’яна точно на яблучка щік або вилиці.
Як використовувати: наносите бронзант під вилицю у напрямку до скроні, рум’яна — на яблучка щік у напрямку до вуха.

Ваші б’юті-помічники:

Кисті Oriflame, M.A.C, Clinique, Bobbi Brown

Кисть контурна велика

Зовнішній вигляд: злегка скошена, плоска пухнаста кисть.
Навіщо потрібна: служить для змішування сухих коректорів, а також для корекції овалу обличчя.
Як використовувати: з її допомогою можна наносити бронзант, рум’яна на виступаючу частину скул, по лінії росту волосся на лобі, на крила носа штріхообразним рухами.

Ваш б’юті-помічник:

Кисть M.A.C

Віялоподібна кисть

Зовнішній вигляд: плоска кисть веерообразной форми, тонка біля основи.
Навіщо потрібна: використовується для змахування надлишків тіней, рум’ян, пудри.
Як використовувати: обережно змітайте залишки штріхообразним рухами.

Ваш б’юті-помічник:

Кисть Oriflame

Похожие темы