Пензлики для макіяжу як вибирати використовувати доглядати зберігати

Пензлики для макіяжу як вибирати використовувати доглядати зберігати

24 Дек, 2014

Пензлики для макіяжу як вибирати використовувати доглядати зберігати

Художник не може творити без фарб і пензлів. Саме ці інструменти допомагають йому перенести на полотно форму і зміст задуманого твору. Створення макіяжу — теж творчий процес, порівнянний з художнім мистецтвом.

Щоб «полотно» вийшло закінченим, використання кистей просто необхідно. Вибір їх у світі візажу величезний, часом не знаєш, яка і для чого призначена. Розібратися в цьому питанні нам допомогли Юлія Кузьміна, керівник відділу навчання персоналу роздробу мережі Л’Етуаль, і візажист Тамара Котова.

Як вибрати кисті для макіяжу

Звичайно, зараз ми готові почути обурені вигуки шанувальників натурального способу створення макіяжу: «А на що нам пальці?» Але давайте залишимо цей варіант для дітей, які малюють свої перші художні твори, і любителів виводити картинки на запітнілому склі. Самі ж пристрастився до високого і освоїмо справжні знаряддя праці візажистів.

Насправді, набуваючи асортимент кистей, ви інвестуєте в свою красу. Адже ці інструменти покликані, не тільки полегшити процес створення мейк-апу, вони також допоможуть заощадити косметику, захистять її від попадання мікробів (чим грішать пальці) і продовжать термін життя улюблених продуктів.

Для того щоб навчитися вибирати кисті, не потрібно бути професійним візажистом, наш гід допоможе вам зорієнтуватися у світі «знарядь» краси.

Крок 1. Орієнтуєтеся на виробника

Купуйте кисті від косметичних брендів: виробники намагаються тримати марку, перевіряють матеріали на гипоаллергенность, стежать за якістю продукту — зчепленнями, кріпленнями, гнучкістю інструменту.

Крок 2. Визначтеся з матеріалом

Кисті виготовляють з натурального (волоса соболя, поні) і синтетичного ворсу (акрилу, пластика). Натурпродукт хороший для використання сухих засобів — рум’ян, тіней. Вони не забиваються в ворс і легко вимиваються.

Синтетика підходить для рідкої косметики — тонального крему, флюїду. Цей матеріал вбирає в себе менше продукту (більше віддаючи шкірі), тому штучні кисті краще натуральних коректують рельєф обличчя.

Крок 3. Виберіть розмір кисті і твердість

Важливо також підібрати кисть за розміром, щоб, як кажуть візажисти, вона вписувалася в ту область, куди ви збираєтеся наносити косметику. Щетина кисті не повинна бути грубою і жорсткою і зобов’язана мати певний рівень гнучкості.

Цей інструмент, як і косметику, варто для початку протестувати. Перевірте маневреність кисті, провівши нею в різні боки по зовнішній стороні долоні.

Крок 4. Вибирайте кисті в залежності від їх призначення

Інструменти візажистів діляться на кілька підкласів — для очей, губ, обличчя. І в кожному ряду є основні кисті — ті, що допомагають створити грамотний макіяж.

Кисті для обличчя

Їх використовують для нанесення основи, тони, консілера, рум’ян, пудри, а також розтушовування.

Кисть для нанесення основи і розтушовування рум’ян

Зовнішній вигляд: з коротким ворсом.
Навіщо потрібна: дуже хороша для нанесення основи, відмінно маскує пори, дрібні почервоніння, вирівнює рельєф. Також з її допомогою можна змішувати між собою сухі компоненти, наприклад, пудру і бронзант, пудру ірум’яна, допомагає пом’якшити кордону між відтінками і міняти інтенсивність кольору. Ця кисть покликана наносити засіб рівномірно, економно його витрачає.
Як використовувати: наносите рідкі засоби круговими рухами від центру до лінії росту волосся, до повного злиття з шкірою, а сухі — по геометричних лініях. Потім розтушуйте колоподібними рухами, щоб домогтися пом’якшення кордону кольору.

Ваші б’юті-помічники:

Кисті Oriflame і M.A.C

Кисть для нанесення пудри

Зовнішній вигляд: м’яка, кругла, велика.
Навіщо потрібна: найчастіше використовується для нанесення розсипчастої пудри, з її допомогою легко набрати пудру, стряхнути надлишки. Ця кисть розподіляє пудру рівномірно.
Як використовувати: наносити по контурах особи рівномірними рухами погладжують.

Ваші б’юті-помічники:

Кисті Clinique і Yves Rocher

Кисть для нанесення рум’ян і бронзантов

Зовнішній вигляд: м’яка куполообразная кисть середнього розміру.
Навіщо потрібна: ця Ультрам’яка кисть не викликає подразнень на шкірі, завдяки довгому ворсу. З її допомогою добре коригувати овал обличчя, завдаючи бронзант і рум’яна точно на яблучка щік або вилиці.
Як використовувати: наносите бронзант під вилицю у напрямку до скроні, рум’яна — на яблучка щік у напрямку до вуха.

Ваші б’юті-помічники:

Кисті Oriflame, M.A.C, Clinique, Bobbi Brown

Кисть контурна велика

Зовнішній вигляд: злегка скошена, плоска пухнаста кисть.
Навіщо потрібна: служить для змішування сухих коректорів, а також для корекції овалу обличчя.
Як використовувати: з її допомогою можна наносити бронзант, рум’яна на виступаючу частину скул, по лінії росту волосся на лобі, на крила носа штріхообразним рухами.

Ваш б’юті-помічник:

Кисть M.A.C

Віялоподібна кисть

Зовнішній вигляд: плоска кисть веерообразной форми, тонка біля основи.
Навіщо потрібна: використовується для змахування надлишків тіней, рум’ян, пудри.
Як використовувати: обережно змітайте залишки штріхообразним рухами.

Ваш б’юті-помічник:

Кисть Oriflame

Похожие темы