Перманентний макіяж

09 Янв, 2015

Перманентний макіяж

Популярні ще в Радянському Союзі брови-ниточки були зроблені за допомогою перманенту. Ця техніка прикраси тіла з’явилася зовсім не вчора і як і раніше не втрачає своєї популярності. Одним нова форма губ, брів, очей подарувала впевненість у собі та відчуття прекрасного, іншим знівечила життя.

Над технікою перманенту витає багато різноманітних чуток і легенд, розвіяти їх Passion.ru допомогла Ганна Савіна, майстер перманентного татуажу міжнародного класу.

Перманентна історія

Прикрашати своє тіло за допомогою перманенту почали дуже давно. Перший татуаж робили ще первісні люди, малюнки на їхніх обличчях служили відзнаками, приналежності до певного клану.

Жінкам з племен японських аборигенів Айку створювали особливі візерунки на щоці і навколо губ, ці мітки видавали їх сімейний стан, наявність і кількість дітей. Історики з’ясували, що за допомогою натуральних барвників і бамбукових паличок єгиптяни прикрашали свої обличчя і в часи правління Клеопатри.

В кінці 19 століття в Нью-Йорку Самуель О’Райлі розробив першу машинку для нанесення татуювань на тіло. Завдяки цьому винаходу, перманентний макіяж став окремим напрямком в косметології.

Чим перманентний макіяж відрізняється від татуажу

Багато хто думає, що перманент і татуаж — це слова синоніми, а фахівці визнають ці поняття абсолютно різними. Слово «татуаж» в Європі позначає художню татуювання на тілі, а «перманентний макіяж» — нанесення стійкого макіяжу за допомогою мікропігментірованія шкіри. Малюнки, виконані в цих двох протилежних техніках, мають різний термін дії. Наприклад, тату залишиться з людиною на все життя, а перманент — в середньому на 5 років.

На відміну від техніки створення довговічних тату, пігмент при перманенті розташовують у верхньому сосочковом шарі дерми на глибині приблизно 0,3-0,5 мм (залежно від товщини шкіри). Тому скоротити термін його життя можуть різні фактори: ультрафіолет (вицвітання пігменту на сонці), висока швидкість обмінних процесів в шкірі, особливо в областях, що межують зі слизовими — губи, повіки (зазвичай у молодому віці), косметологічні процедури — серединні пілінги, фраксель, введення гіалуронової кислоти, мезотерапія прискорюють руйнування пігменту і виведення його зі шкіри.

Маленькі художества

Перманентна техніка, немов пластична хірургія, може допомогти змінити форму очей, брів, губ і навіть вирівняти рельєф обличчя.

  • очі

За допомогою перманентного макіяжу можна підняти опущене повіку, подовжити візуально очей, надати йому мигдалевидну форму або, навпаки, зробити більш круглим. Правда, виглядає такою make-up яскраво і по-вечірньому, тобто не зовсім природно.

Щоб зробити погляд виразнішим або незначно підкоригувати форму очей, найкраще попросити майстра фарбувати ресничний край, зробити невелику стрілку або м’яку растушевку верхнього і нижнього століття, такий перманент буде дивитися органічно і натурально.

Наслідки: процедура виконується під аплікаційної анестезією і абсолютно безболісна. Відразу після перманенту стрілка або растушевка будуть виглядати дуже яскраво. Через тиждень зійде захисна плівка, і колір стане більш природним. Також можлива поява невеликої припухлості під очима, яка пройде через день-два.

  • брови

Пішли в минуле технології плоскостной розпису, коли, малюючи брови, майстер робив з них навмисну ​​картинку, схожу на тату. За допомогою сучасних методик перманентного макіяжу можна створити брови в тривимірному обсязі — тобто, використовуючи художні техніки, зробити на площині об’ємний малюнок за допомогою світла і тіні.

Для цього в процедурі використовуються різні кольори пігментів і голки. У процесі вимальовується кожен волосок, по товщині відповідний справжньому, так що навіть при повній алопеції (відсутності волосся) брову виглядає натуралістично.

Наслідки: після процедури можлива поява невеликої набряклості і утворення кірочок.

  • губи

Перманентний макіяж губ може докорінно змінити їх форму, збільшити в обсязі (іноді відпадає необхідність у веденні филлеров). Можна зробити більш чіткий контур, а можна його розтушувати і зробити абсолютно природним, колір також може бути будь-яким: натуральним або імітує помаду — можливості перманентного макіяжу безмежні.

Наслідки: звичайно ж, набряк і припухлості мають місце бути. Шкіра губ реабілітується за кілька днів. Через місяць після основної процедури вас запросять на огляд і при необхідності виконають процедуру по корекції, в процесі якої робота доводиться до ідеального результату.

  • особа

За допомогою перманентного макіяжу можна скорегувати депігментовані ділянки шкіри обличчя і тіла, така процедура називається дермопігментація. Майстер легко закамуфлюють дрібні рубчики, сліди підліткового акне, плями вітиліго і т.д. Крім того, в процесі дермопігментаціі відбувається стимуляція регенерації шкіри (за рахунок колотих ран, нанесених голкою), що призводить до їх згладжування і вирівнювання рельєфу.

Наслідки: колір пігменту перші дні буде дуже яскравий, і цього не варто лякатися. Можлива поява почервоніння, набряклості, засохлих корочок.

Похожие темы