Перша колекція макіяжу Emotional Brilliance від Lush — гра кольору

21 Ноя, 2014

Перша колекція макіяжу Emotional Brilliance від Lush - гра кольору

Природа подарувала нам цілу палітру фарб, і неспроста. Різні спектри відтінків приносять людству величезну користь, вони можуть, як подарувати естетичне задоволення, так і вилікувати від хвороб. Зціляти за допомогою палітри фарб різні хвороби почали ще в Давньому Єгипті.

Жерці фараонів використовували для цих цілей шовкову тканину певного кольору, яку прикладали на уражену область тіла. В Індії та Китаї дотепер поширена хромотерапия — лікування хвороб за допомогою променів різних кольорів. Чи варто згадувати про праці з психології: тесті Люшера, дослідженнях психотипів особистості, психосоматичних захворювань — підтверджують, що різні відтінки, дійсно мають величезний вплив на наше тіло і душу.

Компанія Lush застосувала праці східних мудреців і дослідження в галузі психології для створення лінії декоративної косметики Emotional Brilliance. Ця перша колекція макіяжу покликана внести гармонію не тільки в б’юті-образ, а й у життя. Філософія гри кольору з підсвідомістю полягає в наступному: вибираючи переділеному відтінок з палітри косметичних засобів, ви отримуєте, то, чого вам, в даний момент не дістає в житті для досягнення рівноваги.

Наприклад, блакитний колір додасть впевненості в собі, золотий — чарівності, зелений — сили духу (властивість кожного відтінку написано на зворотному боці флакона). Поставши перед дзеркалом при повному параді, ви будете готові підкорювати простори великого міста. У колекції ви знайдете базові засоби для створення макіяжу, представлені у великому спектрі відтінків, наприклад:

— рідку підводку, створену із застосуванням особливої ​​формули для рівномірного нанесення,

— туш багату екстрактом паростків пшениці, вітамінами і мінералами,

— прозору пудру на основі тальку (з найдрібнішими світловідбиваючими частинками) і олії жожоба, покликаних матувати і вберегти шкіру від зневоднення,

— базу під макіяж, насичену зволожуючими компонентами (масла мигдалю і жожоба, какао і апельсинової квіткової води), призначену для того, щоб вирівняти рельєф обличчя перед нанесенням тонального крему,

— шіммери «Сяйво» і «Харизма», що додають макіяжу сяйва, особі гладкості і легкий ефект засмаги,

— і, нарешті, кремові тіні з заспокійливими і пом’якшуючими натуральними компонентами, які допомагають їх легко наносити, розподіляти на повіках, забезпечують стійкість і яскравий колір.

Похожие темы