Пілінг азбука омолодження

19 Ноя, 2014

Пілінг — дуже широке поняття. Воно включає в себе безліч процедур: від використання скрабів і масок м’якого впливу до глибокого оновлення шкіри. Насправді, необхідність у пилинге виникає у кожної жінки. Потрібно лише вибрати найбільш зручний і безпечний для себе варіант щотижневого догляду та «генерального прибирання», який передбачає уважний підхід до вибору процедур в салоні.

Назва процедури утворилося від англійського слова & quot; peel & quot; — & Quot; чистити, знімати шкірку & quot ;. І дійсно, відчуття оновлення після правильно проведеної процедури з’являється відразу.

    Засоби для пілінгу

Засоби для пілінгу бувають трьох типів.

1. Скраби (ексфоліанти)

Скраби — це креми, що містять тверді крупинки — ексфоліатори.

З їх допомогою можна механічно очистити ороговілі частинки шкіри.

Косметично це може бути:

— крем (при зіткненні з водою піниться),

— гель (також може вспениваться)

— крем, який не піниться

— емульсія

Жорсткі скраби

У таких ськрабах в якості отшелушивающих крупинок використовуються:

— дрібний пісок,

— дрібно мелені частинки шкаралупи волоського горіха,

— фруктових кісточок.

В даний час професійні косметологи вважають, що такі скраби занадто грубі для обличчя. Вони травматичні для шкіри, також часте використання жорстких абразивів підвищує жирність шкіри.

Що ж використовується замість твердих частинок?

У сучасних ськрабах виробники косметики, в тому числі салонної, використовують частинки воску (наприклад, жожоба), парафін та інші м’які субстанції.

Спосіб застосування:

1. У першу чергу знімається макіяж.

2. Проводиться розігріває процедура (наприклад, парова ванночка).

3. На шкіру подушечками пальців наносять скраб і акуратними круговими рухами масажують шкіру обличчя протягом кількох хвилин

4. Скраб змивається теплою водою.

Про те, чому змивати скраб слід саме теплою водою, розповімо детальніше. Також трохи відвернемося і відповімо на витікаючий питання: як не пересушити шкіру, використовуючи воду для вмивання та змивання різних косметичних засобів?

Вода є самим звичайним і доступним засобом для підтримки чистоти шкіри. Але її дія залежить не тільки від температури і хімічного складу, але і від стану самої шкіри. Все-таки вода — досить подразнюючу засіб, особливо для людей з чутливою шкірою. Треба знати, якою водою вмиватися.

Жорстка вода шкідлива і для особи, і для рук. Якщо довго нею користуватися, вона пересушує шкіру (особливо чутливу, суху й тонку шкіру обличчя), шкіра стає шорсткою, лущиться і часто запалюється.

Тому необхідно жорстку воду пом’якшувати — кип’ятити. Також пом’якшити жорстку воду можна, якщо додати на 1 л води або 1/4 ч. Л. питної соди, або 1/2 ч. л. борної кислоти, або 1 ст. л. ложку гліцерину (це якщо шкіра у вас жирна). Багато жінок вмиваються мінеральною водою без газу.

Холодна вода звужує судини, сприяє втраті еластичності шкіри. Якщо постійно користуватися холодною водою, то погіршується стан шкіри, з’являється відчуття сухості, млявість і, нарешті, з’являються зморшки. Відомо, що холодна вода використовується для загартовування організму, але на обличчя вона впливає не кращим чином: викликає передчасне старіння.

При сухій шкірі сальні залози працюють мало, а холодна вода перешкоджає виділенню шкірного сала, що призводить до ще більшої сухості і лущення.

Гаряча вода розширює поверхневі кровоносні судини, призводить до почервоніння шкіри. Розслабляє шкірні м’язи, що може зробити шкіру в’ялою. Гаряча вода також розширює пори. Тому при будь-якому типі шкіри досить мити обличчя гарячою водою один раз на тиждень, бажано ввечері, після чого обов’язково треба обполоснути його прохолодною водою. При розширених капілярах вмиватися гарячою водою і змивати косметичні засоби не можна.

Тепла вода заспокійливо діє на нервову систему, знімає м’язову напругу. Найрозумніше — вмиватися м’якою водою кімнатної температури.

Отже, змивати косметичні засоби, в тому числі креми-скраби, потрібно саме теплою водою.

Похожие темы