Плацентарна косметика європейські заборони і російська гордість

28 Фев, 2014

Плацентарна косметика європейські заборони і російська гордість

Плацентарна косметика не має такого поширення і реноме як інші категорії того ж сімейства. Жінки з задоволенням і без побоювання довіряють свою зовнішність засобам на основі натуральних рослинних екстрактів, косметиці елітних марок, яка обходиться зовсім не дешево, а плацентарну багато обходять стороною. Це пояснюється малою поінформованістю і великими упередженнями, які існують і підігріваються фахівцями. Що ж являє собою ця суперечлива плацентарна косметика?

Розробки, суть яких зводиться до виведення нових косметичних реалій, ведуться не перший рік. Дуже добре вони помітні на прикладі стовбурових клітин, які вчені намагаються «приручити» для різноманітних медичних цілей, і про які стільки розмов в останні роки. Застосування стовбурових клітин і використання плаценти являє собою нову платформу в медицині і косметології, сильно спрощений сенс якої — лікування подібного подібним. Іншими словами, для відновлення повноцінної роботи організму використовуються його власні ресурси, а не чужорідні для нього компоненти рослинного або синтетичного походження.

Історія питання

Використання плаценти в косметології далеко не нововведення, адже ера плацентарної косметики почалася ще в середині минулого століття. У 1958 році на американському ринку з’явилися два новітніх засоби — крем і еліксир молодості Natale, створені за участю екстракту плаценти. Вони увійшли в нову лінію марки DuBarry і стали «першими ластівками», передвіщає початок нової епохи в індустрії краси. Цієї унікальної розробки сучасна косметологія зобов’язана підрозділу Lambert-Hudnut фармацевтичної компанії Warner Lambert Pharmaceutical Co., фахівці якої вперше в історії практично продемонстрували властивості людської плаценти.

Протягом наступних років вивчення її впливу на організм не припинялося, з’являлися нові косметичні засоби, а згодом і марки, зосереджені на випуску тільки плацентарну косметику. Несподіваним може здатися той факт, що саме в Росії ця інновація прижилася особливо добре. Але пов’язано це з низкою цікавих причин, головним чином, етичних.

Несподіваний конфлікт

Плацента — це орган, який передбачений природою як в людському організмі, так і в організмі тварин, що виношують своїх дитинчат. В Європейських країнах офіційно заборонено використовувати в косметиці елементи органів людини, якраз це в Росії завжди підносилося як перевага плацентарних коштів. Тому, коли споживач бажає придбати крем з плацентою, швидше за все йому доведеться вибирати з широкого спектру російських марок, а зовсім не зарубіжних.

Плацентарна косметика може здатися своєрідним викликом російської косметичної індустрії, представники якої хочуть таким чином виділитися на міжнародному косметичному ринку. І справа не тільки в тому, що в багатьох країнах, на відміну від Росії, такі кошти під забороною. Зарубіжні колеги вітчизняних вчених наполягають на тому, що компоненти людської і тваринної плаценти, які позиціонуються як необхідні для збереження молодості і краси шкіри, можна легко виявити в інших джерелах, і це правда. Цінна гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота — берегиня молодості шкіри, набір вітамінів та інших складових можна легко добути іншим шляхом. Але завзятість виробників плацентарної косметики не зустрічає такого опору на батьківщині, тому бренди живуть, множаться і процвітають, витісняючи один одного нескінченно змагаючись в ефективності.

Бренди плацентарної косметики

Найвідомішою маркою, що випускає плацентарну косметику, є Plazan. Ця марка представляє багатий асортимент засобів для жінок, яка не тільки користується попитом у споживачів, а й відзначена кількома міжнародними нагородами.

Ще одна російська плацентарна косметика — Evinal. Ця марка включає різноманітну лінію для догляду за волоссям, що запобігає і зупиняє випадання, доглядати за шкірою голови. Також в марці представлені й інші засоби, омолоджуючі і стимулюючі креми і лосьйони для обличчя

Лосьйони для обличчя: необхідний етап очищення

і тіла. Косметика Evinal відрізняється досить низькою ціною, що робить її плацентарні кошти доступними широкому колу споживачів.

Невисока ціна характерна і для української плацентарної косметики «Ялма». Засоби цієї марки містять гідролізат плаценти, при цьому косметика позиціонується як негормональна.

Похожие темы