Подорож до стилю зірок починається!

12 Фев, 2015

Подорож до стилю зірок починається!

  Культовий візажист Андрій Дрикін оголошує про старт «Beauty Safari» — унікального відеокурсу по макіяжу, за допомогою якого можна управляти своєю зовнішністю.

Будь-яка жінка може виглядати так само ефектно, як суперзірка: головне — правильно підібрати макіяж. Так вважає Андрій Дрикін, відомий візажист, працювати з яким вважають за честь найяскравіші зірки світового шоу-бізнесу: Гвінет Пелтроу, Міла Йовович, Сігурні Уівер, Наталія Водянова, Лінда Євангеліста та ін.

Тепер і ви можете потрапити в список його клієнтів, а також дізнатися головні секрети зоряного макіяжу — завдяки унікальному відеокурсу «Beauty Safari», створеному самим Маестро.

У чому різниця між класичними та сучасними «smoke eyes»? Як добитися ідеальних пропорцій губ? Як правильно використовувати червону губну помаду? Який макіяж вій сприяє подовженню очі? Про це розповість Майстер з екрану телевізора! І не просто розповість, а детально покаже, використовуючи моделей, в якості яких виступають звичайні жінки, як можна кардинально змінити свою зовнішність завдяки мейк-апу.

Всі заняття включають в себе блок «Інструменти і матеріали», де наочно демонструється, яку саме пензлик, олівець або косметичний продукт потрібно використовувати в кожному конкретному випадку — залежно від того, якого ефекту ви ходите добитися. А також — коментарі знаменитостей, в числі яких — Ліза Боярська, Тетяна Друбич, Анастасія Заворотнюк, Дар’я Мороз та ін.

Така кількість відомих осіб, які «засвітилися» на «Beauty Safari» зовсім не випадково. Адже Андрій Дрикін — єдиний російський, чиє ім’я представлено в міжнародному довіднику професіоналів моди, реклами та фотографії Le Book. На сьогоднішній день в його творчому портфоліо більше 70 обкладинок глянцевих журналів і безцінний досвід роботи з безліччю вітчизняних та зарубіжних зірок культури, мистецтва і телебачення.

Зараз він готовий розкрити секрети своєї майстерності всім бажаючим. Поспілкуватися з Андрієм наживо, отримати його автограф, цінну пораду, і, звичайно, придбати авторський відеокурс можна буде на презентації «Beauty Safari», на яку запрошуються всі бажаючі.

У програмі — майстер-клас Андрія Дрикін, на якому він покаже, вибравши модель з «юрби», як можна перетворитися до невпізнання за допомогою правильного макіяжу, а також вікторина з цінними призами!

Збір гостей, бажаючих дізнатися секрети зоряного мейк-апу, 13 лютого о 14.00 в Московському будинку книзі за адресою: Новий Арбат, 8.

Придбати відеокурс можна на сайті Beauty Safari за 2600 р. і в Бібліо глобусі і Московському будинку книги на Арбаті за 2900 р.

Похожие темы