Повернути час назад лазерне омолодження шкіри

03 Мар, 2015

   Сьогоднішній час — це час молодості. Воно відкриває будь-які можливості в кар’єрі та особистому житті перед людиною, яка стежить за зовнішністю і здоров’ям. А значить, бути активними, стрункими і привабливими ми хочемо якомога довше. Допомогти нам у цьому бажанні можуть новинки апаратної косметології — які, читайте в огляді Passion.ru.

Лазерне омолодження: ефективно і безпечно

Неминучі процеси в’янення шкіри дуже часто стають помітними вже тоді, коли ми все ще молоді душею і тілом, переповнені честолюбними планами на майбутнє і зовсім не замислюємося про старість.

Але от прорізаються зморшки, з’являються пігментні плями, місцями починають просвічуватися судини і навіть змінюються контури особи, погіршуючи естетику шкіри і викликаючи у її володаря глибокий психологічний дискомфорт.

Приблизно такі ж емоції породжують і ті проблеми шкіри, які не пов’язані з процесами старіння: стрії (розтяжки), постакне та інші рубці.

На щастя, сьогодні такі проблеми вже не відносяться до категорії нерозв’язних. Косметичні засоби, хімічні пілінги, біологічні ін’єкції, лазерне омолодження шкіри і інші різновиди пластичних процедур надають широкі можливості як для омолодження шкіри, так і для усунення естетичних дефектів.

Фракційне лазерне омолодження шкіри: апаратна косметологія XXI століття

Фахівці стверджують, що більшість косметичних методик можуть усунути лише поверхневі ознаки старіння тканин. Крім того, такі процедури нерідко дуже болючі, мають ряд протипоказань і несуть ризик розвитку побічних ефектів. На цьому тлі найсприятливішим чином виділяється фракційне лазерне омолодження шкіри.

Технологічною базою фракційного лазерного омолодження шкіри є лазери Fraxel (виробник: Solta Medical, Inc., США) — бренд, який в останні роки став синонімом високої надійності, ефективності та безпеки у сфері омолодження шкіри.

Останньою розробкою фірми є апарат Fraxel re: store DUAL, комбінує два лазера в одному апараті, що робить омолоджуючі процедури ще більш ефективними і результативними. Завдяки унікальній специфіці фракційне лазерне омолодження шкіри здатне ремоделіровать тканини на всю товщину і гарантовано відновити пружність, колір і фактуру шкіри.

Сьогодні процедуру на Fraxel re: store DUAL можна пройти в багатьох клініках, наприклад, у Москві — в центрі естетичної медицини Beauty Trend, у Владивостоці вас чекають у Студії естетичної медицини, а в Красноярську — в клініці Тріумф. Знайти клініку у вашому місті можна знайти в офіційному списку клінік.

Лазерне омолодження: дбайливо і комплексно

Вплив лазера не робить негативного впливу на здоров’я шкіри, оскільки він з точністю до мікрона виконує задану фахівцем-косметологом програму. Давайте дізнаємося, які можливості «інтелектуальної» техніки для вирішення деяких естетичних проблем зі шкірою.

Фракційне лазерне омолодження шкіри проти старіння і пігментації

Поява зморшок обумовлено цілим рядом негативних змін в шкірі: втратою вологи, дефіцитом поживних речовин, зменшенням кількості колагенових і еластичних волокон, через що шкірні покриви висушуються, дрябнуть, втрачають пружність і колір.

Фракційне лазерне омолодження шкіри оновлює тканини, стимулюючи появу нових здорових клітин. В результаті шкіра помітно розгладжується і виглядає набагато свіжіше і молодше.

Крім зморшок, у багатьох з віком виникає помітна деформація м’яких тканин і глибока пігментація шкіри. Фракційне лазерне омолодження шкіри спрямоване на вирішення і цих проблем. З відновленням тургору шкірних покривів і нормалізацією обміну речовин підтягуються контури особи, і здійснюється лазерне освітлення шкіри.

Серед інших очевидних переваг відзначимо, що фракційне лазерне омолодження шкіри вимагає мінімального періоду відновлення після проведення процедури.

Фракційне лазерне омолодження шкіри проти рубців

Фракційні лазери можуть впливати також на стрії (розтяжки), постакне, рубці та інші неприємні дефекти. Поліпшення виду рубців відбувається за рахунок руйнування грубої зміненої тканини і регенерації здоровою.

Таким чином, завдяки стимуляції колагенових волокон, що заміщають рубцеві структури, фракційне лазерне омолодження шкіри на апараті Fraxel re: store DUAL дозволяє надати естетичний вигляд навіть найглибшим шрамам.

Безумовно, повернути час назад — поки завдання з області фантастики. А от можливість самостійно регулювати свій вік, удосконалювати фігуру, відновити і омолодити шкіру — вже реальність!

Де пройти процедуру Fraxel на апараті Fraxel re: store DUAL

м Москва

Центр естетичної медицини

Beauty Trend

вул. Лісова, буд. 6, корп. 1

м. Білоруська-кільцева

г. Владивосток

Студія естетичної медицини

вул. Бестужева 22

м Красноярськ

Клініка Тріумф

вул. Карла Маркса, 14

Інші міста

На правах реклами

Похожие темы