Позбавтеся від прищів за кілька днів

21 Авг, 2014

Позбавтеся від прищів за кілька днів

Якщо ви належите до числа жінок, які страждають від вугрових висипань, то знаєте, що спалах, як правило, відбувається в самий невідповідний момент. Нова система коштів від Mary Kay® для тих, у кого немає часу чекати результатів протягом тривалого часу і відчувати кошти, які не допомагають.

Ви шукаєте ефективний продукт? Система засобів для вугруватої шкіри Mary Kay® — це комплексний підхід до догляду за шкірою, який дає швидкі результати і цьому є безліч підтверджень. Раніше ви могли чекати місяцями результат боротьби з вугрові висипання, з новими засобами від Mary Kay® ви позбудетеся від прищів всього за кілька днів.

«Жінки будь-якого віку можуть страждати від вугрових висипань», — говорить Ронда Шастин, Старший віце-президент з розвитку корпоративного бренду і підтримки продажів корпорації «Мері Кей». «Саме тому ми створили Систему засобів для вугруватої шкіри, Систему швидкого дії, яка дає хороші результати, очищаючи вашу шкіру. Ми створили унікальну продукцію по догляду за шкірою — нову Систему засобів для вугруватої шкіри ».

Дієві результати:

У ході незалежного клінічного дослідження провідні дерматологи оцінили переваги Системи засобів для вугруватої шкіри Mary Kay®. Учасники дослідження отримали наступні результати:

3 дні: До 50% скорочення загальної кількості висипань на обличчі

4 тижні: До 67% скорочення загальної кількості висипань на обличчі

Цей комплексний підхід до догляду за шкірою використовує саліцилову кислоту — високоефективний інгредієнт, що допомагає очистити шкіру від існуючих прищів і запобігти появі нових. Розроблені формули проникають в пори, щоб звільнити заблокований жир і забруднення, зменшують почервоніння, викликані вугрові висипання, і дозволяють шкірі виглядати більш чистою і здоровою.

Террі Джекс, Віце-президент з наукових розробок і розвитку компанії «Мері Кей» додає: «Експерти« Мері Кей »в шкірній біології визначили основні інгредієнти, які допомагають позбутися від акне, незалежно від причин, якими воно викликано. Вчені розробили ті формули, які діють. На додаток ми отримали оцінку всесвітньо відомого дерматолога, який спеціалізується в цій галузі ».

Як це діє:

Експерти знають, що вугрові висипання можуть бути викликані безліччю причин і єдиний ефективний спосіб зупинити процес появи нових прищів — це виявити причину висипань. Нова система засобів для вугруватої шкіри Mary Kay® допомагає:

* Очищати пори

* Контролювати жир

* Зменшувати роздратування

3 кроки на шляху до поліпшення стану шкіри:

Система засобів для вугруватої шкіри Mary Kay® включає 3 продукту, які забезпечують багатосторонній підхід до боротьби з проявом прищів. Всі три засоби містять заспокійливі рослинні екстракти — канадський кипрей, верес морський і корінь лопуха.

Очищає засіб для вугруватої шкіри

Це прозоре легке Очищуючий засіб швидко перетворюється в м’яку пінку, яка допомагає видаляти надлишки жиру. Засіб повністю змивається водою, не залишаючи слідів на шкірі, і не дозволяє омертвілим клітинам накопичуватися в порах, сприяючи усуненню прищів.

Очищаюча пори сироватка для вугруватої шкіри

Ця напівпрозора шовковиста Сироватка допомагає очищати пори і підсушувати прищі, а також запобігати появі нових висипань. Дієва формула легко наноситься і швидко вбирається, мінімізуючи прояв пір і зменшуючи блиск.

Крем точкової дії для вугруватої шкіри

Крем швидко вбирається, не залишаючи слідів на шкірі.

Всі кошти для вугруватої шкіри Mary Kay® підходять для чутливої ​​шкіри, знежирені, не містять ароматичних добавок і некомедогенние.

Система засобів для вугруватої шкіри Mary Kay® була запущена в продаж 16 вересня 2008 року. Кошти також будуть доступні у продажу по-окремо.

Похожие темы