Препарати CND стали володарями трьох найбільших премій

Препарати CND стали володарями трьох найбільших премій

06 Окт, 2014

Препарати CND стали володарями трьох найбільших премій

  Засоби американської корпорації CND стали володарями 3 найбільших премій індустрії краси. Вже протягом довгих років препарати цієї професійної марки є кращими з кращих у своєму професійному спектрі. Багаторазові премії, перемоги на провідних світових нігтьових конкурсах, а також визнання фахівців найвищого рівня — все це є незаперечним доказом даного факту.

2009 рік став одним з найяскравіших в історії корпорації CND. Найбільше святкування перлового ювілею в різних країнах світу доповнили цікаві запуски продукції. Так, одними з найбільш яскравих і ефектних інновацій стали: комплекс по догляду за руками Almond Spa Manicure і унікальна колекція лаків «Colors & amp; Effects ». Безумовно, представники провідних ЗМІ та фахівці нігтьової індустрії не могли залишити їх без уваги. Так, в жовтні 2009 стало відомо про перемогу препаратів CND в 3 найбільших Beauty-преміях.

В результаті голосування читачів і редакторів одного з провідних глянцевих видань Америки — журналу Allure, лак «Raspberry Parfait» з нової колекції «Colors & amp; Effects » став володарем премії «Best of Beauty Awards» в номінації «Яскраві лаки для нігтів». Ця насичений відтінок фуксія справив незабутнє враження на учасників голосування. Ще одним доказом на користь перемоги покриття «Raspberry Parfait» від CND стала його унікальна формула «3-Free», завдяки якій складу покриття виключає зміст 3 найшкідливіших компонентів (формальдегіду, toluene і DBP). Незважаючи на цей факт, відтінок покриття залишився насиченим і соковитим. Приємними доповненнями цієї інновації також стали: нова ергономічна пляшка і гумова кришечка, які дозволяють відкривати флакончик однією рукою. Всі ці особливості лаків з колекції «Colors & amp; Effects »допомогли стати покриттю« Raspberry Parfait »від CND кращим з кращих.

Наступною яскравою перемогою нової колекції лаків «Colors & amp; Effects »від американської корпорації CND стала премія «Most Valuable Product (MVP) Beauty Award» популярного глянцевого видання RedBook за найцікавіше відкриття в Beauty-індустрії. І цьому не варто дивуватися. Унікальна технологія створення відтінків, представлена ​​інноваційної лінією покриттів, не має аналогів у світі. Так, в колекцію «Colors & amp; Effects »увійшли 50 насичених матових лаків різних кольорів і 15 унікальних ефектів, до складу яких входить слюда, фольга, мерехтливі частинки. Ці унікальні верхні покриття дозволяють немов аксесуари прикрасити обраний вами тон, тобто додати йому блиску, мерехтіння, перламутрового ефекту, або, навпаки, пом’якшити тон, залежно від настрою. В результаті комбінацій лаків і ефектів з колекції «Colors & amp; Effect »можна отримати до 800 дивовижних відтінків на всі випадки життя.

Безумовно, успіх професійної марки CND не залишився без уваги і професійних видань. Шоста щорічна премія Readers ‘Choice Awards, присуджується американським журналом Nails за результатами голосування фахівців нігтьової індустрії, підвела свої підсумки. І препарати CND знову на верхніх щаблях п’єдесталу.

Так, кращим засобом у номінації «Favorite Base Coat (Базові покриття)» став препарат Stickey, в номінації «Favorite Cuticle Treatment (Засоби по догляду за кутикулою)» пальму першості очолило легендарне масло Solar Oil, в номінації «Favorite Lotion (Лосьйони)» першим стала лінія засобів Creative Scentsations, кращою в номінації «Favorite Manicure System (Манікюрні системи)» була визнана інноваційна лінія по догляду за руками Almond Spa Manicure, в номінації «Favorite Pedicure System (Педикюрні системи)» кращим став комплекс для педикюру Marine Spa Pedicure, а в номінації «Favorite Tips (Тіпси)» не було рівних найтоншим Тіпсі Velocity Tips. Але це далеко не всі перемоги препаратів американської марки CND на шостій щорічній премії Readers ‘Choice Awards. Так, ще 12 препаратів у різних номінаціях потрапили в п’ятірку найкращих на думку провідних фахівців нігтьової індустрії.

Ось що говорить співзасновниця і арт-директор бренду CND Jan Nordstrom Arnold — володарка трьох найбільших премій Beauty-індустрії: «У той момент, коли ти дізнаєшся, що редактори глянцевих і професійних видань, а також їхні читачі голосують за твій продукт, ти розумієш, що створив переможця. Ці три нагороди є величезною заслугою для нашої корпорації! »

Похожие темы