Презентація косметологічної клініки Реформа

Презентація косметологічної клініки Реформа

20 Окт, 2014

Презентація косметологічної клініки Реформа

  6 грудня 2010 відбулася презентація клініки естетичної косметології «Реформа». Гостями заходу стали почесні клієнти клініки: заслужена актриса РФ Юлія Рутберг, володарка численних премій за ролі в кіно Олена Бабенко, акторка Ксенія Хаїрова.

Клініка естетичної косметології «Реформа» своїм пацієнтам пропонує унікальні технології і можливості омолодження. Візитна картка «Реформа» — безопераційне та ефективне омолодження шкіри і корекція естетичних недоліків з використанням авторських ін’єкційних методів, інноваційного лазерного та іншого обладнання, методів ефективної і безпечної корекції зайвих жирових відкладень (Ін’єкційний ліполіз, апарат морфоліпоскульптури, найсучасніше обладнання для лазерної ліпосакції).

Клініка була створена на базі великого Навчально-методичного Центру для лікарів-дерматологів та косметологів MARTIN’EX, який вже більше 10 років проводить навчання фахівців по всій Росії, Україні, СНД і в країнах Європи з самим затребуваним процедурам естетичної корекції. УМЦ MARTIN’EX є розробником і засновником методик в косметології, які застосовуються в тому числі і в клініці «Реформа». Постійний контакт із закордонними колегами та невпинні власні науково-практичні дослідження (до групи компаній MARTIN’EX входить власний науковий міжнародний центр) допомагають клініці залишатися на гребені хвилі естетичної медицини.

На сьогоднішній день клініка естетичної косметології «Реформа» є лідером в ін’єкційних технологіях і розташовує єдиним в Росії новітнім американським лазерним устаткуванням Cynosure.

Серед клієнтів клініки — багато професійних лікарів-косметологів, а почесними клієнтами є народна артистка СРСР Людмила Чурсіна, народна актриса РФ Олена Яковлєва, володарка численних премій за ролі в кіно Олена Бабенко, заслужена актриса РФ Юлія Рутберг, популярна актриса Ксенія Хайрова та інші публічні персони.

Під час презентації клініки актриси не скупилися на добрі слова:

Юлія Рутберг, актриса:

— Не можу назвати косметологію головною темою свого життя. Але в якийсь момент я зрозуміла, що без професійної допомоги вже не справляюся. При цьому я відразу знала, що операції — не для мене. Впевнена, що для актора віддати своє обличчя хірурга — це просто злочин. У «Реформі» я знайшла те, що шукала — науковий, медичний підхід і повна відсутність будь-яких нав’язування. Я дуже вдячна Наталії Павлівні за делікатність і дуже докладні відповіді на всі мої запитання. Тут процедури дійсно підбирають індивідуально. І я бачу результат! А головне, я, нарешті, усвідомила, що догляд за собою повинен бути лейтмотивом у житті жінки. Це цілий процес, який повинен приносити задоволення. У клініці «Реформа» я це задоволення отримую — завдяки теплій атмосфері і приголомшливим рукам лікарів. Дякую!

Олена Бабенко, акторка:

— Лікарів я побоювалася завжди. І слово «клініка» мене спочатку насторожило. Але коли я прийшла в «Реформу», то миттєво потрапила під чарівність Наталії Павлівни. Вона так заразливо розповідала про процедури і методи, так чесно і зрозуміло відповідала на мої розпитування, що я вирішила спробувати. Почала з начебто з найпростіших процедур, і відразу ж відчула різницю. Тут працюють чудові косметологи, яким не страшно довірити своє обличчя. Тому зараз я — постійний клієнт «Реформи», чим дуже пишаюся. Дивно, але в моєму завантаженому графіку завжди знаходиться час на те, щоб заїхати в клініку. Тут я відпочиваю. Спасибі вам за теплоту і те диво, яке я бачу своїми очима.

Ксенія Хаїрова, актриса:

— Як і Альона, я теж прийшла сюди зі страхом. Але зараз можу точно сказати, що ніколи не піду ні в яку іншу клініку — тепер для мене існує тільки «Рeформа»! Тут працюють дуже тактовні і професійні люди. Ніхто не нав’язує зайвих процедур. Тебе вислуховують, заспокоюють і пропонують логічні рішення для всіх твоїх «жахливих» проблем. При цьому абсолютно ясно, що кожна процедура — потрібна. Відразу видно конкретний ефект, і це заворожує. А головне, не потрібно скасовувати справи і чекати, поки особа або тіло відновитися. Все відбувається дуже швидко, ти відразу виглядаєш добре, можна сміливо накладати грим і не випадати з життя. Для мене як для актриси це дуже важливо.

Клініка естетичної медицини «Реформа» знаходиться в центрі Москви на вулиці Краснопролетарская, недалеко від станції метро «Смоленська». Увага: обов’язкова попередня запис по телефону! Телефон: +7 (495) 730 88 16

Похожие темы