Природна косметика бути чи не бути?

29 Апр, 2014

Природна косметика бути чи не бути?
  • Природна косметика: бути чи не бути?

  • Широкий вибір

Використання природної косметики стало в останні роки важливою тенденцією. Ми все більше усвідомлюємо, що несемо відповідальність за світ, у якому живемо, і все більше турбуємося про своє здоров’я. Ми намагаємося зберегти гармонію навколишнього середовища, використовуючи засоби, які корисні для нас і по можливості безпечні для нашої планети.

На щастя для нас, природа в достатку створила рослини, коріння, квіти і трави, багаті вітамінами, ензимами, протеїнами, мінералами та іншими біологічно активними компонентами, які століттями використовуються у догляді за тілом, шкірою і волоссям. Знання цілющих властивостей трав і їх особливого впливу на шкіру використовується в розробці рецептури природної косметики. Існує багато виробників, що випускають тільки чисту, ретельно збалансовану продукцію, яка містить інгредієнти природного походження найвищої якості, відомі своєю сумісністю зі шкірою, і довели свою ефективність. Природна косметика містить найкращі натуральні, органічні і поживні інгредієнти, які надають корисну зовнішнє дію на шкіру і волосся.

Що таке природна косметика

Природна косметика — це косметичні засоби, виготовлені з природних компонентів. Це можуть бути як безпосередньо взяті з природи компоненти, так і їх похідні. Природа пропонує незліченну кількість коштів, які можна розумно використовувати у виготовленні різних засобів косметики. Найпоширеніші інгредієнти природної косметики беруться з рослин. Така косметика часто називається косметикою «на травах».

Природна косметика використовується людьми з незапам’ятних часів. Історичні документи свідчать про те, що всі стародавні цивілізації використовували натуральні і рослинні засоби в косметичних цілях. Ліки, косметика і предмети гігієни виготовлялися з природних компонентів, і використовувалися повсюдно.

Корисні властивості природної косметики

Природна косметика має багато переваг. Будучи натуральної, вона вважається досить нешкідливою для шкіри. Засоби природної косметики містять компоненти, перевірені часом, ефективність яких доведена. Ефірні масла деяких рослин можуть давати чудові результати.

Види природної косметики

Природна косметика бути чи не бути?

Майже всі косметичні засоби можуть бути природними. Очищаючі лосьйони, тоніки, зволожуючі креми, маски для обличчя

Маски для обличчя: для самої різної шкіри

— У всіх цих коштів є варіанти, виготовлені з природних компонентів. Різні гелі і бальзами для губ, мило, шампуні, кондиціонери, маски для волосся

Маски для волосся: краса під рукою, гелі для укладки, сонцезахисні засоби і декоративна косметика також можуть бути натуральними.

Рецепти краси з Індії та Китаю, що використовують традиційні трави, завоювали особливу популярність у всьому світі. Аюрведические рецепти з Індії для догляду за шкірою і волоссям довели свою ефективність у догляді за шкірою і волоссям.

У природній косметиці використовуються різні частини рослин — листя, кора, корені, масло, отримане з насіння, плоди, а іноді і вся рослина. Іноді використовуються лікувальні грязі, мінеральні продукти, мед і так далі. Молоко, вершки, йогурт, яйця теж широко застосовуються в засобах природної косметики.

Іноді звичайні домашні продукти можуть служити засобами натуральної косметики

Натуральна косметика і протистояння думок про неї

. Ці домашні засоби допомагають вирішити проблеми зі шкірою і волоссям. Часто інгредієнтами засобів натуральної косметики є спеції, наприклад, куркума і шафран. Природні очищаючі засоби, такі як молоко і лимон, самі по собі є ефективними натуральними косметичними засобами. Фрукти і овочі можуть служити прекрасними масками для обличчя. У їх число входять, наприклад, огірок, персик і абрикос. Масло мигдалю або кокоса служить прекрасним масажним маслом для шкіри і волосся. Застосування таких масел надає шкірі і волоссю здорове сяйво і робить їх красивими. Вони також допомагають відновити і зберегти молодість, контролюючи утворення зморшок і складок на поверхні шкіри.

Що стосується косметики, що з’явився останнім часом великий інтерес до природних компонентів сприяє появі нових брендів і засобів косметики, які називають себе натуральними. Однак це поняття досі до кінця не ясно.

По-справжньому натуральне косметичний засіб — це:

  • Засіб, виготовлений з природних інгредієнтів, тобто інгредієнтів, які не піддавалися ніяким хімічним маніпуляціям. Природні інгредієнти беруться з рослин, квітів, дерев, і піддаються тільки простим змінам. Вони підлягають вторинній переробці і є біологічно розкладаються.
  • Засіб, який не містить певних інгредієнтів, які вважаються небезпечними (для нас чи для довкілля): виключаються ГМО, продукти нафтохімічної переробки, мінеральні масла, силікони, парабени, синтетичні барвники або ароматизатори, тварини відходи.
  • Засіб з досить високим вмістом натуральних інгредієнтів. Багато засобів називаються натуральними, в той час як фактично в них міститься тільки один природних компонент, який є тільки малою частиною у складі цього засобу

Сертифікація — це єдиний спосіб, який гарантує споживачеві натуральність продукції.

Похожие темы