Природний баланс зволоження для краси волосся

10 Ноя, 2014

Природний баланс зволоження для краси волосся

Оптимальний рівень зволоження — один із ключових факторів, що впливають на стан шкіри голови і красу волосся. Спираючись на останні наукові дослідження, експерти HeadShoulders розробили новий підхід до зволоження і створили колекцію «Зволожуючий догляд» для комплексного догляду за шкірою голови і волоссям.

Шампунь, бальзам-ополіскувач та маска з активною формулою ActiZinc доповнюють дію один одного, дозволяючи ефективно усуває лупу підтримувати природний баланс зволоженості. Результат — неприродно гарні й слухняні волосся!

Новий погляд на зволоження: підтримання природного балансу

Каже доктор Рене Руст (Dr Rene Rust), провідний експерт HeadShoulders по догляду за шкірою голови і волоссям:

«Ми звикли дбати про зволоження обличчя і тіла, але часто забуваємо про шкіру голови. Між тим, саме вона буває значною мірою схильна сухості, і одна з основних причин полягає в порушенні бар’єрної функції шкіри через лупи. Тому для відновлення природного балансу зволоженості в першу чергу необхідно усунути лупа — за допомогою активної формули ActiZinc, присутньої у складі всіх продуктів HeadShoulders.

Що ж стосується волосся, то вони надзвичайно залежні від навколишнього середовища і атмосферних умов: можуть занадто швидко втрачати або, навпаки, вбирати вологу, завиваючись і стаючи неслухняними. Отже, волоссю потрібен особливий догляд для контролю і підтримки природного балансу зволоженості — все це також забезпечують засоби з нової колекції HeadShoulders ».

Три кроки до краси волосся: рекомендації зоряного стиліста

Відомий стиліст Петер Люкс (Peter Lux), що працює із зірками світової величини, ділиться порадами з комплексного догляду за шкірою голови і волоссям:

«Здорова шкіра голови — основа краси волосся. А щоб вони добре піддавалися укладанні і тримали форму, слід виключити як недостатнє, так і надмірне зволоження. Для нормалізації бар’єрної функції і природного балансу зволоженості шкіри голови і волосся я рекомендую регулярно використовувати засоби з колекції HeadShoulders «Зволожуючий догляд».

Дуже важливо застосовувати всі три продукти в комплексі, щоб вони раз за разом доповнювали і підсилювали дію один одного ».

1. Очищення: вимийте голову шампунем HeadShoulders «Зволожуючий догляд», збиваючи піну легкими рухами кінчиків пальців і дбайливо видаляючи забруднення. Активний інгредієнт шампуню ActiZinc проникає у волосяні фолікули і утримується в шкірі, протидіючи лупи ** і відновлюючи баланс вологи.
2.Кондиціювання: нанесіть на шкіру голови і волосся бальзам-ополіскувач HeadShoulders «Зволожуючий догляд», рухаючись від коренів до кінчиків. Цей засіб також містить ActiZinc і підтримує дію шампуню, а волосся стає більш гладкими і слухняними при укладанні.
3.Дополнітельная догляд: для максимального ефекту два рази на тиждень використовуйте інтенсивну маску HeadShoulders «Зволожуючий догляд» з технологією ActiZinc.

Після нанесення маски м’яко масажуйте шкіру голови протягом двох хвилин, а потім розподіліть засіб по всій довжині волос.Массаж не тільки дозволяє поліпшити циркуляцію крові і активізувати всі компоненти насиченою формули, але і приносить задоволення, допомагаючи заспокоїтися і розслабитися. А якщо вас турбує втрата волосся, виберіть маску «Проти випадіння волосся через ламкість».

Похожие темы