Про що варто знати вибираючи косметику

Про що варто знати вибираючи косметику

30 Апр, 2014

Про що варто знати вибираючи косметику

Щорічно сотні косметичних брендів випускають у продаж десятки тисяч новітніх засобів по догляду за шкірою, що значно ускладнює процес вибору підходящої косметики. Вибираючи косметичні засоби, необхідно брати до уваги не тільки ціну, але і безліч інших аспектів.

Репутація бренду

Враховуючи все різноманіття косметичних новинок, необхідно звертати увагу на репутацію бренду, їх випускового: прочитати відгуки про продукцію інших покупців, знайти огляди косметики цього бренду і прочитати інформацію, зазначену на офіційному вебсайті.

Відповідність типу шкіри

Вибираючи засіб по догляду за шкірою, насамперед необхідно переконатися, що воно підходить для певного типу шкіри. Власницям жирної шкіри краще відмовитися від крему на користь очищаючого лосьйону, який видалить з шкіри надлишки жиру. Для сухої шкіри підійдуть спеціальні зволожуючі засоби з м’якою кремовою текстурою, а для лікування вугрів — продукти, що не містять перекису бензоїлу та альфа-оксикислот, оскільки косметика з такими інгредієнтами викличе додаткове роздратування.

Тип шкіри має стати визначальним чинником і при виборі декоративної косметики

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж

. Так, наприклад, власницям сухої шкіри краще зупинитися на засобах з кремовою текстурою, тоді як на жирній шкірі така косметика буде розпливатися. Власницям занадто чутливої ​​шкіри краще уникати косметики з такими інгредієнтами, як ментол, евкаліптова олія, перцева м’ята, гамамелис, спирти, оскільки вони можуть викликати додаткове роздратування.

Інформація на упаковці

Перш, ніж придбати косметичний засіб, необхідно ретельно вивчити етикетку і зазначений на ній склад продукту. Особливу увагу необхідно звернути на першу частину складу — тобто на «активні» інгредієнти (перекис бензоїлу, саліцилова кислота, гліколева кислота). Можливо, саме ці інгредієнти в минулому викликали роздратування або сухість шкіри. У такому випадку від покупки краще відмовитися. Крім того, не варто забувати, що ароматизовані продукти по догляду за шкірою можуть викликати роздратування занадто чутливої ​​шкіри

Чутлива шкіра: крихке відображення примхливої ​​натури

.

Термін придатності

Одне з незаперечних переваг більшості косметичних засобів — довговічність: для щоденного догляду за шкірою потрібно зовсім небагато крему або лосьйону, які можуть прослужити достатньо довго. Саме тому, вибираючи косметику, необхідно звернути увагу на термін придатності — цілком можливо, що він закінчиться ще до того, як флакон буде спустошений хоча б наполовину. Необхідно враховувати, що термін придатності натуральної косметики

Натуральна косметика і протистояння думок про неї

набагато менше терміну придатності традиційних косметичних засобів, оскільки останні містять куди більше консервантів.

Частота використання

Про що варто знати вибираючи косметику

Вибираючи косметику, необхідно оцінити співвідношення ціни і частоти використання: куди розумніше витратити значну суму на косметичні засоби, які будуть використовуватися щодня або щотижня.

Їх функції

Косметика, що виконує відразу кілька функцій, дозволяє заощадити на покупці декількох різних засобів. Приміром, набуваючи зволожуючий крем з певним рівнем захисту від ультрафіолету, можна не витрачати гроші на покупку окремого сонцезахисного крему.

Вплив реклами

Косметичні бренди не дарма витрачають мільйони доларів щорічно на масштабні рекламні кампанії: саме вони найчастіше стають вирішальним фактором при покупці косметики. Не можна, щоб реклама впливала на рішення про покупку — цілком можливо, що в реальності косметика виявиться далеко не такою ефективною, як в рекламі.

Наукові дослідження

Косметичні бренди в рекламі своєї продукції, як правило, люблять підтверджувати революційна дія косметики результатами наукових досліджень. Вибираючи косметику, необхідно упевнитися в тому, що дані дослідження справді не суперечать твердженням про товар. Приміром, багато досліджень насправді довели ефективність альфа-оксикислот для ексфоліаціі шкіри.

Щоб переконатися в достовірності реклами косметики, необхідно проконсультуватися з дерматологом або своїми силами знайти інформацію про дію активних інгредієнтів, що входять до складу засобу, наприклад, в Інтернеті.

Можливість заощадити

Висока вартість косметики не обов’язково означає високу якість. Іноді ті ж самі активні інгредієнти можна виявити в складі формул куди більш дешевих косметичних засобів. Так, наприклад, саліцилова кислота і окис бензоїлу, що дозволяють впоратися з акне, містяться і в дорогої косметики, і в дешевій продукції більш демократичних брендів.

Імпульсивність покупки

Дуже часто рішення про покупки нового косметичного засобу приймається імпульсивно. Тому замість того, щоб відразу ж оплачувати покупку, краще дати собі на роздуми один-два дні і тверезо оцінити необхідність придбання саме цієї косметики.

Похожие темы