Пудра для проблемної шкіри замаскувати або підлікувати?

Пудра для проблемної шкіри замаскувати або підлікувати?

28 Апр, 2014

Пудра для проблемної шкіри замаскувати або підлікувати?

Для власниць проблемної шкіри підбір косметики стає не тим задоволенням, що для тих, у кого цілком нормальні фізичні дані. На перший план виходить переносимість косметики шкірою, яка роздратована, збуджена, тому й не терпить на собі зайвої «хімії» і схильна відторгати ворогів, у якості яких можуть розпізнаватися будь-які косметичні засоби.

Деякі з фахівців на період лікування проблемної шкіри рекомендують дівчатам утриматися від рідких тональних засобів, повністю перейшовши на пудри. Але не прості, а особливі, які допоможуть приховати всі слізні наслідки шкірного нездоров’я. Спеціальними пудрами потрібно користуватися і тим, чия шкіра навіть без гострого акне має вроджену проблемну природу, позбавитися від якої в принципі неможливо, залишається лише миритися з нею, доглядаючи за допомогою високоякісних і підходять саме їй косметичних засобів. Отже, для проблемної шкіри вибираємо саму безпроблемну пудру.

Проблемна шкіра має підвищену активність сальних залоз, швидко починає блищати, і якщо її постійно запудрювати звичайними засобами, на шкірі утворюється всім знайома «штукатурка», що блокує шкірне дихання і викликає роздратування. Значить, вимога №1 для такої пудри — некомедогенной. Вона, правда, потрібна всім, але якщо власниці нормальної шкіри не завжди уважно читають етикетку на предмет наявності відмітки non comedogenic то для «проблемних» дівчат цей етап при виборі пропускати не варто.

Ще одна неприємність проблемної шкіри — скупчення бактерій, які активно плодяться в у вологому жирної середовищі, тим більше коли особа чіпають руками і на ньому осідають непомітні нашому оку порошинки-смітинки. Від пудри в свою чергу потрібно відсутність вологи і масел та наявність антибактеріальних компонентів, які створять сприятливий фон для загоєння ранок і позбавлення від шкідливих бактерій. Гіпоалергенність і відсутність ароматів — ще один показник, на який треба звертати увагу при виборі пудри для проблемної шкіри. Як дешевші пудри можуть відрізнятися різким сухим, характерно пудровим запахом, так і «люкс» бренди можуть додавати ароматичні композиції, просуваючи свою продукцію, яка «має приємний тонким ароматом». Для пахощів скористайтеся парфумами, а ось пудра вам потрібна максимально чиста, позбавлена ​​як природних, так і синтетичних запахів.

Таку пудру можна пошукати в розділі мінеральної косметики. Мінеральна пудра — фетиш останніх декількох років, її стали робити як марки високого класу, так і мас-маркет. Мінеральна пудра, яка найчастіше має розсипчасту текстуру, рекомендується для самої чутливої ​​шкіри. Її особливість — це мінеральна природа, яка протистоїть рослинному походженню іншого, найпоширенішого класу. У складі такої пудри використовується кілька мінералів, що пройшли багатоступеневу очистку. Цинк, як основний елемент для боротьби з проблемною шкірою у всіляких видах косметики — постійний учасник формули мінеральної пудри

Мінеральна пудра — максимальна ефективність

.

Якщо ви придбали пудру для проблемної шкіри, не забувайте про те, як важливо правильно її наносити. По-перше, спонж і кисті потрібно часто мити, звільняючи і від пудри, і від шкірного сала, і від численних бактерій. Потім, якщо ви проходите курс лікування від вугрової висипки і купуєте лікувальну антибактеріальну пудру

Антибактеріальна пудра: досконалість молодості, то можливо вам варто обходитися одноразовими ватними тампонами. Наносити пудру треба поплескували, а не втираючими рухами.

З лінійки мас-маркет пудрою

Пудра: від первісних білил до бронзера

для проблемної шкіри виділяється Maybelline (серія Pure Make Up), прекрасно підходить для молодої шкіри. Хороші пудри для проблемної шкіри випускає Clinique, вони не містять ароматів і гіпоалергенні. Більш щільною текстурою укупі з гіпоалергенністю відрізняються аптечні марки La Roche-Posay і Vichy. З мінеральних пудр гарні характеристики і відгуки отримує професійна марка MAC, а також Jane Iredale, Bare Escentuals, які займаються лише мінеральним напрямком. З демократичних марок мінеральну пудру випускають L’Oreal і Green Mama, з «люкс» -брендов — Dior, Guerlain, Chanel.

Євгенія Жіркіна

Похожие темы