Пудра від первісних білил до бронзера

13 Фев, 2014

Пудра від первісних білил до бронзера

Пудра — один з самих жіночних предметів косметички, і такою вона була завжди. У самому жесті, коли дівчина витягує стильну пудреницю з сумочки і делікатно промаківающімі шкіру обличчя, є щось неймовірно привабливе. Ще більш вишуканим виглядає користування пудрою з вінтажними аксесуарами, наприклад, з великою пишною пушком, сидячи біля старовинного дзеркала. Колись це був щоденний ритуал, який з плином часу зазнав значних змін. Сучасна пудра уміщається в долоні, але спектр її дій набагато ширше, ніж кілька століть тому.

Блідолиця аристократія

Традиція вибілювати обличчя прийшла до нас із Стародавнього Єгипту, і пов’язана вона зовсім не з канонами античної краси, а з язичницькими віруваннями. Тоді вважалося, що людина може вберегтися від злих духів, якщо вибілить обличчя і тіло, бо так він стане схожий на безтілесних істот з потойбічного світу. Вони приймуть його за свого і обійдуть стороною, зосереджуючи увагу на володарях засмаглою лискучою шкіри.

Тільки минувши язичницькі традиції, люди почали застосовувати пудру як засіб для здобуття білої шкіри як показника краси і аристократичності.

І західні, і східні країни в цьому були схожі — пудра, яку пізніше стали виготовляти з рисового борошна, допомагала знаходити бліду шкіру як одна з ознак вищого соціального стану. Робили це як жінки, так і чоловіки.

Приблизно з сімнадцятого століття, коли минув період середньовіччя і розкішні шати і косметика більше не були під забороною, представники блакитних кровей почали користуватися пудрою для обличчя, тіла і волосся, підкреслюючи вишукану неробство свого існування і різницю між селянами, чиї обличчя і руки відрізнялися сильним бронзовим засмагою. Щоб припудренние особи виглядали натуральними і не були схожі на драматичну маску, на них промальовували вінки, не забуваючи наголосити скульптурної особи рум’янами.

Сучасні пудри

Пудри, які близькі до сучасних, а не схожі на розсип борошна на обличчі, почали виробляти вже в двадцятому столітті, коли індустрія краси почала розвиватися семимильними кроками, а формули косметичних засобів стали складними і багатоскладові. В даний час пудра — це не засіб для відбілювання шкіри

Відбілювання шкіри: як роздобути рівний колір обличчя ?, а косметика, яка дозволяє особі виглядати здоровим і сяючим, завершуючи макіяж м’яким матовим або шовковистим сяйвом.

Пудри розрізняються за формою (розсипчасті і компактні) і за призначенням (матирующие, бронзуючі, що додають сяйво). Все частіше косметичні бренди включають до складу своїх колекцій запечені або компактні многоотеночние пудри. Два останніх типи народилися з бажання зробити даний засіб багатофункціональним.

Пудра від первісних білил до бронзера

Розсипчаста пудра

Розсипчаста пудра є прародителькою всіх інших видів цього кошти. Вона вже не так популярна, але її продовжують випускати з-за високого попиту на будь вантажу. Розсипчасті пудри цінуються жінками за бархатистість, яку вони надають особі. Найчастіше такі пудри залишаються на туалетному столику, бо носити її з собою в сумочці і користуватися за межами будинку вкрай складно. Наноситься така пудра пушком або широким пензлем. Якщо ви хочете прикрасити свою домашню косметичку такий пудрою, вибирайте високоякісні марки, де частинки пудри дуже дрібні і не закупорюють пори, як це часто трапляється з менш дорогими аналогами.

Компактна пудра

Компактна пудра відрізняється від попередньої тим, що вона спресована і поміщена в невеликий плоский футляр. До компактним пудрам вже додається спонж. Незаперечною перевагою компактної пудри

Компактна пудра: тонка ретуш

перед розсипчастою є її практичність. Її легко носити з собою і підправляти макіяж при необхідності. Але якою б дорогою і якісної ні була така пудра, в ній рано чи пізно (при активному застосуванні швидше рано) накопичується велика кількість мікроорганізмів, які постійно переносяться з особи на косметику.

Щоб уникнути інфікування, що особливо важливо при проблемній шкірі, необхідно якомога частіше міняти спонж. Якщо у вас жирна шкіра, яка потребує матуванні протягом усього дня, намагайтеся утриматися від постійного запудрення блискучих зон. Носіть з собою матуючі серветки, які володіють антибактеріальним ефектом, акуратно промаківая проблемні місця.

Види компактних пудр

Компактна пудра підрозділяється ще на кілька типів за своїм косметичного призначенням. Вона може бути матовою з легким напівпрозорим покриттям, але може бути і з ефектом сяйва, з бронзірующей ефектом і включенням декількох відтінків. Перший тип зрозумілий — така пудра потрібна для матування шкіри і вирівнювання тону. Пудри з ефектом сяйва мають найдрібніші світловідбиваючі частинки, які рекомендуються тьмяною або старіючої шкіри із зморшками, які стають непомітними. Бронзірующая або пудра з ефектом засмаги вимагає вправності в нанесенні, їй потрібно накладати на певні зони для створення ефекту рельєфного особи. За допомогою такої пудри можна скорегувати форму, візуально приховати друге підборіддя

Друге підборіддя — видалення зайвих складок

і, звичайно, надати їй ефект засмаги. Такі пудри стоять в одному ряду з рум’янами, але їх пігменти володіють меншою насиченістю.

І бронзуючі і пудри загального застосування можуть мати відразу декілька відтінків, і косметичні бренди роблять з таких засобів справжні витвори мистецтва.

Відкривши пудреницю, можна побачити на ній висічений квітка або будь інший зображення, яке формують різні відтінки, серед яких зустрічаються як натуральні (рожеві, бежеві), так і несподівані, наприклад, лілові. Подібні види пудр позбавляють особу ефекту маски, всі відтінки змішуються і природним чином лягають на шкіру. При бажанні можна користуватися на різних зонах особи різними відтінками, більш світлими або з ефектом засмаги.

Декілька відтінків поєднуються в пудрі у вигляді кульок. Такі засоби теж хороші лише для домашнього застосування, вони надають особі природний рівний тон і сяйво.

Похожие темы