Ранні зморшки причини і методи боротьби

Ранні зморшки причини і методи боротьби

23 Июл, 2014

Ранні зморшки причини і методи боротьби

Кажуть, зморшки на обличчі — дорожня карта нашого життя, за якою можна її прочитати. Але навряд чи хтось хоче вивчати цей атлас, коли дивиться на себе в дзеркало, особливо якщо перші «мітки» на ньому почали закладатися в досить молодому віці. Порадами про те, як перемогти ранні зморшки і відстрочити старіння, з Passion.ru поділилася Катерина Медведєва, дерматокосметолог Інституту косметології і клітинних технологій Real Clinic.

Причини появи ранніх зморшок

Фахівці в усьому світі визначили середній вік, в якому починається старіння шкіри — це 25 років. У цей період перші поверхневі зморшки, на думку експертів, мають повне право на існування. Однак не факт, що ви особисто схильні до цього генетично, адже величезну роль у появі зморшок, в тому числі передчасних, грає образ жізні.І якщо ви помітили їх на своєму обличчі, займіться його аналізом. Адже основними причинами ранніх зморшок можуть бути:

Активне перебування на сонці. Фанатичний прийом сонячних ванн на пляжі або в соляріідаріт прилив ендорфінів і гарний настрій, але негативно відбивається на вашій шкірі. Ультрафіолетове випромінювання руйнує колаген та еластин — білки, що відповідають за еластичність і щільність нашої шкіри. Як тільки армія, що стоїть на варті здоров’я дерми, втрачає цих бійців, з’являється сіточка зморшок.

Куріння. Не тільки сигаретний дим винищує цінний колаген, а й сам процес куреніяспособствует швидкого утворення мімічних зморшок. У процесі ви постійно щурітесь і стискаєте губи в трубочку, внаслідок чого з’являються «гусячі лапки» і вертикальні заломи навколо рота. Тому у завзятих курців ризик появи ранніх зморшок в п’ять разів вище, ніж у некурящих.

Дієти. Коли ви сідаєте на дієту, то позбавляєте свій організм одного з головних будівельних матеріалів — білка, який необхідний для нормального функціонування печінки, нирок, серця та інших органів. Оскільки шкіра — це термінальний орган, то організм, не замислюючись про естетичну сторону питання, візьме білок зі шкіри, зменшивши кількість колагену і еластину і викликавши появу зморшок.

Гіперактивна міміка. Багатий репертуар виразів обличчя, особливо в області чола, очей і рота, призводить до раннього утворення мімічних зморшок.

Акне. Це захворювання викликає постійний окислювальний стрес і виснажує ресурси шкіри, побічно сприяючи утворенню ранніх зморшок.

Неправильний догляд за шкірою. Нашій шкірі необхідно отримувати поживні речовини, кисень і воду ззовні. Якщо в раціоні дерми відсутня регулярне очищення, зволоження і тонізація, то це призведе до передчасного старіння.

Стрес. На постійне нервове перенапруження реагує, насамперед, шкірний покрив. Адреналін і кортизол, які викидаються в кров під час стресу, викликають спазм лицьових м’язів, це ускладнює приплив крові і кисню до тканин і клітин шкіри. Вони недоотримують поживні речовини, що виснажує ресурси дерми. Не дивно, що після напруженої роботи над проектом ви помітите так звані «зморшки втоми», в першу чергу — в області очей.

Хвороби внутрішніх органів. Захворювання шлунково-кишкового тракту, нирок, печінки та інших органів знижують еластичність шкіри, викликаючи появу зморшок.

Хронічний недосип. Пік оновлення шкіри припадає на нічні години, і якщо ви не перебуваєте в царстві Морфея необхідні 8 годин, вона просто не встигає відновити свої ресурси і втрачає життєві сили.

Домашні методи боротьби з ранніми зморшками

У молодому віці шкіра має прекрасну здатність до самовідновлення. Щоб усунути ранні зморшки, найчастіше необхідно просто заповнити її внутрішні ресурси і стимулювати здатність до саморегенерації.

Правильно доглядайте за шкірою

Візьміть за правило регулярно очищати, тонізувати і зволожувати шкіру.

Обов’язково вмивайтеся вранці і ввечері, щоб очистити дерму від шкірного сала, макіяжу і токсинів.

Тонізує її за допомогою лосьйону. Таким чином ви очистите дерму в глибоких шарах і знизите шкідливий вплив на неї водопровідної води.

Зволожуйте шкіру за допомогою сироваток і кремів

Особливу увагу приділіть догляду за зоною очей: шкіра тут більш тонка, ніж у особи, і позбавлена ​​захисного шару, тому її необхідно активно живити за допомогою кремів, гелів, масок.

Купуйте засоби з гелевими текстурами, вони містять велику кількість необхідної шкірі води.

Обов’язково два рази на тиждень проводите глибоке очищення шкіри за допомогою ферментативних пілінгів. Скорочуючи товщину епідермісу, ви покращуєте шкірне дихання, харчування і колір обличчя.

Зверніть увагу на креми, сироватки, гелі з ферментами, антиоксидантами (альфа-ліпоєвої і гідроксикислоти), гіалуроновою кислотою, триглицеридами, рослинними екстрактами і мікроелементами. Гіалуронова кіслотавизивает набухання верхніх шарів епідермісу, утримуючи в ньому воду і запобігаючи випаровування з поверхні шкіри. Тригліцериди — складові підшкірно-жирової клітковини, їх дефіцит призводить до випаровування рідини з поверхні шкіри. Сироватки з цими компонентами відновлюють компенсаторні механізми шкіри. Альфа-ліпоєва і гідроксикислоти зменшують товщину епідермісу і знижують запалення на шкірі, поліпшують клітинний метаболізм, відновлюють кількість колагену. Рослинні екстрактиі мікроелементи живлять, зволожують і відновлюють пошкоджені шкірні покриви.

Ваші помічники:

1. розгладжує зволожуючий крем для обличчя з антиоксидантами лінії XYY dr.brandt,
2. Крем Olay Regenerist CC Cream,
3. Крем Sensai Cellular Performance Cream,
4. Супервосстанавлівающая сироватка Shiseido Bio-Performance,
5. Сироватка Swisscode Hyaluron,
6. Засіб для розгладження перших зморшок Techni Liss First Payot,
7. Нічний крем Vetia Flores Luxe Organic Conditioning Night Cream,
8. Антивіковий крем для обличчя Global AntiAge La Creme,
9. заповнювати енергію емульсія Vitalskin Darphin,

10. нічний крем для всіх типів шкіри Himalaya Herbal,
11. Гель зволожуючий Avast Moisture Gel Environ,
12. Двофазний нічний концентрат проти перших ознак старіння Melvita,
13. Денний крем Q10 Plus Nivea,
14. Денний крем проти перших зморшок з екстрактом кори магнолії Magnolia Bark Day Cream For Fist Wrinkles Korres SPF 15,
15. Комплекс бар’єрна захист Barrier Repair Complex Priori,

16. Крем для шкіри навколо очей Swiss Nature ZEPTER,
17. Крем для радикального поліпшення шкіри Fundamental Beautifying Cream Reponse Jeunesse Matis,
18. Крем регенеруючий Soft Regeneration Chris Farrell,
19. Нічна сироватка для обличчя Frais Monde,
20. Розгладжують перлини з маслом троянди Москета Weleda,
21. розгладжує крем для повік NutriganicsThe Body Shop,
22. Емульсія для збереження молодості шкіри VAXIN for YOUTH Givenchy,
23. Маска для шкіри навколо очей «Молодість шкіри» Cettua.

Похожие темы