Релонч марки La Colline в Росії

Релонч марки La Colline в Росії

21 Окт, 2014

Релонч марки La Colline в Росії

  Німецька мережа парфумерії та косметики Дуглас, співпрацюючи з найбільшими міжнародними косметичними компаніями, накопичила безцінний досвід у цій галузі. І цього року, відзначивши свою сьому річницю в Росії, вийшла на ринок дистрибуції зі своєю дочірньою компанією МПК — «Міжнародна Парфумерна Компанія».

Компанія МПК розпочала свою роботу на російському ринку з уже відомих марок по догляду за шкірою в сегменті люкс, одна з них — La Colline.

La Colline — Швейцарський клітинний догляд за шкірою, успішно запущений в Росії в 2004 році і сьогодні марка займає лідируючі позиції в рейтингу продажів провідних торгових мереж і магазинів парфумерії та косметики.

На презентації 17 червня в ресторані Forbes присутні: Глава швейцарської марки La Colline пан Jérôme Desouches, спеціально приїхав для релончу марки, Комерційний директор Дуглас в Росії та Генеральний директор компанії МПК Шумиліна Анна.

Компанія МПК, в особі Комерційного директора Галушин Олени, представила новинку марки La Colline — високоефективну відновлює лінію Relief R³.

«Зроблено в Швейцарії» ця фраза завжди відзначає високий рівень якості та неперевершену швейцарську компетентність. Ці кращі традиції об’єдналися в ультра-концентрованому дуеті — Сироватці Cellular Matrix і Кремі Cellular Matrix в боротьбі проти старіння шкіри і зморшок. Місцем народження знаменитого швейцарського бренду La Colline, використовує воістину революційні відкриття в області косметології, можна вважати берега Женевського озера — «Швейцарської Рів’єри».

Всесвітньо відома чистотою вічних альпійських снігів, Швейцарія також знаменита високотехнологічними передовими дослідженнями на клітинному рівні та їх використанням в косметичних препаратах з метою збереження краси та молодості шкіри. Продукція La Colline — це результат півстолітній роботи вчених, які брали участь у розробках концепції по клітинному метаболізму. Вчені лабораторії La Colline створили програму виняткових засобів по догляду за шкірою, використовуючи родинні шкірі активні речовини, У чому ж революційність нових продуктів відновлювальної лінії Relief R³, включає два засоби догляду, сироватка і крем, що володіють відновлює дію на позаклітинний матрикс. У засобах присутній унікальне поєднання 2-х високоефективних комплексів: СMA® Complex і R³ Peptixyl ™ Complex.

CMA® Complex — комплекс активації клітинного метаболізму, який відновлює енергетичний ритм клітин, протистоїть старінню на клітинному рівні. У нього входять 7 потужних активних інгредієнтів, що підсилюють дію один одного. Комплекс R³ Peptixyl ™ — високотехнологічний комплекс проти зморшок, відновлює позаклітинний матрикс.

Сироватка Cellular Matrix тонка текстура якої забезпечує швидке проникнення, надаючи інгредієнтам здатність миттєвої біоактивності. Будучи висококонцентрованою, вона доставляє шкірі всі необхідні їй компоненти для відтворення позаклітинного матриксу. Шкіра відновлює колишньої обсяг і ущільнюється, а зморшки розгладжуються.

Крем Cellular Matrix має легкої і збагаченої текстурою, що уповільнює старіння шкіри. Заново вибудовує матрикс під кожною зморшкою. Ущільнює шкіру, стимулює регенерацію клітин. Дарує комфорт і сяйво. Після 28 денного використання сироватки і крему, за даними лабораторії, глибина зморщок скорочується на 27%, шкіра стає більш гладка на 77%.

На заході були присутні актриси театру і кіно: Альона Яковлева, Марія Шукшина, Тетяна Яковенко і Ірина Безрукова.

Похожие темы