Ремувер безболісне видалення

31 Янв, 2014

Ремувер безболісне видалення

Таке поняття, як «Ремувер», більше знайоме професійних косметологів і візажистів, ніж звичайним споживачам декоративної косметики

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж

. Адже навіть на флаконах з ним ніякі особливі назви зазвичай не вказані, а написано щось на кшталт «рідина для зняття лаку з нігтів» або «засіб для видалення кутикули». Ремувер призначені для проведення очищувальних процедур, коли потрібне видалення досить стійких фарб і в той же час мінімально агресивна дія на шкіру.

Слово «Ремувер» часто використовується як загальна назва засобів для зняття макіяжу, нарощених вій, видалення лаку з нігтів, «спалювання» кутикули. Такими препаратами можна також досить успішно видаляти залишки клею з інструментів і аксесуарів. Деякі виробники засобів догляду за волоссям теж випускають засоби, іменовані Ремувер, — вони використовуються для відмивання волосся від фарби.

Ремувер для волосся

Професійні перукарі користуються Ремувер, знімаючи з волосся клієнта сліди попереднього забарвлення. Робиться це для того, щоб новий тон ліг рівно і не мав небажаної «підсвічування». Якісний Ремувер для волосся повинен освітлювати або, як прийнято говорити у професіоналів, декапировать їх на два тони. При цьому його дії піддається навіть густо-чорний тон або червоні відтінки палітри.

Дія Ремувер для волосся засноване на тому, що він як би «витягує» зі структури волоса фарбувальні пігменти. Можна сказати, що після його застосування волосся залишаються практично без будь-яких пігментів, так як натуральні з них свого часу були витіснені фарбою, а штучні, занесені в процесі фарбування, — самим Ремувер. У підсумку після процедури змивки шевелюра в більшості випадків набуває якийсь іржаво-рудий колір. На іміджі він, зрозуміло, позначиться не в кращу сторону, тому відразу після змивки волосся перефарбовують в інший колір. Він може бути навіть зовсім світлим.

Ремувер для перманентного макіяжу

Цей препарат теж можна віднести, скоріше, до категорії професійних засобів, ніж до косметики масового сегмента. Він використовується для зняття татуювань

Татуювання: це важливо знати

і видалення слідів перманентного макіяжу. Унікальна технологія, яка забезпечує ефектне дію такого Ремувер, ґрунтується на хімічному зв’язуванні молекул пігменту і «виштовхування» їх на поверхню шкіри. Завдяки цьому видалення тату або елементів перманентного макіяжу відбувається безболісно і не супроводжується гипопигментацией і утворенням рубців.

Ремувер в таких випадках рекомендують не змивати з шкіри протягом декількох годин — як мінімум трьох. Процес його введення в шкіру в чому схожий з процесом мікропігментірованія і здійснюється за допомогою апарату для перманентного макіяжу

Апарат для перманентного макіяжу: верстат краси, а після завершення процедури його ще й наносять тонким шаром на робочу зону. У місці видалення пігменту протягом декількох тижнів після застосування Ремувер для перманентного макіяжу може зберігатися червоно-коричнева пігментація, але згодом шкіра все одно набуває природний колір, так що хвилюватися з цього приводу не варто.

Ремувер для вій

Є спеціальні Ремувер, призначені для зняття нарощених вій з натуральних, які також використовуються для очищення пінцета та інших інструментів від слідів клею. Найчастіше вони виготовляються на основі гелю, завдяки чому дуже зручні у використанні — наприклад, не скачуються і не потрапляють в очі.

Для повного розчинення клею, яких прикріплені накладні вії, Ремувер потрібно тримати на повіках не менше десяти хвилин. Користуватися ним в домашніх умовах небажано, тому що через недосвідченість можна занести засіб в око, — краще вже звернутися до фахівців.

Ремувер для кутикули

Ремувер для кутикули — неодмінна складова «сухого» манікюру. Він виконує функцію размягчители і наноситься на нігті хвилин на п’ятнадцять. За цей час можна надати необхідну форму нігтьової пластини.

Ремувер для кутикули мають переважно блакитну або зелену забарвлення. Засоби блакитного кольору вважаються більш агресивними: вони швидко розчиняють кутикулу, але зате сильно сушать шкіру навколо нігтя, що призводить до утворення задирок. Зелені діють більш м’яко, щадяще.

Світлана Усанкова

Похожие темы