Revitalash про красу жіночих очей

Revitalash про красу жіночих очей

24 Апр, 2014

Revitalash про красу жіночих очей

Споконвіку жінки приділяли увагу красі своїх очей. Ще до народження знаменитої цариці Клеопатри жіноче населення Стародавнього Єгипту підкреслювало виразність погляду за допомогою різних підручних засобів аж до звичайної сажі.

Звичайно, ніхто не заперечує величезну важливість у формуванні жіночого шарму та інших ділянок тіла, проте в очах кожної дівчини дивним чином поєднуються і гармонійно доповнюють один одного такі якості, як зовнішня привабливість і краса душі.

Недарма саме очам присвячено стільки уваги в творах знаменитих літераторів минулого і теперішнього часу. Досить згадати, скільки існує поетичних виразів, що мають пряме відношення до очей: вони «тягнуть», в них «тонуть», ними «зачаровують» і т.д. Тому немає нічого дивного в тому, що в будь косметичної лінії є окремий напрямок, присвячене красі очей.

Як правило, для того, щоб ефективно висловити невідхильність жіночих очей, в першу чергу приділяють увагу віям. Довгі, густі й рівні вії не залишать байдужим жодного чоловіка. Зрозуміло, сучасним представницям чарівної статі з цією метою не потрібно використовувати сажу, подібно жінкам з глибокого минулого. Проте якість косметичних препаратів може бути різним, тому знати, яка туш підходить для цього найкраще, просто необхідно.

Revitalash про красу жіночих очей

Які властивості туші для вій

Туш для вій: распахиваем погляд

можна вважати характерними для якісної косметичної продукції? Ймовірно, це здатність «триматися» на віях (а не розтікатися по всьому особі), бути стійкою по відношенню до зовнішніх чинників, володіти м’якою дією, не викликати ламкість вій, не містити несприятливі хімічні інгредієнти. Ну і, природно, якісно виконувати свою основну «функцію» — забезпечувати виразність жіночих очей. Одним з таких косметичних засобів по праву вважається туш Revitalash.

Туш Revitalash багато фахівців називають черговим витком у розвитку сучасної косметичної продукції. У цьому важко засумніватися, враховуючи, що вже через кілька днів регулярного використання туші Revitalash навіть «слабкі» вії набувають здоровий вигляд, стають довгими, густими, пружними, набувають загадковий блиск. Через два місяці досягається максимальний результат, при якому навіть професіонали насилу відрізняють природні вії, достигнувшие приголомшливого ефекту завдяки Revitalash, від накладних.

У чому ж секрет? Природно, було б наївно розраховувати на загальний оприлюднення фірмою-виробником своєї комерційної таємниці, але дещо про склад чудодійного косметичного засобу все ж відомо. Так, серед інгредієнтів препарату присутній екстрагуються компонент зеленого чаю, що володіє найпотужнішими антиоксидантними властивостями. Справа в тому, що щомиті в людському організмі утворюються десятки, якщо не сотні так званих вільних радикалів, які ушкоджують різні анатомічні структури. Згубну дію вільних радикалів відображається і на волоссі, в тому числі віях, роблячи їх більш ламкими і нестійкими. Антиоксидантну дію проявляється у нейтралізації цих «агресорів». Revitalash допомагає власним антиоксидантною системам організму «битися» з вільними радикалами, що сприятливо відображається на загальному стані вій. Крім того, препарат насичений вітамінами «C», «H» та групи «B», що підсилюють харчування вій і дозволяють ефективно протистояти негативним впливам зовнішніх факторів навколишнього середовища. Віск молочаю — особливий компонент, що перешкоджає надмірною втрат вологи. Полібутен сприяє м’якості, гнучкості й еластичності вій. Крім того, до переліку складових компонентів Revitalash входять різного роду дезінфектанти, стабілізатори, м’які розчинники, консерванти, антисептики і інші речовини.

Мабуть, єдиним недоліком препаратів Revitalash є відносно висока ціна: в межах двохсот американських доларів за тюбик. Однак такої кількості цілком вистачає на три місяці щоденного використання. До того ж, оцінивши результат, грошові затрати не здадуться такий вже великий «жертвою» за красу.

Жигулі Андрій

Похожие темы