Російська косметика краса від природи

30 Янв, 2014

Російська косметика краса від природи

Російська косметика у одних лежить в числі фаворитів, в інших знаходиться в незрозумілою опалі. Є жінки, які з принципу ніколи не користуються косметикою російського виробництва. Воліючи зарубіжні марки з усталеною репутацією і довготривалої історією. Яким би вираженим не був патріотизм, який проявляється і в застосуванні косметики, багато з неприхованою печаллю в очах визнають, що вітчизняні засоби ніколи не зрівняються за своєю якістю і властивостями з іноземними. Чи так це насправді?

Російська косметика користується попитом в основному у споживачів демократичних засобів, і з цим сперечатися неможливо. Цей укорінений факт дає народження міфу про низьку ефективність засобів вітчизняного виробництва, навіть якщо мова йде про марки, які позиціонуються як елітні. Вітчизняна косметика дійсно набагато дешевше, і її із задоволенням купують жінки схильні економити. Але це далеко не завжди говорить про те, що вона неефективна або зовсім марна. Просто у кремів та інших продуктів з позначкою made in Russia інша історія і кардинально відмінний від європейських марок шлях становлення. Адже російська косметика як клас народилася зовсім недавно.

Краса в ізоляції

Розвиток світової косметичної індустрії бере свій початок в кінці дев’ятнадцятого — початку двадцятого століття. Тоді з’явилися перші шампуні, перші фарби для волосся

Фарба для волосся — інструмент жіночої краси або загроза здоров’ю ?, лаки для нігтів і багато інших продуктів краси, без яких немислима косметичка сучасної жінки. Великий внесок у становлення індустрії краси внесли Франція і Німеччина, тоді як Росія, точніше, Радянський Союз варився в соку власної закритою і досить мізерною кухні.

У 1922 році народилася фабрика «Свобода», яка була заснована на базі існуючої фабрики парфумерного товариства «А. Рале і Ко », в 1930 році у зв’язку з реорганізацією« Свободі »було віддано виробництво туалетного мила

Туалетне мило: чистота запорука здоров’я, а парфюмерне виробництво перейшло у відання фабрики «Нова Зоря». Цей нехитрий фабричний тандем постачав косметичною продукцією весь Союз аж до його розпаду. І лише на початку дев’яностих років минулого століття почалося активне будівництво нової російської косметичної індустрії, з’явилися приватні косметичні компанії, приватні підприємці почали запуск нових брендів, деякі прижилися і розвинулися, інші канули в Лету.

Найвідоміші бренди російської косметики

Сучасна російська косметика представлена ​​достатнім асортиментом брендів, більшість з яких працює в єдиному напрямку. Ставка робиться на натуральність використовуваних інгредієнтів, якими багаті російські простори. Не можна сказати, що косметичні засоби від вітчизняних марок відрізняються унікальним складом, але вони цінуються тими, хто віддає перевагу засоби з високим відсотком натуральних компонентів, які при цьому не відрізняються завищеною ціною.

Низька ціна і широкий вибір засобів представляють три російські марки, які є в арсеналі величезного числа жінок. Це «Чиста лінія», «Сто рецептів краси» і «Рецепти бабусі Агафії». Всі ці бренди випускають засоби для обличчя, волосся і тіла, і вони користуються широким попитом у представниць прекрасної статі, яким не потрібно спеціалізований догляд, а достатньо стандартного.

Кошти, в якій використані екстракти сибірських рослин, займають окрему нішу в області російської косметики. Найбільш відома в цьому вузькому сегменті марка Natura Siberica, яка випускає широкий спектр косметики для догляду за волоссям та інші засоби, у тому числі для шкіри обличчя і тіла. Natura Siberica є першою сертифікованої косметикою, створеної на основі дикорослих сибірських трав. Набирає популярність і інший бренд — «Жива косметика Сибіру», що представляє гідний вибір косметики для всебічного догляду.

Якщо вас цікавить більш високий рівень косметики, в Росії є й така. Прикладом тому служить марка «Кора», яка в аптеках представлена ​​поруч з французькими представниками лікувально-профілактичної косметики. Професійна лікувальна косметика

Лікувальна косметика: правда чи маркетинговий хід?

«Альпіка» відноситься до області космецевтіки — під цим брендом випускаються ліпосомальні кошти з натуральним складом.

Давно завоювала довіру жінок різного віку російська косметика «Мірра» («Mirra»). Бренд виробляє засоби на основі натуральних рослинних екстрактів, продуктів моря і бджільництва. Каталог «Мірра» дуже великий, всі кошти чітко розподілені по лініях згідно своєму призначенню, тому вибрати для себе відповідний засіб неважко.

Faberlic — найвідоміший бренд кисневої косметики, яка поширюється методом прямих продажів. Це теж російська компанія, яка користується заслуженим визнанням завдяки власному центру наукових розробок з його постійними інноваційними відкриттями.

Як можна помітити, російська косметика на сучасному ринку представлена ​​непогано, марки користуються заслуженим попитом, і інтерес до засобів вітчизняного виробництва постійно зростає. Нова російська косметика існує близько двадцяти років, і, звичайно, це зовсім небагато. Але за ці роки було зроблено багато найважливіших відкриттів, визнаних у тому числі за кордоном. Це привід якщо не пишатися досягненнями, то обов’язково спробувати її на собі і оцінити результат.

Похожие темы