Рум'яна ідеальний відтінок для шкіри

Рум’яна ідеальний відтінок для шкіри

26 Июн, 2014

Рум'яна ідеальний відтінок для шкіри

Колірна гамма сучасних рум’ян нескінченна, від м’яких ніжно-рожевих, до насичених теракотових тонів, з масою проміжних відтінків персика, бронзи або корала. При такому широкому різноманітті відтінків, найчастіше, рум’яна випускаються або у формі розсипчастої пудри

Пудра: від первісних білил до бронзера

або у вигляді рідкої консистенції.

І рідкі та розсипчасті рум’яна містять речовину-носій, тобто речовина, що проявляє колір. Найчастіше в цій якості виступає таль в пудрових рум’янах і силікон, вода або інші зволожуючі компоненти в рідких формулах рум’ян. Незалежно від консистенції до складу рум’ян входять пігменти і консерванти.

Основна функція рум’ян — додання шкірі певного відтінку, з цією метою багато формули містять два типи пігментів, більшою мірою це характерно для пудрових і кремових рум’ян, меншою — для тонуючих. Перший пігмент — забезпечує безпосередньо новий відтінок, а другий маскує природний тон шкіри. Такі компоненти як слюда і двоокис титану нівелюють природний тон шкіри, дозволяючи косметичного відтінку краще проявлятися і максимально відповідати кольору рум’ян в упаковці. Крім цього до складу більшості рум’ян входять підсилювачі кольору, матирующие компоненти, в’яжучі та ліофілізують речовини.

Пудровие рум’яна

Як правило, пудровие рум’яна випускаються в пресованої формі, в лініях мінеральної косметики нерідко зустрічаються рум’яна розсипчастою консистенції. Основними інгредієнтами пудових рум’ян є тальк, пігменти і поглиначі жиру, в’язкі речовини в подібних формулах застосовуються для з’єднання всієї компонентів в єдине ціле.

Пудровие рум’яна при правильному нанесенні виглядають дуже природно, добре розтушовують, прекрасно матують шкіру і легко наносяться. З пудровим рум’янами ви в меншій мірі ризикуєте переборщити з насиченістю покриття.

Мінусом пудрових форм є їх стійкість, вони менш стійкі, ніж рідкі рум’яна, і до того ж вбираючи жир, який виділяє наша шкіра, пудровие рум’яна можуть змінити колір.

Пудровие рум’яна прекрасно підходять для легкого природного макіяжу

Природний макіяж — стильна класика

для нормальної шкіри (не надто сухий і не дуже жирної).

Рідкі рум’яна

Рідкі рум’яна це і кремові рум’яна, і гелеві і тональні формули, єдина різниця між цими типами полягає в речовині-носії, що містить пігмент. У кремових сумішах в цій якості виступають зволожуючі речовини або силікон, в тональних засобах цю роль виконує вода. Кремові рум’яна випускаються в невеликих баночках або стіках, а гелеві і тональні — в тюбиках або пляшечках, консистенція подібних засобів варіюється від середньої щільності до дуже рідких формул.

Рідкі рум’яна після нанесення триматися трохи довше, ніж пудровие, і більшою мірою відповідають тому кольором, який ви бачите в упаковці.

З іншого боку рідкі рум’яна складніше наносити і при нанесенні вони виглядають менш природно. Відтінкові рум’яна досить погано розтушовують, тому наносити їх потрібно дуже дозовано і акуратно.

Кремова консистенція рум’ян краще всього підходить жінкам із сухою шкірою

Догляд за сухою шкірою і водний баланс в організмі, що входять до його складу зволожуючі компоненти забезпечують шкірі додатковий догляд і зволоження. Гелеві та відтінків рум’яна (Тінто) підійдуть жінкам з більш жирною шкірою, водяна основа дозволяє таким рум’янам протриматися довше, що при підвищеній жирності шкіри дуже важливо. Якщо ви хочете добитися поєднання природного тону пудрових рум’ян, але при цьому віддаєте перевагу рідкої консистенції, спробуйте засоби відтінків або Тінто. Кількість пігменту в Тінто нижче, ніж в кремових рум’янах, що при нанесенні на шкіру дозволяє домогтися більш м’якого і природного відтінку. Але й тут є свій хвилин, колірна гамма Тінто не так широка, як палітра пудрових або кремових рум’ян.

Як підібрати відповідний тон рум’ян

Ідеальний відтінок рум’ян найбільш близький до природного тону шкіри. Існує кілька способів визначити найбільш відповідний вам колір рум’ян.

  • Нахиліться вниз, торкніться руками ступень, затримайтеся в цьому положенні пару хвилин, потім випрямтеся. Після цього руху на ваших щоках з’явиться природний рум’янець, і саме цей відтінок буде відповідати ідеальному відтінку декоративних рум’ян.
  • Зверніть увагу, який колір набуває ваша шкіра, коли ви приходите з вулиці в холодну погоду або подивіться на себе в дзеркало після інтенсивного тренування в тренажерному залі. Бачите цей колір? А тепер шукайте такий же відтінок на полицях косметичних магазинів.
  • Рум’яна також можна підбирати в тон до помад. Якщо ви віддаєте перевагу рожеві відтінки, підберіть до помади рум’яна в тон.
  • Якщо в одязі ви віддаєте перевагу прохолодні тони, зелений, блакитний, лавандовий, тоді вам підійдуть і прохолодні відтінки рум’ян, слива, винний відтінок, пастельний рожевий, блакитно-червоний, теракотовий, персиковий або рожевий.
  • Якщо вам до лиця одяг в помаранчевих, рожевих, червоних, персикових, оливкових та інших теплих тонах, то до них як не можна краще підійдуть рум’яна коралових, бронзових, коричневих і тепло-червоних відтінків.
  • Чим темніше шкіра, тим насиченішим повинен бути відтінок, світлошкірим дівчатам чудово підійдуть легкі рожеві відтінки.

Як правильно наносити рум’яна

Посміхніться і ви помітите найбільш виступаючі частини щік, так звані «яблучка». Саме з цієї точки і слід наносити рум’яна. Візьміть трохи рум’ян на кисть, надлишки акуратно струсіть в коробочку, що не дуйте на кисть, щоб бактерії не потрапили на рум’яна, а потім на вашу шкіру. Пензлика в коробочках з компактними рум’янами, як правило, дуже маленькі і незручні, тому не поскупилася на хорошу кисть. Тонкий шар рум’ян нанесіть на «яблучка» щік і ретельно розтушуйте у напрямку до лінії росту волосся. Не варто наносити і розтушувати рум’яна занадто близько крил носа, мазок повинен розташовуватися трохи нижче рівня ніздрів і тривати до лінії росту волосся на скронях.

Похожие темы