Самий модний фестиваль Росії підвів підсумки

03 Фев, 2015

Самий модний фестиваль Росії підвів підсумки

  C 7 по 10 жовтня 2009 року в столиці Зимової Олімпіади 2014 року — місті Сочі традиційно відбувся XII Міжнародний Фестиваль Моди «Оксамитові сезони в Сочі».

Яскрава динамічна тиждень модного Російського форуму з роботою кількох творчих майданчиків — Зимового театру, де проводилися модні дефіле відомих російських і зарубіжних дизайнерів, і торгового павільйону на Театральній площі, де розташовувався шоу-рум фестивалю під назвою «Модний базар», завершилася центральною подією — Урочистої церемонією вручення Національної премії в області індустрії моди.

Головну нагороду модній галузі — Золоте Веретено — Академіки Національної Академії Моди вручили в дев’яти номінаціях кращим підприємствам і дизайнерам Росії. Почесними гостями Церемонії стали Олімпійські чемпіони Ірина Лобачова та Наталя Бестемьянова.

Спеціальним призом фестивалю — Золоту пальму «За честь і гідність у професії» — була нагороджена Президент Благодійного фонду «Російський Силует» Тетяна Михалкова.

В рамках фестивалю пройшов Конкурс Молодих Дизайнерів Росії, учасники якого представили на суд вимогливого журі — справжніх професіоналів моди — блискучі колекції одягу. Фіналіст Конкурсу, що проходив у два етапи, став лауреатом Національної премії моди в номінації «ДЕБЮТ» і отримав грошовий приз у розмірі 300 тисяч рублів.

Доброю традицією стало проведення в рамках Фестивалю Моди «оксамитовий сезон» міжнародного перукарського конгресу, організованого Об’єднаної Асоціацією перукарського мистецтва та журналом «Стильні зачіски».

У 2009 році м Сочі був обраний компанією Schwarzkopf professional для проведення заключного етапу конкурсу «Золоті ножиці» — одного з найбільш значущих подій в перукарні індустрії. Висока честь відкриття Фестивалю Моди «оксамитовий сезон» також була довірена компанії Schwarzkopf professional.

Подією у вітчизняній fashion-індустрії стало також вручення нагороди «Вибір професіоналів» компаніям, що працюють на вітчизняному ринку салонних послуг. Премія вручається за підсумками маркетингового дослідження ринку індустрії краси. Це комплексне анкетування відвідувачів профільних виставок, читачів журналу «Стильні зачіски», відкрите голосування членів клубу «Стильні зачіски», закрите голосування членів експертної ради Об’єднаної Асоціації Парикмахерского мистецтва.

Похожие темы