Schwarzkopf and Henkel 111 років інновацій та успіху

28 Янв, 2015

  22 січня 2009 в Москві Schwarzkopf Henkel, косметичне підрозділ компанії «Хенкель», відзначило досить незвичайний ювілей — 111 років з дня заснування. Рівне 111 років тому хімік Ганс Шварцкопф відкрив свій перший невеликий магазинчик в Берліні. На сьогоднішній же день Schwarzkopf є одним з провідних брендів компанії «Хенкель» і впевненим лідером російського косметичного ринку.

111 років — це не просто гарна дата. Цифра «1» завжди мала особливим сенсом для Schwarzkopf & amp; Henkel, тому й рік, коли відразу три одиниці стоять поруч, для компанії також глибоко символічний.

В першу чергу, одиниця символізує інноваційність компанії. Schwarzkopf & amp; Henkel завжди була першою в тому, що стосується нових розробок і тенденцій на ринку косметики. Це був і перший шампунь, який прийшов на зміну неприємного у вживанні і не дуже невластивому для волосся Ядров милу, і перший у світі бесщелочного шампунь, який поклав край миття волосся агресивними засобами, і безліч інших інновацій. На даний момент більше 40% продажів підрозділу припадає на товари, виведені на ринок протягом останніх трьох років.

Також одиниця символізує лідируюче положення Schwarzkopf & amp; Henkel на ринку. Продукція компанії не перший рік впевнено лідирує в таких сегментах як фарби для волосся і засоби для укладання. Такі популярні в Росії бренди як Palette, Schauma і Taft є одними з найбільш продаваних у відповідних категоріях.

І, нарешті, третя одиниця символізує довіру покупців, для багатьох з яких продукція Schwarzkopf & amp; Henkel вже впродовж багатьох років є вибором номер один.

Ось уже більше століття для багатьох людей у ​​всьому світі ім’я Schwarzkopf & amp; Henkel означає якісний догляд за зовнішністю. Schwarzkopf & amp; Henkel — це лідируючі торговельні марки на ринках фарб для волосся, засобів по догляду за волоссям, засобів по догляду за шкірою, засобів для укладки. Серія професійних засобів Schwarzkopf Professional є однією з чотирьох лідируючих серій, що поставляються в перукарські салони по всьому світу.

Жителям Росії продукція Schwarzkopf знайома ще з радянських часів. На початку 90-х років вона імпортувалася до Росії силами локальних дистриб’юторів, а вже в 1993 році було зареєстровано ЗАТ «Шварцкопф» — дочірня компанія Schwarzkopf GmbH. Успіх компанії на російському ринку підтверджують не тільки високі ринкові показники, але і цілий ряд провідних рейтингів і премій. Так, в 2008 році продукція Schwarzkopf & amp; Henkel була удостоєна таких нагород, як Товар року, Бренд року, Cosmo Beauty Awards, Народна марка.

Компанія «Хенкель» ось вже більше 130 років лідирує в області технологій і виробництва товарів, які роблять життя людей легшим, кращим і красивішим. Компанія «Хенкель», що входить до рейтингу 500 найбільших світових компаній журналу Fortune, працює у трьох основних напрямках — «чистячі і миючі засоби», «косметика і засоби особистої гігієни» і «клеї і технології». Порядку 60% продажів компанії припадає на товари народного споживання, і близько 40% — на промислові товари. У 2007 фінансовому році обсяг продажів компанії «Хенкель» склав € 13070 млн., Операційний прибуток склав 1 344 млн. Євро. Понад 55 000 співробітників працюють в компанії «Хенкель» у різних країнах світу. Жителі майже 125 країн світу довіряють продукції і технологіям «Хенкель».

У Росії компанія «Хенкель» працює в наступних напрямках: чистячі і миючі засоби — Persil, Pril, Bref, Vernel, Пемолюкс, Пемос, Ласка, Дені, LOSK; косметика та засоби особистої гігієни — Fa, Taft, Schauma, Gliss Kur, Diademine, Palette, got2b, Brillance, IGORA System, Natural Styling, Bonacure, OSiS, SEAH, SILHOUETTE, INDOLA; клеї і технології — Момент, Metylan, Pritt, CERESIT, Thomsit, Makroflex; Teroson, Liofol, Dorus, Technomelt, Optal, Loctite, P3.

Похожие темы