SEBASTIAN Professional актуальний побитий гламур

13 Фев, 2015

SEBASTIAN Professional актуальний побитий гламур

  «Краса + мистецтво» — проста формула, здатна зламати нудні кордону і стати потужним імпульсом для нових, глобальних відкриттів. Грунтуючись на цій концепції, культовий бренд в області дизайну волосся SEBASTIAN Professional в кінці вересня відчинив двері салону «Галерея №1» *, який став майданчиком для незвичайного beauty-fashion-art-заходу.

Приводів було відразу два: перезапуск легендарного лаку Shaper SEBASTIAN Professional, святкує своє 25-річчя, і представлення публіці нової висхідної зірки і visionary бренду — надихає і загадковою P.S. (Pasha Setrova).

Знаменитий своїми творчими вибухами на професійній сцені, SEBASTIAN представляє нову формулу в стилі WHAT’S NEXT?: Тріо оновлених лаків для волосся — Shaper Zero Gravity, Re-shaper і Shaper Fierce — В дорогоцінне-стильною limited edition упаковці. Звертаючись до минулого в створенні майбутнього, SEBASTIAN постійно піднімає свою власну планку, і сьогодні лак Shaper, що став легендою і символом новаторства для професіоналів всього світу, стає ще більш досконалим.

Колекція оновлених лаків для волосся пропонує три рівні фіксації і гнучкого контролю форми. Ексклюзивні комбінації в формулах стайлінгових полімерів, натуральних восків і мінералів дозволяють грати з текстурою волосся — створювати рухомі, об’ємні або м’які образи.

Залишаючись вірним своєму кредо перебувати в пошуку свіжих ресурсів натхнення, SEBASTIAN звернувся до світу модних аксесуарів. Саме тому тріо лаків-шейпер убрався в незвичайну упаковку, зазначену індивідуальністю visionary бренду — стиліста, дизайнера, скульптора, музиканта і ювеліра Памели Лав (Pamela Love). Її сміливий стиль (рокерських-байкерський, актуальний гранж), вільний дух і безліч талантів підкорили SEBASTIAN.

Зокрема робота Памели з ювелірними прикрасами — приклад зміни форми, чистої реалізації індивідуального художнього бачення. Тому новий дизайн лаків SHAPER — Відображення жіночності в її сучасній інтерпретації. Домінантами стає тваринний магнетизм, інстинкт виживання, безстрашність і сублімована енергія. А на флаконах лаків для волосся в limited edition дизайні виразно проступають коштовності — квінтесенція жіночого начала.

Похожие темы