Секрети вічної молодості

Секрети вічної молодості

17 Июл, 2014

   Сьогодні пластична хірургія знаходить все більшу популярність, перестаючи бути привілеєм заможних людей і знаменитостей. Причини для звернення до пластичного хірурга можуть бути різними. Використовуючи останні досягнення медицини, кожен може змінити свій вигляд, виправивши явний дефект або позбувшись суб’єктивного відчуття дисгармонії в зовнішності.

Особливо важливо, що з цими змінами до нас приходять впевненість, задоволеність власним зовнішнім виглядом, а, отже, — успіх у справах і в особистому житті.

Пластичні хірурги СМ-Клініки сьогодні пропонують вам кілька сучасних послуг:

Ендоскопічна підтяжка обличчя

Час невблаганно, і перші ознаки старіння неминуче відбиваються на обличчі. Настає період, коли ніякі косметичні засоби не дають ефекту свіжості особи.

Особливо нелегко, коли в душі молодість, а дзеркало щораз відображає лише зовнішній вік. Це може стати серйозною перешкодою в реалізації наших життєвих планів. Сьогодні виглядати підтягнутим, спортивним, молодим — модно.

З віком тканини обличчя втрачають свою еластичність і під дією природних законів тяжіння опускаються вниз.

Доведено, що процеси старіння починаються з & quot; маківки & quot ;, і перші зморшки з’являються на лобі і навколо очей, опускаються брови, з’являється шкірна складка на верхньому столітті, всім знайомі & quot; мішки & quot; під очима.

Ці ознаки старіння шкіри, які є симптомами вікового старіння, можна усунути тільки засобами сучасної пластичної хірургії.

За допомогою ендоскопічної підтяжки обличчя можна позбутися таких вікових змін на обличчі, як зморшки в області чола, перенісся, опущення брів і повік.

Всі маніпуляції проводяться через невеликі розрізи в межах зони росту волосся. Такі розрізи добре заживають і практично не видно.

При цьому результати професійно виконаної операції зберігаються до 10 років.

Ніякі ін’єкції або маски не допоможуть вам досягти подібного результату.

Вторинна пластика носа

До використання повторної ринопластики вдаються в тих випадках, коли пацієнт не задоволений результатами первинної операції або коли після неї виникли ускладнення.

Величезне значення має консультація при вторинної ринопластиці.

Пацієнти, які мають досвід невдалої первинної ринопластики і вдаються до послуг іншої клініки, негативно налаштовані по відношенню до хірурга, який виконав першу операцію.

Лікарю необхідно використовувати весь свій досвід для з’ясування причин, що призвели до необхідності вторинної ринопластики.

Пацієнт повинен бути повністю проінформований про можливості повторної ринопластики.

В СМ-Клініці є всі можливості для успішного проведення вторинної пластики носа.

Це, в першу чергу, висока кваліфікація і досвід персоналу, необхідний микрохирургический інструмент і обладнання, а також можливість комп’ютерного моделювання майбутніх змін носа вже в ході першої консультації.

Вторинна ринопластика найчастіше є більше реконструктивної операцією.

Якщо при первинній операції було видалено занадто багато тканин, вторинна ринопластика може виявитися надзвичайно складною і важкою в технічному відношенні, і може бути виконана тільки фахівцем високої кваліфікації.

Детальніше …

Лікування капсулярною контрактури

Капсулярна контрактура — найбільш серйозне ускладнення після операції по збільшенню грудей. Зазвичай вона стає причиною повторних операцій.

Капсулярна контрактура — утворення навколо імплантату щільної оболонки з рубцевої тканини.

Організм людини влаштований так, що потрапляння будь-якого стороннього тіла викликає захисну реакцію — формування фіброзної капсули.

У всіх випадках навколо імплантатів утворюється фіброзна оболонка, будь то силіконові або гідрогелеві імплантати. Якщо ця оболонка потовщується, то вона стає помітною. Це і називається капсулярною контрактурой.

Стиснення імплантату фіброзною капсулою може початися через кілька тижнів або років після операції, але найбільш часто капсулярна контрактура розвивається протягом першого року після операції.

Формування капсулярною контрактури в ранньому періоді може бути обумовлено:

— невідповідністю розмірів імплантату і порожнини, в якій він знаходиться;

— виникненням гематоми (скупчення крові) в післяопераційному періоді;

— запаленням в області рани.

В СМ-Клініці для лікування цього ускладнення використовуються методи ендоскопічної капсулотомія, що дозволяють провести оперування за короткий час і з малим травматизмом.

Фахівці клініки володіють великим досвідом у проведенні подібних операцій.

Детальніше …

Ці методики дозволять вам повернути молодість, впевненість у собі, відновитися після невдалої операції.

Будьте здорові, красиві і щасливі! Радійте життю, насолоджуйтеся кожним її миттю, і нехай ваша зовнішність вам в цьому тільки допомагає.

Проконсультуватися можна в СМ-Клініці за адресою:

м. «Войковська», вул. Клари Цеткін, 33/28

Тел .: 518-94-74, 777-48-49

www.anaplastic-surgery.ru

На правах реклами

Похожие темы