5 Ефективних комплексів вправ з нарощування м’язів для жінок

24 Янв, 2014

5 Ефективних комплексів вправ з нарощування м'язів для жінок
  • 5 ефективних комплексів вправ з нарощування м’язів для жінок

  • Тренування до відмови м’язів

  • Тренування підвищеної інтенсивності (гігант-сет)

  • Тренування до повного виснаження м’язів

  • «Тренування шведських вікінгів»

  • Інтенсивне тренування за принципом піраміди

Бодібілдинг — унікальний процес нарощування і розвитку мускулатури, який підходить для людей з абсолютно різними цілями і потребами. В інтернеті можна знайти сотні і тисячі статей, присвячених методикам схуднення, тому, як скинути зайві кілограми, привести тіло у форму і підкачати м’язи, але інформації про те, як жінці можна наростити м’язову масу або набрати вагу, досить мало.

Більшість статей з бодібілдингу

Бодібілдинг: в любові до свого тіла зізнаюся …

та пауерліфтингу написані чоловіками і для чоловіків. Ми вирішили справити цю несправедливість і згадати про жінок, які хочуть набрати м’язову вагу, зробити своє тіло більш привабливим, але не знають, як цього домогтися, і про тих, хто переслідує більш серйозні цілі, про професійні спортсменок, яким м’язи потрібні для досягнення кращого результату.

Набрати вагу і наростити м’язи непросто, адже більшість фітнес-програм переслідують прямо протилежну мету: вони розраховані на повних жінок, які прагнуть скинути вагу. Але набрати вагу

Як набрати вагу і навіщо це взагалі потрібно робити?

і наростити м’язову масу жінці так само важко, як схуднути.

Наростити м’язову масу — не означає перетворитися на мужеподобного хитавиця або малопривабливу особу з надмірно розвиненою мускулатурою. На жаль, це помилка досить поширене. Якщо у жінки видна мускулатура, навколишні безсоромно її розглядають, як музейний експонат, але якщо вона не планує брати участь в чемпіонаті з бодібілдінгу, їй не потрібні сильні обтяження, досить помірних навантажень.

Гармонійно розвиток красиве тіло неможливо без мускулатури. М’язи необхідні для красивої фігури, без них немає правильної постави, без них шкіра здається в’ялою і втрачає тонус. Ще одне безперечне достоїнство нарощування м’язів в тому, що в ході цього процесу безперервно спалюються калорії, що в поєднанні з правильним харчуванням

Правильне харчування

дає струнку фігуру. І вам навіть не доведеться витрачати час на виснажливі кардіотреніровки!

Досвідчені жінки-культуристи знають, що найефективніша програма тренувань — це регулярна зміна і чергування програм тренувань. Саме так найшвидше можна наростити мускулатуру. Для отримання бажаного результату (нарощування м’язової маси або спалювання жиру) м’язи постійно повинні працювати в анаболическом режимі.

Чергування різних програм тренування в поєднанні з правильною дієтою завжди дає потрібний результат. Спробуйте міняти програму тренувань кожні чотири — шість тижнів. Слідкуйте за харчуванням, відмовтеся від фастфуду і солодкого, замініть їх харчовими добавками і корисними продуктами, багатими поживними речовинами. М’язи ростуть не тоді, коли ви піднімаєте вагу, а коли ви відпочиваєте після тренування.

Підготовка до тренування

Професійні культуристи настійно рекомендують приймати спеціальний живильний коктейль перед, під час і після тренування, щоб запобігти утворенню дефіциту глікогену в м’язах при навантаженнях. М’язи повинні безперервно працювати, вони повинні бути «завантажені» гликогеном протягом всього тренування. Це необхідно для отримання бажаного результату і запобігання м’язової атрофії.

Взявши за основу програми тренувань найвідоміших культуристів — шестиразового володаря титулу «Містер Олімпія» Доріана Йєтса, восьмикратною володарки титулу «Міс Олімпія» Ленди Мюррей, Вероніки Дален (шведської чемпіонки світу з бодібілдингу), Білла Гранта і Роббі Робінсон, — ми склали підбірку з комплексів вправ, які підійдуть для бодібілдерів з найрізноманітнішими потребами.

Отже, п’ять ефективних комплексів вправ, які пробудять м’язи від довгої зимової сплячки і до літа перетворять ваше тіло в мрію будь супермоделі.

Рекомендуємо спробувати всі вправи хоча б кілька разів, щоб зрозуміти, які саме вправи вам підходять і дають найбільший ефект. Деякі комплекси не включають розминку, необхідну перед будь тренуванням з обтяженням, тому ви повинні обов’язково виконати кілька простих вправ розминок, перш ніж переходити до основної програми тренування.

Похожие темы