Бодібілдинг програма інтенсивних тренувань для схуднення

29 Янв, 2014

Бодібілдинг програма інтенсивних тренувань для схуднення
 • Бодібілдинг: програма інтенсивних тренувань для схуднення

 • Загальні принципи харчування

 • Програма інтенсивних тренувань для схуднення

Ця програма призначена для тих, хто любить відзначати усілякі свята і потім не може повернутися в колишню форму. На жаль, це можна сказати про більшість з нас — ми схильні до переїдання і ліні, і скоро поправиться в піцерію, ніж в спортклуб.

Програма побудована на інтенсивних тренуваннях, які дозволяють швидко повернути гарну фізичну форму і спалити накопичився жир. Але щоб довести її до кінця, потрібна самодисципліна і міцне здоров’я, тому перш ніж приступати до цієї програми тренувань, проконсультуйтеся у лікаря. Програма передбачає інтенсивні тренування, що вимагають великої віддачі, тому якщо у вас є серйозні хронічні захворювання, краще пошукати інший варіант. Але ми гарантуємо, що якщо у вас вистачить сил і завзятості довести почате до кінця, ви залишитеся задоволені результатом.

Програма інтенсивних тренувань для схуднення являє собою поєднання комплексів вправ середньої — підвищеної інтенсивності (кардіо- та силових вправ) і досить суворого режиму харчування. Але, оскільки ми намагаємося не рекомендувати програми тренувань, яких не можна дотримуватися все життя, ця програма досить зручна, нескладна і підходить для довготривалого використання.

Складові програми інтенсивних тренувань для схуднення

Отже, програма тренувань включає чотири компоненти:

 • Харчування з низьким вмістом цукру і жирів і високим вмістом клітковини

  Клітковина

 • Кардіо-вправи середньої — підвищеної інтенсивності
 • Кругова тренування середньої — підвищеної інтенсивності
 • Вправи з обтяженнями середньої — підвищеної інтенсивності

Для кого призначена ця програма?

Програма інтенсивних тренувань для схуднення призначена для тих, хто:

 • має досвід занять фітнесом

  Шість головних відмовок від занять фітнесом і як їх позбутися, хоче скинути вагу і повернутися в гарну форму. Якщо ви давно не відвідували спортзал, перш ніж приступати до тренувань, проконсультуйтеся у лікаря і збільшуйте навантаження поступово.

 • хоче повернутися у форму після Різдва, новорічних та інших свят або відпустки — одним словом, періоду тривалого переїдання і повної відсутності будь-яких фізичних навантажень.
 • хоче швидко привести в тонус м’язи і скинути зайву вагу (спортсмени, які готуються до важливих змагань).
 • хоче максимально швидко позбутися від жиру, не втрачаючи м’язової маси і не жертвуючи нормальним харчуванням (не переходячи на низькокалорійну дієту).

Програма інтенсивних тренувань для схуднення: харчування

Харчування має бути повноцінним; в раціон слід включити продукти з низьким вмістом цукру і жиру (20% — 25%), з низькою щільністю енергії і відносно високим вмістом клітковини. Розмір порції регулюється відповідно до цільового вагою, його встановлюєте ви самі. У середньому, жінкам для підтримки ваги потрібно 10-11 калорій в день з розрахунку на один фунт ваги тіла (близько 2,2 кілограмів), а чоловікам — 12-13 калорій.

Програма інтенсивних тренувань для схуднення: принцип дії

Щоб скинути вагу і позбутися зайвого жиру, потрібно створити дефіцит енергії. Для цього потрібно менше їсти або витрачати більше енергії на фізичні навантаження, займаючись фітнесом. Мета цієї програми інтенсивних тренувань для схуднення якраз і полягає в тому, щоб створити енергетичний дефіцит шляхом об’єднання цих двох способів, тобто обмеження харчування і збільшення фізичних навантажень. Але не варто занадто обмежувати себе в їжі і голодувати, оскільки це призведе до уповільнення обміну речовин, що суперечить нашим цілям, адже інтенсивні тренування покликані «запускати» обмін речовин, активізувати його. Крім того, якщо ви будете погано харчуватися, у вас не буде сил для тренувань, і ви не зможете завершити програму.

Головне правило цієї програми харчування: треба їсти достатньо, щоб вгамувати голод і набратися сил для виконання вправ, але ні в якому разі не переїдати. Основу раціону повинні складати продукти з низьким вмістом жиру, цукру (низька щільність енергії), багаті клітковиною.

Похожие темы