Дихальний тренажер Фролова сибірське диво

Дихальний тренажер Фролова сибірське диво

03 Июл, 2014

Дихальний тренажер Фролова сибірське диво

Від гіподинамії, що перетворилася на бич для сучасної людини, лікарськими препаратами, як відомо, не лікуються. Бажаний результат в цьому випадку можуть принести тільки інтенсивні фізичні навантаження, і найбільш інтенсивними виявляються заняття з використанням різних тренажерів. Дихальний тренажер Фролова, розроблений для зміцнення дихальної системи організму і підвищення його витривалості, став своєрідним бестселером на ринку медичної техніки. Багато споживачів приписують йому справді унікальні властивості.

По суті, такий апарат являє собою інгалятор, призначений для комплексних тренувань органів дихання, що сприяють профілактиці та підвищенню ефективності лікування найрізноманітніших захворювань. Він зареєстрований як товарний бренд «Феномен Фролова», а випуском цих тренажерів з 2015 року займається російська компанія «Лотос». На перших порах виробництво дихальних тренажерів Фролова було більш локальним і базувалося в Новосибірську.

Конструкція апарату складається з дихальної трубки, мундштука, склянки з кришкою, внутрішньої камери і сітчастої насадкою. Тренажер Фролова можна експлуатувати в тому вигляді, в якому він є, а можна помістити і в звичайну скляну банку, закріпивши його в ній за допомогою спеціальної кришки — таким чином, регулюється ступінь навантаження.

Схвалено МОЗ

На сайті компанії-виробника опублікована інформація про те, що дихальний тренажер Фролова пройшов клінічні випробування в ряді авторитетних медичних установах. Позитивну оцінку дана методика лікування отримала з боку експертів Новосибірського Інституту фізіології СВ РАМН, державної медичної академії Омська, Міністерства охорони здоров’я РФ, Київської медичної академії та інших.

«Феномен Фролова» визнано не тільки ефективним, але й безпечним засобом лікування. Протипоказань до його застосування, за заявою виробника, немає, а є всього лише одне уточнення: дітей до нього можна допускати лише після того, як їм виповниться хоча б чотири роки. І ще небажано користуватися тренажером в той час, коли хронічні, соматичні та інфекційні захворювання знаходяться у стадії загострення. А за великим рахунком допускається його поєднання з будь-якими іншими видами лікування.

Показання до застосування

Спектр показань до застосування тренажера Фролова дійсно вражає. Сюди потрапили захворювання бронхолегеневої та серцево-судинної систем: від атеросклерозу і аритмії до порушення мозкового кровообігу, інфарктів, інсультів та тромбофлебітів, а також астми, бронхіту, туберкульозу та силікозу. Регулярні тренування сприяють відновленню функцій печінки, жовчного міхура і нирок, аж до виведення каменів з них, приносять помітне полегшення при холециститі, коліті, виразці шлунка і багатьох інших проблемах з шлунково-кишковим трактом. Послідовники системи ендогенного дихання — а саме так називаються «посиденьки» у інгалятора, — часто зовні відрізняються від своїх ровесників більш привабливим зовнішнім виглядом, прекрасним станом шкіри і волосся, бадьорістю і енергійністю. Навіть сивина їх турбує набагато рідше. Відзначено позитивний вплив «Феномена Фролова» на стан шкірних покривів в цілому: іноді вдається позбутися застарілих трофічних виразок, дерматитів, псоріазу.

Методика ендогенного дихання

Компанія-виробник позиціонує дихальний тренажер Фролова як інструмент безпрецедентного омолодження організму і можливість поліпшення якості життя. Заняття не вимагають спеціальної підготовки і віднімають порівняно небагато часу: для того, щоб повернути собі молодість, здоров’я і красу, людині потрібно всього лише проводити в апарата по п’ятнадцять-двадцять хвилин в день.

В дихальний тренажер наливають трохи води — не більше двох столових ложок: вона буде надавати гідравлічний опір на вдиху і на видиху. Вдих потрібно робити різко і швидко, видих відбувається в уповільненому темпі. Бажано з кожним разом розтягувати його настільки, наскільки можливо. Приблизно через півроку регулярних тренувань людина звикає дихати подібним чином не тільки під час використання тренажера, але і в будь який інший час. А подібне правильне дихання, на думку багатьох медиків, сприяє збереженню високого життєвого потенціалу і гарного самопочуття.

Світлана Усанкова

Похожие темы