Фейсбілдінг чому не існує єдиної методики?

27 Май, 2014

Фейсбілдінг чому не існує єдиної методики?
 • Фейсбілдінг — чому не існує єдиної методики?

 • Вправи для м’язів обличчя

Деякі починають думати про належному догляді за шкірою, тільки коли помічають, що на обличчі з’явилися ознаки вікових змін. У міру того як ми стаємо старше, м’язи обличчя природним чином зашлаковиваются, слабшають і стають млявими. Але проблема ще й у тому, що ознаки старіння з’являються не тільки з віком.

Приміром, якщо людина, яка ще молодий, переніс серйозне захворювання, йому довелося приймати велику кількість ліків. До моменту одужання він може зауважити, що на обличчі з’явилися ознаки передчасного старіння. Зморшки і мішки під очима роблять людину візуально старше, ніж він є насправді. Першим засобом, до якого зазвичай вдаються в таких випадках, є антивікові косметичні засоби.

Проблема в тому, що таких коштів дуже багато. Деякі з них застерігають від перебування на відкритому сонці. Інші надають ефект пілінгу

Пілінг: як освіжити шкіру

і роблять шкіру чутливою. До того ж не всі засоби підходять для будь-якого типу шкіри. Але найгірше те, що, коли ми перестаємо користуватися цими засобами, ознаки старіння у вигляді зморшок на обличчі повертаються. Значить, потрібно шукати більш надійне рішення.

Чому потрібно робити вправи для обличчя

Ми тренуємо м’язи тіла, займаючись фізичними вправами. Чи можна нехтувати обличчям і шиєю, коли вони є самими відкритими частинами зовнішнього вигляду? До того ж, шкіра на цих ділянках дуже ніжна. В першу чергу зморшки з’являються на обличчі і шиї, будучи ознаками природного старіння. Там же можуть з’явитися і ознаки передчасного старіння. Зморшки можуть виникати через перебування на сонці, через хворобу, жорсткої дієти, і навіть з-за генетичних факторів. Ті, у кого суха або тонка шкіра, набувають зморшки у відносно молодому віці. Щоб протистояти цим ознакам старіння як можна довше, потрібен правильний догляд за шкірою. Найпростішим, природним і дешевим способом є регулярне виконання вправ для обличчя. Ці вправи тонізують, зміцнюють і ущільнюють м’язи обличчя, а також шкіру, яка їх покриває. Результат — гладке обличчя без зморшок.

За допомогою фейсбілдінга можна поліпшити тонус і баланс лицьових м’язів, що може скоротити асиметрію рис обличчя, наприклад, нерівні брови або криву посмішку.

Кому потрібні вправи для обличчя (фейсбілдінг)

Будь-яка людина, яка хоче мати чітко окреслений, підтягнуте і молодо виглядає особа, повинен виконувати ці вправи. Вони займають всього декілька хвилин, і їх можна виконувати де завгодно. Для такого виду тренувань не потрібне спеціальне обладнання. Їх можна робити в готельному номері, або в будь-якому іншому місці, коли випаде вільна хвилинка. Ці вправи можна робити навіть під час подорожі.

Що конкретно робить фейсбілдінг

Ось деякі результати, яких можна досягти, регулярно виконуючи ці вправи для обличчя.

 • Вправи для обличчя прибирають з нього зморшки.
 • Фейсбілдінг допомагає позбутися складок і мішків під очима, що утворилися через відвисання шкіри в цій області, тонізуючи й зміцнюючи м’язи обличчя і шкіру.
 • Регулярні вправи для обличчя допоможуть виглядати на кілька років молодший, оскільки особа стане гладким і підтягнутим.
 • Якщо у вас є друге підборіддя

  Друге підборіддя — видалення зайвих складок, через кілька днів виконання цих вправи результат вас приємно здивує.

 • Припухлі повіки стануть всього лише спогадом для тих, хто буде регулярно займатися фейсбілдингом.
 • Зморшки і лінії на шиї дійсно старять навіть тих, у кого ідеальне обличчя. Займайтеся фейсбілдингом, і ви побачите результат.
 • Найкраще в цих вправах для обличчя те, що вони прибирають некрасиві вертикальні лінії у губ. Ці лінії роблять людину набагато старше. Регулярно виконуючи вправи, ви побачите, як вони розгладжуються.
 • Інші ознаки старіння в області рота — це зморщені губи, мімічні зморшки від сміху, і губи, які стають тоншими. Регулярні вправи допоможуть впоратися і з цим.
 • Фейсбілдінг дійсно допомагає виглядати, принаймні, на десять років молодше природним шляхом, без всякого хірургічного втручання.

Вправи для обличчя стимулюють кровообіг, послаблюють напругу і покращують загальний зовнішній вигляд обличчя.

Можна зробити простий масаж обличчя

Масаж обличчя: не тільки корисно, але й приємно

долонями. Постукайте по обличчю обома руками, особливо в області щік і чола.

Для тонізації обличчя можна робити маски. Маски для обличчя зміцнюють шкіру і роблять її здоровіше, попереджаючи появу зморшок. Також можна використовувати захисні креми.

Похожие темы