Фітнес будинку між кухнею та телевізором

Фітнес будинку між кухнею та телевізором

09 Апр, 2014

Фітнес будинку між кухнею та телевізором

Як стверджують багато жінок, вони з радістю займалися б фітнесом, якби не доводилося витрачати годину (півгодини, 2:00, доба — підкресліть необхідне) на збори і доставку себе коханої до місця тренувань. І — аналогічні (ну, може, трохи менше, адже фарбується не треба) тимчасові витрати на шляху додому. І як же знайти такий шматок часу в і так перевантаженому графіку? Для матері або працюючої жінки подібне — неприпустима розкіш. Хоча, пані, вихід є! Довга дорога в фітнес-зал і болісна підготовка до виходу на світ божий — більше не причини для того, щоб позбавляти себе «м’язової радості»!

Займіться фітнесом будинку — це доступно практично кожній. А щоб було веселіше, системно і правильно, скористайтеся нашими порадами.

  • Придбайте диск із записом фітнес-курсу — по-перше, це наочніше, ніж книга або журнальна стаття, по-друге, вправи будуть показані, а це немаловажно. Буде заданий ритм і продемонстровано необхідну кількість повторів. Загалом, повна ілюзія тренування з інструктором. Єдиний момент — реально поставтеся до обіцянкам, уваги на здоровий глузд і виверти маркетологів. Повірте, виглядати, як Сінді Кроуфорд може тільки Сінді Кроуфорд. Але, звичайно, це не означає, що ви не можете виглядати краще.
  • Купуйте красиву форму і робіть собі маленьке свято, «збираючись» на тренування.
  • Приклейте на холодильник фотографію якої-небудь розкішною знаменитості. Повторюйте собі: «Те, що зробили з нею / з ним за допомогою Фотошопа, я зроблю власними силами!» Такий аутотренінг — сильна річ, особливо допомагає від бажання спустошити холодильник глибоким ввечері.
  • Заведіть щоденник, відзначайте там час тренувань, їх інтенсивність, кількість підходів. Плануйте наперед, аналізуйте пройдене.
  • В якості недорогих підручних засобів можемо порекомендувати фітбол, гантелі, обруч, скакалку, спеціальний диск «для талії», еспандер і безліч інших дрібних, але корисних пристосувань. Знайти їх можна в будь-якому спортивному магазині. Якщо ж гроші — не питання, купіть собі тренажер, вибір їх великий — від величезної бігової доріжки до складного «прес-тренера».

Організуємо простір

Для повноцінних занять вам знадобиться вільний простір. Розмір цієї свободи визначити просто — лежачи на підлозі, витягніть руки і зробіть кілька махів ногами. Встаньте, зберіть осколки і розкидане майно, шукайте інше місце. В цілому, в залежності від ваших габаритів, вам знадобиться площа два з половиною на два з половиною метри.

Звичайно, займатися краще на спеціальному килимку, але, в крайньому випадку, підійде і звичайний домашній настінний килим. «Голий» пол чреватий травмами — надто твердо і слизько.

Поєднуйте корисне і двічі корисне — загартовуйтеся. Влітку тренуйтеся з відкритим балконом і вікнами, взимку не бійтеся кватирки, вона — ваш друг, тому як через неї в ваші легені потрапляє свіже повітря, так необхідний вам в процесі тренувань.

Фітнес будинку між кухнею та телевізором

Організуємо домашніх

Як показує практика, від занять відволікають все. Чоловік, звичайно, не проти, щоб ви скинули пару кілограммчіков, але його коментарі з приводу техніки виконання вправ здатні вивести з себе Будду. Пес, як тільки ви укладаєтеся на килимок, з винуватими очима приносить поводок, і, виляючи хвостом, дивиться вам в очі — благо, вони тепер на зручному рівні. Кот раптом згадує, що він вас все ж любить і з гучним муркотінням норовить лягти на цей же коврик, але прямо під вас. У дітей виявляється а) термінова перевірка уроків, б) нежить, в) бажання що-небудь з’їсти / випити / подивитися.

Боротися найпростіше з котом — одноразове торкання хвоста і горде тварина видаляється в зневажених почуттях і з ображеним виглядом. Всіх же інших доведеться вигнати вручну і замкнутися в приміщенні, відтепер призначеному для свята спорту.

Так, і, до речі, під час тренування обов’язково повинен зателефонувати шеф. Тому відключіть всі засоби зв’язку.

Організуємо себе

У фітнесу вдома, крім дійсно безцінних переваг, є і такий складний момент, як виховання самодисципліни. І якщо в мріях ви з’являєтеся стрункою та здоровою красунею, це ще не означає, що ваші заняття будуть регулярними та інтенсивними. То голова болить, то фільм показують, то не встигла, то роботи багато, то переїла … Так що дійсно серйозна мотивація — 90% успіху.

Деяким допомагає плаття, куплене з нагоди і за сущі копійки, але … на три розміри менше. Інші мріють про відпустку на теплому піску у відвертому бікіні. А ще більш значна частина зауважує, що після тренувань перестають хрустіти суглоби, не крутиться голова, стає більш гладкою шкіра, поліпшується сон, настрій і нормалізується сексуальне життя … Придумайте свій варіант!

Пам’ятайте: регулярно заняття протягом трьох тижнів — і у вас сформується корисна звичка! Ви станете залежною від спорту — а саме до цього ми і прагнемо.

Наталія Руденко

Похожие темы