Гімнастика особи прості рухи

28 Май, 2014

Гімнастика особи прості рухи

В’ялість шкіри, «гусячі лапки», мімічні зморшки — жіночі кошмари повні саме цього. На жаль, з віком всі ці проблеми стають все більш явними і, на жаль, неминучими. Але саме тому ми, сучасні жінки, невпинно боремося з ними. Тюбики кремів, гелів, емульсій, сироваток, еліксирів — все це, безумовно, працює. Але не тільки це. Зберегти шкіру здоровою і красивою допоможуть спеціальні вправи для обличчя. У цій статті ми перерахуємо найпростіші і самі дієві прийоми для різних лицьових м’язів.

Чому мені необхідна гімнастика особи?

Зовнішній вигляд вашої шкіри безпосередньо залежить від лицьових м’язів, що підтримують її. Щоб ці м’язи залишалися в тонусі і успішно виконували свої функції, їм, як і будь-яким м’язам, необхідні навантаження. Регулярно напружуючи ті м’язи, які в звичайному житті залишаються незадіяними, ви знімете набряклість і припухлість під очима, прибравши звідти лімфу, схильну накопичуватися під шкірою. Вправи допоможуть не тільки запобігти появі нових зморшок, але і підтягнутий шкіру там, де процес старіння вже зараз дає про себе знати. Крім того, підтримуючи м’язи в тонусі, ви покращуєте приплив крові і тим самим покращуєте колір обличчя. Шкіра починає виробляти колаген

Колаген: види та функції, необхідний для підтримки її гладкою; включається і механізм, що регулює виділення шкірного сала і зменшує пори. Щоб досягти вражаючих результатів вам знадобиться всього півгодини в день. Одним словом, це варто спробувати.

Вправа № 1

Чудова вправа полягає в тому, щоб, сидячи на стільці прямо і відкинувши голову назад, закрити рот, а потім почати здійснювати жувальні рухи. Працюють не тільки м’язи обличчя, але і шиї. Повторіть двадцять разів.

Вправа № 2

Продовжуючи сидіти, дивлячись у стелю, стисніть губи і розслабтеся. Тепер складіть губи, як якщо б цілували когось, а потім витягніть їх вгору, немов намагаючись дотягтися до стелі. Затримайте губи витягнутими вгору на десять секунд, а потім розслабтеся і приведіть голову в звичайне положення. Повторіть п’ять разів.

Вправа № 3

Сядьте прямо, відкинувши голову назад. Висуньте мову і спробуйте дістати їм до підборіддя. Зберігайте положення протягом десяти секунд, а потім поверніться в нормальне положення.

Вправа № 4

Сядьте прямо, відкинувши голову назад і розслабивши зімкнуті губи. Потім спробуйте закрити верхню губу нижньою так сильно, як зможете. Зберігайте положення протягом п’яти секунд. Розслабтеся і повторіть рух п’ять разів.

Вправа № 5

Ляжте на спину так, щоб голова звисала з краю ліжка. Повільно підніміть голову, немов намагаючись подивитися на живіт, і залишіться в цьому положенні на десяти секунд. Розслабтеся, знову відкинувши голову назад. Повторіть вправу п’ять разів.

Вправа № 6

Сядьте прямо, дивлячись вперед. Стуліть губ і, не розтуляючи їх, розслабте нижню щелепу і виведіть її максимально вперед. Затримайтеся в такому положенні на десять секунд, потім розслабтеся. Повторіть вправу п’ять разів.

Несильні поплескування теж можуть допомогти надати обличчю свіжість, стимулюючи кровообіг. Рухи повинні бути такими, як якщо б ви ставили точки середніми і безіменними пальцями. Швидкі і легкі руху додадуть шкірі яскравості, а масаж вух розслабить і наповнить особа сяйвом. Великим і вказівним пальцями масажуйте і злегка зволікайте мочку вуха. не нехтуйте і вигинами вушної раковини.

Набряклі і бляклі повіки і в’ялий підборіддя псують вам життя? Прийшла пора зневіритися? Ні! Прийшла пора підбадьорити непрацюючі м’язи і почати регулярно робити зарядку не тільки для тіла, але і для особи.

Похожие темы