Гімнастика тибетських ченців секрет довголіття або афера?

Гімнастика тибетських ченців секрет довголіття або афера?

18 Июн, 2014

Гімнастика тибетських ченців секрет довголіття або афера?
 • Гімнастика тибетських ченців: секрет довголіття або афера?

 • Вправи

Дві тисячі років тому тибетські монахи заявили, що можуть звернути назад процес старіння. Вони розробили спеціальну гімнастику, що складається з п’яти вправ, які поєднують в собі елементи 21 традиційних вправ йоги. Для виконання вправ потрібно не більше десяти-двадцяти хвилин, а не пару годин. Чи варто дивуватися, що тибетських ченців так багато довгожителів, які доживали до 120 років, зберігши до останнього дня виняткове здоров’я.

Протягом тисяч років цілителі використовували для позбавлення від недуг теорію чакр: наше тіло має сім основних енергетичних центрів, які відповідають семи ендокринних залоз. Ці центри відомі як чакри. Останні медичні дослідження виявили переконливі докази того, що процес старіння регулюється гормонами.

Гімнастика тибетських ченців допомагає відновити гормональний баланс в організмі, тому є ключем до збереження молодості, здоров’я і життєвої сили.

Щоб повернути молодість, здоров’я, і ​​життєву силу, необхідно стимулювати роботу цих енергетичних центрів. Для цього і призначена гімнастика тибетських ченців. Її вправи дуже прості у виконанні і не вимагають особливої ​​фізичної підготовки.

Для виконання повного курсу вам буде потрібно менше двадцяти хвилин. Тим не менш, фахівці рекомендують почати гімнастику з трьох повторень в день протягом першого тижня, а потім збільшити кількість повторень в два рази щодня, щотижня, поки не дійдете до 21 повторення.

Гімнастику тибетських ченців можна робити в будь-який час доби. Не варто повторювати вправи більше 21 рази, якщо, звичайно, ви самі того не хочете.

Слід підкреслити, що тілесна і розумова релаксація допомагає прискорити фізіологічні зміни. Дуже важливо стежити за диханням — воно має бути рівномірним, глибоким і розслабленим.

Користь гімнастики тибетських ченців

По суті, гімнастика тибетських ченців — це оздоровча практика, яку впродовж тисячоліть ченці зберігали в глибокій таємниці. Вона відкриває чакри і сприяє відновленню балансу енергетичної системи. Гімнастика тибетських ченців вимагає мінімум часу і зусиль, але може значно збільшити фізичну силу і гнучкість, а також розумову концентрацію. Навіть люди, ніколи не займаються східної гімнастикою і не знайомі з йогою, негайно відчують оздоровче і розслаблюючу дію вправ, приплив фізичних і розумових сил. Регулярне виконання цих вправ знімає м’язову і нервову напругу, покращує дихання і травлення, корисно для серцево-судинної системи, сприяє глибокій релаксації і хорошому самопочуттю.

Гімнастика тибетських ченців може бути потужним засобом не тільки для стимуляції почуттів, але і для використання життєвої енергії для внутрішнього і зовнішнього перетворення.

Коли всі ендокринні залози нормально функціонують, коли встановлений енергетичний баланс, ви відчуває приплив енергії, життєвої сили і майже не відчуваєте дискомфорту. Часто, коли одна залоза не функціонує нормально, інші залози не взаємодіють один з одним належним чином. Збалансований, стабільний гормональний фон полегшує перебіг ПМС і менопаузи дискомфорт, а також забезпечує приплив сексуальної енергії. Крім того, коли гормональний фон нестабільний, ми схильні до перепадів настрою і хвороб.

Інші переваги гімнастики тибетських ченців

 • Збереження кісткової маси. Ця гімнастика дає навантаження на кожну кісточку в тілі, що допомагає запобігти втраті кісткової маси.
 • Усунення подвійного підборіддя. Подвійне підборіддя просто не може витримати ці вправи. Сфотографуйте себе до початку курсу гімнастики, а потім зробіть ще одне фото після регулярних занять через три місяці. Ви обов’язково помітите, що м’язи придбали тонус. Ви також будете виглядати молодше і подтянутее.
 • Зменшення живота і накачування преса. Якщо ви виконуєте вправи правильно, вони допоможуть вам позбавитися від непривабливих складок на животі і обзавестися сексуальним пресом.
 • Харчування киснем тканин. Кисень необхідний компонентом для спалювання енергії. Чим краще харчування тканин киснем, тим краще обмін речовин. Чим краще обмін речовин, тим більше втрата ваги. Вправи гімнастики тибетських ченців виконуються з глибоким вдихом-видихом, тому в легені надходить більше кисню. Ті, хто веде сидячий спосіб життя і велику частину дня проводить в приміщенні, сидячи за столом, не отримують достатньої кількості кисню, що і призводить до захворювань і стресу.
 • Підвищення м’язового тонусу. Для того щоб привести м’язи в тонус, однією гімнастики тибетських ченців недостатньо, проте ці вправи, безумовно, підходять для початку.
 • Очищення лімфатичної системи. Лімфатична система виводить токсини з організму. Але, на відміну від інших систем організму, вона не оснащена «насосом», який допоміг би позбутися від токсинів назавжди. Тому для «прокачування» лімфатичної системи необхідно рух і фізичні вправи

  Фізичні вправи — запорука здоров’я і молодості шкіри

  . Вправи тибетської гімнастики призводить до стиснення і розтягування різних органів, залоз і м’язів, і тим самим сприяють дренажу та очищенню лімфатичної системи. Як наслідок, токсини — потрапляють в тіло з води, продуктів харчування, повітря, навіть з коштів, які ми наносимо на шкіру — швидше виводяться з організму.

 • Детоксикація організму. Див. Вище. Багато людей відчувають запаморочення

  Запаморочення — що робити, якщо воно стало вашим супутником

  або нудоту, коли вперше починають робити вправи; ці відчуття можуть повторюватися час від часу. Не хвилюйтеся. Рухайтеся повільно, коли це станеться. Ці відчуття викликані тим, що відбувається детоксикація організму — він очищається від токсинів.

 • Поліпшення постави. Гімнастика тибетських ченців допоможе вам природним чином поліпшити поставу.
 • Поліпшення гнучкості. Ця гімнастика також корисна для спини. Щодня виконуючи вправи, ви скоро помітите, що ваша гнучкість покращилася, і ви краще володієте вашим тілом, відчувається м’язи і суглоби.

Гімнастика тибетських ченців також позитивно впливає на роботу головного мозку. Вона стимулює ретикулярну активує систему мозку і допомагає врівноважити функцію правої і лівої півкуль. Як наслідок, ваші думки стають більш чіткими, ви краще розумієте і можете гармонійно поєднувати творчість з логічної раціональної діяльністю.

Похожие темы