Гребний тренажер — вибір сучасних жінок

25 Фев, 2014

Гребний тренажер - вибір сучасних жінок

Як граціозно і гармонійно виглядає веслування на байдарках. Синхронні рухи підтягнутих атлетів справляють враження єдиного злагодженого механізму, на роботу якого можна дивитися буквально годинами. Не дивно, що після такого видовища волею-неволею виникає бажання спробувати і себе на цьому терені. І така можливість є. Хай не на байдарці, проте ефективний гребний тренажер є не менш привабливою альтернативою справжньою веслування.

Види гребних тренажерів

Гребний тренажер — це спортивний комплекс, що розвиває силу і витривалість. Він зміцнює практично всі основні групи м’язів: спини, плечового пояса, грудей, живота, а також тазового пояса. Тренажер з гребний тягою можна віднести до універсальної групі тренажерів, тому що він включає в себе властивості кардіотренажерів (на розвиток витривалості) і силових тренажерів (на розвиток сили).

Розрізняють два види гребних тренажерів: механічні — характеризуються простотою конструкції і відрізняються більш низькою ціною, і електронні — володіють магнітною системою і змінюють навантаження автоматично, без перерви в заняттях. Сучасний електронний тренажер оснащений комп’ютером, який фіксує і обробляє важливі для тренувального процесу дані: час, відстань, рахунок, темп, витрачені калорії. Також в комп’ютері містяться професійно розроблені допоміжні програми і навіть передбачений вихід в Інтернет, що дає вам можливість влаштувати з іншими користувачами віртуальні змагання.

Гребний тренажер - вибір сучасних жінок

Про користь гребного тренажера для жінок

На даному тренажері ви не зможете досягти великих обсягів м’язів, оскільки рівномірні щадні навантаження, що допомагають виділити тільки рельєфні м’язові форми, не дозволять вам цього домогтися. Можливо, саме з цієї причини гребний тренажер користується великою популярністю серед представниць прекрасної статі: він не додасть зайвих кілограмів, не зіпсує струнку фігуру, не позбавить ревно оберігається привабливості та сексуальності. Чим же хороший гребний тренажер?

  • Він спалює зайві калорії і, як наслідок, допомагає позбутися надмірної ваги. Так, за одне заняття організм витрачає до восьмиста кілокалорій.
  • Під час тренування відбувається хороша вентиляція легенів, яка веде до поліпшення роботи дихальної системи;
  • Гребний тренажер зміцнює серцево-судинну систему — найбільш «вразливу» з усіх систем жіночого організму;
  • Є відомості, що гребний тренажер при мінімальних навантаженнях корисний вагітним жінкам;
  • Завдяки роботі на гребному тренажері здійснюється надійна профілактика захворювань опорно-рухової системи та хребта, а також підвищується гнучкість і рухливість суглобів;
  • Багато ортопеди призначають вправи на даному спортивному комплексі в якості реабілітації після травм;
  • За допомогою веслування на тренажері в міжсезоння підтримують свою спортивну форму спортсмени, які займаються серфінгом, альпінізмом, плаванням, бігом, велогонками;
  • Як показують дослідження, регулярні тренування на тренажері підвищують навіть сексуальну активність як у жінок, так і у чоловіків;
  • Заняття на тренажері щодо витрат часу і грошей набагато вигідніше, ніж відвідування фітнес-клубів;
  • Нарешті, приємно дивує зручний дизайн спортивного агрегату: завдяки своїй компактності і легкості він знаходить місце навіть в невеликій кімнаті.

Особливості тренувань

Гребний тренажер - вибір сучасних жінок

Перед початком будь-яких вправ необхідно добре розім’ятися, щоб не потягнути або не порвати м’яз. Для початківців спортсменів буде достатньо три підходи по п’ять — десять хвилин, з перервами між підходами в десять хвилин. Рухи відбуваються без зупинок, плавно і ритмічно. Відразу домогтися високих результатів і накачати м’язи вам не вдасться, навіть якщо будете катувати себе великими вагами. Навантаження збільшується поступово, щоб не завдати шкоди здоров’ю і назавжди відбити охоту до тренувань.

На першому етапі занять пульс не повинен перевищувати сто сорок — сто шістдесят ударів на хвилину (тобто за п’ятнадцять секунд: тридцять п’ять — сорок ударів). Для розрахунку власної норми можна використовувати просту формулу: двісті двадцять мінус ваш вік.

Цікавий факт

Компанія «Concept two» в 1999 році почала активну роботу з популяризації такого напрямку в спорті, як «веслування в приміщенні». У цій оригінальному виду спорту вже проводяться Світові та Європейські першості, не кажучи вже про чемпіонати окремих країн (зокрема, Великобританії). Тут змагаються люди самих різних вагових і вікових категорій, і кількість бажаючих взяти участь у «сухопутної» веслування щорічно зростає.

Анатолій Пролетарський

Похожие темы