Як накачати біцепс жінці (і чи потрібно це робити?)

16 Май, 2014

Як накачати біцепс жінці (і чи потрібно це робити?)

Для кожної жінки руки є однією з найбільш делікатних частин тіла й візитною карткою, що свідчить про її вік. На руках важче, ніж в інших місцях, приховати надлишкове відкладення жиру і вікову в’ялість підшкірних тканин. До кращих способів подолання цих недоліків відносяться фізичні вправи для рук, що спалюють зайвий жир і зміцнюють м’язи.

Найчастіше жінок турбує надмірне захоплення м’яких тканин при згинанні рук в ліктях і поява на місці згину численних складок з в’ялої шкіри, що видає її вік. Красиві сексуальні руки з м’якими, але рельєфними, контурами м’язів під гладкою шкірою залишаються мрією будь-якої жінки.

Ця мрія може перетворитися на реальність, якщо вживати здорову їжу

Що таке здорова їжа, що складається з п’ять-шість невеликих порцій на день. На додаток до дієти, необхідна фізичне тренування рук в поєднанні з іншими вправами для всього тіла.

Для зміцнення й омолодження рук потрібно окремо тренувати біцепс, трицепс і м’язи плеча. Біцепс розташований на передній частині плеча, трицепс — на задній. Але щоб мати витончену форму рук, всі групи м’язів потрібно тренувати рівномірно. Часто жінок лякають подібні вправи. Вони бояться, що м’язи можуть стати занадто великими, а самі руки перестануть бути красивими. Це глибока помилка. Значна надбавка м’язової маси відбувається у випадках, коли тренування поєднуються з прийомом великої кількості білкової їжі

Білкова їжа — небезпечна або корисна?

не менше семи разів на день, а також при використанні на тренуваннях гантель з підвищеною вагою. Все це відноситься вже до спеціальних програм, не пов’язаних з омолодженням.

Звичайні тренування не призводять до надмірної м’язовій масі. Комплекси вправ спрямовані, в першу чергу, на додання рукам елегантності, що дозволяє жінці носити будь верхній одяг без рукавів.

Біцепс

Тренування рук починається з передньої групи м’язів, тобто з біцепса. Це можуть бути прості згинання рук в ліктях з дотиком до плеча. Дуже ефективна вправа на найперших стадіях. На наступному етапі цю вправу виконують з невеликим вантажем в руках. Таким обтяженням може бути книга, невелика пляшка з мінеральною водою

Мінеральна вода

або легкі гирьки.

Під час цієї вправи дуже важливо стежити, щоб руки рухалися тільки знизу вгору. Ретельно слід уникати додаткових рухів. Тренування найзручніше проводити, притулившись спиною до стіни, стежачи за напругою тільки передній поверхні рук. Згинання рук — проводиться глибокий видих, розгинання — вдих. Правильному диханню відводиться важлива роль. Вправа для біцепса включає в себе три підходи по двадцяти повторень з перервами між ними по тридцять секунд. Після цього слід відпочинок на дві хвилини і виконується ще три підходи по десять повторень.

Після невеликої перерви можна приступити до другого вправи. Руки з гирями зігнуті в ліктях. Не розгинаючи лікті, руки піднімають на висоту плечей. Вправа складається з трьох підходів по десять повторень.

Третя вправа схоже на друге. Зігнуті в ліктях руки піднімають на висоту плечей. У такому положенні короткими рухами піднімають руки трохи вище голови: вгору-вниз, вгору-вниз. При цьому стежать за напругою тільки в біцепсах.

Передня група м’язів

Найбільш важливі моменти тренування передньої групи м’язів: під час коротких рухів рук від плеча вгору повністю виключити роботу інших груп м’язів; під час виконання вправи необхідно стояти, спираючись спиною об стіну; підтримувати правильне дихання; включати в вправу три підходи по десять-двадцять повторень з перервою в тридцять секунд.

Тренування однієї групи м’язів неможлива без тренування протилежної групи. Краса створюється гармонією. Фізичні вправи для групи біцепса в обов’язковому порядку припускають вправи для групи трицепса. Розглянемо деякі з них.

Прямі руки з гирями заводять трохи за спину і починають повільно, не згинаючи в ліктях, піднімати вгору. Якщо з’являється виразне напруження по задній поверхні рук, значить, вправа виконується правильно. Необхідно зробити два-три підходи по десять-п’ятнадцять повторень з перервами на тридцять секунд. Приємна втома у м’язах трицепса стане підтвердженням хорошого тренування.

Ще одна вправа — це короткі рухи, які вже були використані при тренуванні біцепса. Прямі руки з гирями заводять за спину максимально високо, як при першій вправі. Потім трохи опускають вниз, але не до талії. Ось у цьому обраному проміжку слід здійснювати рухи вгору і вниз. Ритм тренування повинен бути вище, ніж при першій вправі. Необхідно виконати три підходи з десять-п’ятнадцять повторів.

Всі вправи досить прості у виконанні і доступні кожній жінці. Однак тренування рук вимагає постійної концентрації уваги і дисципліни. Ні на хвилину не можна забувати про диханні. М’язи працюють, жири спалюються. Постійно потрібно приплив кисню. Правильне виконання зовсім складних правил обов’язково принесе дивовижні плоди.

Жигулі Андрій

Похожие темы