Як позбутися від живота комплексний підхід

10 Фев, 2014

Як позбутися від живота комплексний підхід
  • Як позбутися від живота: комплексний підхід

  • Харчування

Великий і відвислий живіт для багатьох жінок є таким же хворим місцем, як і маленькі груди. Але, якщо вирішувати проблеми з грудьми, в основному, доводиться в кабінеті пластичного хірурга, позбутися від живота можна більш щадними способами. Було б бажання, вільний час і готовність працювати над собою.

Якщо у вас гарний плоский животик, ви сміливо купуєте сподобалися вам джинси

Джинси: зараз і завжди

і впевнено почуваєте себе на пляжі або на вечірці біля басейну. Жирові відкладення на животі не тільки виглядають неестетично, але й небезпечні для здоров’я. Жир, який накопичується в цій зоні, формується між внутрішніх органів глибоко в черевній порожнині, при цьому білки, які він генерує, можуть стати причиною хронічних запалень, що в рази підвищує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, діабету

Цукровий діабет — допоможи собі сам

і навіть раку.

Як позбутися від живота комплексний підхід

Як визначити надлишок жирової тканини в районі черевного преса? Дуже просто, візьміть сантиметрову стрічку і виміряйте об’єм тулуба трохи вище тазових кісток. Якщо відмітка заміру перевищує 87 см, настав час приступати до рішучих дій. Багато хто вважає, що позбавиться від зайвої ваги в області живота дуже складно, насправді зробити це не так вже й складно, як може здатися на перший погляд. Слідуючи правильної програмі, прибрати жир з живота набагато легше, ніж наприклад, зі стегон або позбавитися від в’ялості внутрішньої сторони передпліч.

Корективи у харчуванні

Аплікатори і масажери, реклама яких крутиться на телеканалах, позбутися від живота абсолютно не допомагають — це просто черговий «порівняно чесний» відбирання грошей у населення. Є три кити для схуднення живота: дієта, масаж і спеціально розроблені комплекси вправ. Якщо грамотно поєднувати всі ці елементи, то вже через пару тижнів можна буде радіти досягнутої мети.

Існує чимало варіантів дієт для схуднення живота і для тонкої талії. Але їх загальна суть зводиться до того, що з харчування потрібно повністю виключити все борошняне, солодке і жирне, в тому числі фаст-фуд і копченості, а також соління. Вітаються сирі овочі і фрукти, каші зі злаків, бобові у всіх видах, кисломолочні продукти і нежирні сорти м’яса і риби.

Як позбутися від живота комплексний підхід

Масаж для схуднення живота

Прибрати або хоча б візуально зменшити випирає живіт за допомогою масажу прагнуть деякі. І абсолютно даремно, тому що це досить потужне і дієвий засіб корекції фігури. Впливу руками на область живота сприяють поліпшенню кровообігу в цій зоні і, отже, нормалізації обміну речовин, роботи кишечника і спалювання зайвого жиру.

Основними масажними прийомами в даному випадку будуть розтирання і розминання. Вони проводяться по так званій антицеллюлитной методикою, із захопленням шкірно-жирових складок. Відчуття при цьому можуть бути трохи хворобливими, але оскільки процедура не є тривалою і триває всього лише п’ять-десять, то вони не перетворюються на серйозні незручності.

Вправи, за допомогою яких можна позбутися від живота

Вправи, спрямовані на роботу прямого м’яза живота і її відділів зміцнюють м’язи черевного преса, але, на жаль, не спалюють жир, які розташовується під м’язовими тканинами. Позбутися від жиру і прискорити рівень спалювання калорій допоможуть кардіо тренування (біг, ходьба, їзда на велосипеді). За результатами досліджень було відмічено, що люди, які приділяють кардионагрузки близько 178 хвилин на тиждень, а це приблизно 30 хвилин щоденної ходьби пішки, протягом дев’яти місяців набрали мізерну кількість внутрішнього жиру. А ті, які практикували більш інтенсивні навантаження, наприклад, біг, не тільки не набрали жиру, а зменшили кількість існуючого на 7%. Для досягнення максимального результату, займайтеся спортом за принципом інтервальних тренувань, чергуючи періоди кардионагрузки високої і низької інтенсивності.

Як позбутися від живота комплексний підхід

Всі вправи, спрямовані на спалювання жиру в області живота і розвиток черевного преса, рекомендується виконувати з ранку, до сніданку. Але немає нічого страшного і в тому, щоб перенести їх на більш пізній час. На самий вечір, коли вже потрібно думати про сон, а не про тренування, їх теж краще не відкладати. Займатися потрібно на голодний шлунок, безпосередньо перед черговим прийомом їжі.

Більшість з цих вправ виконується в положенні лежачи. Суть полягає в тому, щоб піднімати зігнуті в колінах або прямі ноги під певним кутом до тіла. Є вправи та іншого плану: потрібно сідати з положення лежачи, тримаючи руки тим чи іншим чином.

Обруч хула-хуп

Як один з кращих тренажерів для підтягування живота і корекції його форми вже давно себе зарекомендував обруч хула-хуп. Крім того, він задає організму і необхідні кардионагрузки — їх інтенсивність визначається швидкістю обертання обруча. М’язи преса при цьому отримують свою порцію навантаження і, чим важче обруч, тим вона відчутніше.

Як позбутися від живота комплексний підхід

Корекція фігури, проведена за допомогою хула-хупа, вважається щадить: втрати жирових відкладень відбуваються повільно, але вірно. Якщо заняття з обручем перетворюються в одну зі складових стилю життя, то за майбутнє свого живота можна не турбуватися: воно буде знаходитися під жорстким контролем.

Про користь плавання

Напевно, розлогі розповіді про користь плавання тут будуть абсолютно зайвими: все і так чудово знають, наскільки благотворно позначаються на здоров’ї контакт з водою і рухова активність в тій же обстановці. Коли людина пливе, все його тіло піддається впливу води, по ефективності схожим з гідромасажем. А останній давно застосовується в салонах краси як засіб для схуднення, в тому числі і локально.

Якщо немає можливості записатися або придбати абонемент у басейн, можна обмежитися домашнім душем. Задаючи напрямок його струменям і здійснюючи кругові дії, можна досить успішно зімітувати той же гідромасаж.

Похожие темы