Як прибрати боки «ножиці» «велосипед» та інші

Як прибрати боки «ножиці» «велосипед» та інші

01 Июл, 2014

Як прибрати боки «ножиці» «велосипед» та інші

Зайві жирові відкладення на боках звичайно доставляють жінкам чимало незручностей — не стільки фізичних, скільки моральних: адже кожній хотілося б бачити свою фігуру наближеною до досконалості. Проблемні боки часто називають «вушками» на талії, але які б ласкаві назви для них не винаходили, все-таки від них хочеться скоріше позбутися. І так, щоб більше не з’являлися. Дієвих рецептів на тему як прибрати боки можна знайти чимало.

Один з найбільш простих, доступних і досить приємних способів полягає в необхідності регулярно крутити на талії спортивний обруч або хула-хуп. Це, нескладне на перший погляд, вправа насправді дає приголомшливий ефект. Пластмасові обручі прибрати боки не допоможуть — вони занадто легкі. Бажано придбати металевий хула-хуп, але не надто важкий. У спортивних магазинах продають і більш технологічні різновиди обручів: з масажними насадками або з лічильниками калорій. Фахівці стверджують, що від останніх ніякої практичної користі не, і довіряти особливо їх показаннями не варто, оскільки рівень обміну речовин у всіх різний. Обертати обруч необхідно одним животом, таз і інші частини тіла при цьому рухатися не повинні. Крутити обруч бажано по сорок-шістдесят хвилин щодня.

Вправи без обтяження

Існує ще цілий ряд нехитрих вправ, що дозволяють прибрати боки. Для їх виконання не потрібні додаткові обтяжливі спортивні снаряди начебто гантелей, еспандерів і так далі. Можна зайнятися аеробікою, яка пропонує комплексні вправи для всіх ділянок тіла, в тому числі і для боків. Але для повноцінних занять аеробікою потрібно мати достатньо багато вільного часу, і тому дозволити їх собі може далеко не кожна людина. Але якщо вибрати два-три нескладних вправи, що дозволяють зміцнити боки і прибрати з них зайвий жир, то, приділяючи занять всього лише по кілька хвилин на день, результати можна отримати вже в найближчому майбутньому.

Розтягнути косі м’язи живота і додати їм колишню пружність дозволять звичайні нахили тіла в сторони. Початкове положення — вертикальне, ноги розсунуті на ширину плечей. Спочатку плавний нахил виконується в одну сторону, при цьому рукою намагаються торкнутися ступні. Також плавно потрібно повернутися у вихідне положення і потім зробити точно такий же нахил у протилежний бік. Вправа виконується в два підходи з двадцятьма-тридцятьма нахилами в кожну сторону.

Як прибрати боки «ножиці» «велосипед» та інші

Допоможе прибрати боки і знайомий всім з дитинства «велосипед». Потрібно лягти на спину, руки з’єднати під головою, ноги зігнути в колінах і підняти над підлогою. Правим ліктем тягнуться до лівого коліна, а потім навпаки. Рухи відбуваються в досить швидкому ритмі.

Ще один ефективний вправа — так звані «ножиці». Для його виконання потрібно лягти на лівий бік, використовуючи ліву руку в якості опори. Праву руку згинають і заводять за голову. Різко змахують прямий правою ногою, піднімаючи її настільки високо, наскільки це можливо, потім повертаються у вихідне положення. Подібні рухи здійснюють двадцять-тридцять разів, а потім повторюють на іншій стороні.

Вправи з гантелями і фитболом

Прибрати боки можна набагато швидше, якщо при виконанні вправ використовувати додаткове навантаження у вигляді гантелей. Достатньо навіть робити всього одне ефективна вправа. Початкове положення, як і при виконанні простих нахилів, — вертикальне, ноги на ширині плечей. При нахилі корпусу тіла вправо ліву руку з гантеллю заводять над головою. Після повернення у вихідне положення роблять те ж саме, тільки вже з нахилом в ліву сторону.

На фитболе для того, щоб прибрати боки, можна здійснювати найрізноманітніші вправи: рухи тазом, нахили убік з опорою на одне коліно, попеременний і єдиний підйом ніг і багато інших. При регулярних тренуваннях прибрати боки і відкоригувати силует вдається за два-три тижні.

Світлана Усанкова

Похожие темы