Як прибрати боки «ножиці» «велосипед» та інші

01 Июл, 2014

Як прибрати боки «ножиці» «велосипед» та інші

Зайві жирові відкладення на боках звичайно доставляють жінкам чимало незручностей — не стільки фізичних, скільки моральних: адже кожній хотілося б бачити свою фігуру наближеною до досконалості. Проблемні боки часто називають «вушками» на талії, але які б ласкаві назви для них не винаходили, все-таки від них хочеться скоріше позбутися. І так, щоб більше не з’являлися. Дієвих рецептів на тему як прибрати боки можна знайти чимало.

Один з найбільш простих, доступних і досить приємних способів полягає в необхідності регулярно крутити на талії спортивний обруч або хула-хуп. Це, нескладне на перший погляд, вправа насправді дає приголомшливий ефект. Пластмасові обручі прибрати боки не допоможуть — вони занадто легкі. Бажано придбати металевий хула-хуп, але не надто важкий. У спортивних магазинах продають і більш технологічні різновиди обручів: з масажними насадками або з лічильниками калорій. Фахівці стверджують, що від останніх ніякої практичної користі не, і довіряти особливо їх показаннями не варто, оскільки рівень обміну речовин у всіх різний. Обертати обруч необхідно одним животом, таз і інші частини тіла при цьому рухатися не повинні. Крутити обруч бажано по сорок-шістдесят хвилин щодня.

Вправи без обтяження

Існує ще цілий ряд нехитрих вправ, що дозволяють прибрати боки. Для їх виконання не потрібні додаткові обтяжливі спортивні снаряди начебто гантелей, еспандерів і так далі. Можна зайнятися аеробікою, яка пропонує комплексні вправи для всіх ділянок тіла, в тому числі і для боків. Але для повноцінних занять аеробікою потрібно мати достатньо багато вільного часу, і тому дозволити їх собі може далеко не кожна людина. Але якщо вибрати два-три нескладних вправи, що дозволяють зміцнити боки і прибрати з них зайвий жир, то, приділяючи занять всього лише по кілька хвилин на день, результати можна отримати вже в найближчому майбутньому.

Розтягнути косі м’язи живота і додати їм колишню пружність дозволять звичайні нахили тіла в сторони. Початкове положення — вертикальне, ноги розсунуті на ширину плечей. Спочатку плавний нахил виконується в одну сторону, при цьому рукою намагаються торкнутися ступні. Також плавно потрібно повернутися у вихідне положення і потім зробити точно такий же нахил у протилежний бік. Вправа виконується в два підходи з двадцятьма-тридцятьма нахилами в кожну сторону.

Як прибрати боки «ножиці» «велосипед» та інші

Допоможе прибрати боки і знайомий всім з дитинства «велосипед». Потрібно лягти на спину, руки з’єднати під головою, ноги зігнути в колінах і підняти над підлогою. Правим ліктем тягнуться до лівого коліна, а потім навпаки. Рухи відбуваються в досить швидкому ритмі.

Ще один ефективний вправа — так звані «ножиці». Для його виконання потрібно лягти на лівий бік, використовуючи ліву руку в якості опори. Праву руку згинають і заводять за голову. Різко змахують прямий правою ногою, піднімаючи її настільки високо, наскільки це можливо, потім повертаються у вихідне положення. Подібні рухи здійснюють двадцять-тридцять разів, а потім повторюють на іншій стороні.

Вправи з гантелями і фитболом

Прибрати боки можна набагато швидше, якщо при виконанні вправ використовувати додаткове навантаження у вигляді гантелей. Достатньо навіть робити всього одне ефективна вправа. Початкове положення, як і при виконанні простих нахилів, — вертикальне, ноги на ширині плечей. При нахилі корпусу тіла вправо ліву руку з гантеллю заводять над головою. Після повернення у вихідне положення роблять те ж саме, тільки вже з нахилом в ліву сторону.

На фитболе для того, щоб прибрати боки, можна здійснювати найрізноманітніші вправи: рухи тазом, нахили убік з опорою на одне коліно, попеременний і єдиний підйом ніг і багато інших. При регулярних тренуваннях прибрати боки і відкоригувати силует вдається за два-три тижні.

Світлана Усанкова

Похожие темы