Як прибрати жир з ваших стегон покрокова інструкція

18 Фев, 2014

Як прибрати жир з ваших стегон покрокова інструкція

Багато людей відчувають труднощі з тим, щоб скинути жир з певних частин тіла. Деякі жінки накопичують багато жиру навколо стегон, боків і сідниць, в той час як чоловіки схильні накопичувати жир навколо черевного преса. Важко скинути жир тільки в одній частині тіла, ви можете виконувати певні вправи в поєднанні із заняттями аеробікою, щоб скинути жир зі всього тіла і привести в тонус ту частину, яка хвилює вас найбільше, включаючи ваші стегна.

Вправи

Як прибрати жир з ваших стегон покрокова інструкція
 • Виміряйте обсяг ваших стегон і запишіть цифру. Це буде початком відліку того, які великі у вас стегна зараз, скільки дюймів ви втратили під час тренувань.
 • Займайтеся аеробікою хоча б 30-45 хвилин щодня. Щоб задіяти нижню частину тіла, ви можете захотіти бігати

  Як правильно бігати — секрети правильних технік

  або швидко ходити пішки на вулиці або на тренажері, використовую різні режими. Ви можете скористатися ступінчастим тренажером для занять аеробікою або бігати по сходинках на найближчому стадіоні. Ви можете змішувати заняття з аеробікою, щоб вам не було нудно робити одне і те ж вправу щодня. Наприклад, один день бігайте, займайтеся на орбітрек і бігайте по сходинках на третій день. Поставте метою досягти 70-80% від вашого максимального серцевого ритму, щоб домогтися кращих результатів.

 • Займайтеся силовими тренуваннями два-три рази на тиждень. Вам не обов’язково перетворюватися на людину, одержимого спортом, але ви можете ефективно тренувати все своє тіло, піднімаючи тяжкості по двадцять хвилин. Спеціальна програма для зменшення целюліту

  Целюліт — хвороба чи неминучість?

  включає в себе двадцять хвилин занять силовими вправами, де п’ять вправ для верхньої частини тулуба і ще п’ять для нижньої частини. У поєднанні із заняттями аеробікою можна втратити близько фунта на тиждень.

 • Харчуйтеся здоровою їжею

  Що таке здорова їжа

  . Підберіть собі кращі продукти, щоб прискорити втрату ваги. Жінки повинні споживати 1200-1600 калорій в день, а чоловіки 2200-2600 калорій в день. Якщо поєднувати заняття спортом зі здоровим харчуванням, то можна скидати в два рази більше ваги, ніж, якщо просто робити вправи.

 • Робіть вправи для стегон. Багато вправи, які задіють тазостегновий суглоб, включають в роботу і сідничні і бічні м’язи, робота над цими м’язами допомагає зменшити жир на цих ділянках тіла. Гарні вправи при цьому — випади, присідання, вишагіванія на платформу, піднімання ніг, нахили стегон і випади з активним залученням сідниць. Робіть 6-12 повторень кожної вправи для отримання максимальних результатів. Якщо 12 повторень для вас занадто легкі, можете додати вагу на руки або щиколотки, щоб ускладнити заняття.

Похожие темы