Як прибрати жир зі стегон сідниць боків і живота не тільки вправи

21 Фев, 2014

Як прибрати жир зі стегон сідниць боків і живота не тільки вправи

Багато людей шукають спосіб для точкового схуднення певної частини тіла, приділяючи багато часу і уваги вправам, які діють на певні групи м’язів, сподіваючись скинути зайві фунти. Але немає такого способу, щоб спалити жир тільки на певній ділянці тіла. Ви повинні зменшити вашу загальну масу, створивши дефіцит калорій. Необхідно прибрати приблизно 3500 калорій, щоб скинути один фунт жиру, а цього можна досягти шляхом збільшення фізичного навантаження і зміни режиму харчування.

Як прибрати жир зі стегон сідниць боків і живота не тільки вправи

На шляху до красивої фігури

Як прибрати жир зі стегон сідниць боків і живота не тільки вправи
  • Почніть їздити на велосипеді якомога частіше. Так як немає способу, щоб спалити жир тільки на стегнах, сідницях і боках, їзда на велосипеді може зміцнити і привести в тонус нижню частину черевного преса, одночасно спалюючи калорії. Спалювання додаткових калорій допоможе вам скинути вагу.
  • Почніть займатися на орбітрек під час тренувань. Як велотренажер, орбітрек працює на двох рівнях. Ви не тільки підвищуєте кількість спалюваних калорій, що допомагає вам скидати вагу, але це також допомагає вам створювати м’язи, забезпечуючи вам стегна, сідниці і боки гарної форми в той час, як ви втрачаєте вагу.
  • Знайдіть інші види фізичної активності, що впливає на нижню частину черевного преса. Танці, піші походи, прогулянки пішки і катання на лижах по пересіченій місцевості можуть допомогти вам привести в тонус нижню частину черевного преса, а також спалити калорії, щоб скинути зайву вагу.
  • Увімкніть скручування, підйоми торса, нахили тазу, скручування торсу і інші вправи для черевного преса у ваші регулярні заняття. Хоча ви і не можете спалити жир тільки на животі, ці основні вправи можуть привести в тонус черевної прес, роблячи ваш животик більш плоским в міру того, як скидаєте вагу.
  • Піднімайте тяжкості хоча б два рази на тиждень. Підняття тягарів може і не спалить стільки ж калорій, скільки заняття аеробікою, але зате допоможе вам добитися гарних м’язів. Нарощений мускул збільшує кількість калорій, яке ваш організм спалює за один раз, що може полегшити ваше схуднення в цілому.
  • Уріжте непотрібні калорії у своїй дієті. З підвищенням рівня фізичної активності ви часто можете поліпшити результати по скиданню ваги і позбутися від жиру на стегнах

    Як позбутися від жиру на моїх стегнах: режим і тренування, сідницях, боках і животі, обмежуючи споживання калорій. Вживання в їжу більше фруктів, овочів та інших поживних продуктів може зменшити обсяг споживаних калорій і допоможе сформувати дефіцит калорій. Зменшення порцій прийнятої вами їжі також принесе користь.

Похожие темы