Як жінці накачати м'язи зверніть увагу на свою вагу

Як жінці накачати м’язи зверніть увагу на свою вагу

24 Апр, 2014

Як жінці накачати м'язи зверніть увагу на свою вагу

Одна тільки думка про фізичні вправи

Фізичні вправи — запорука здоров’я і молодості шкіри

для нарощування м’язової маси багатьох дівчат і жінок валить у шоковий стан. Чомусь відразу ж представляється образ культурісткі, «граючої» своїми рельєфними м’язами. Тим часом, добитися такого результату без строгої дієти, специфічного способу життя, наполегливих тренувань і, можливо, спеціальних препаратів жінці (та й чоловікові теж) практично неможливо.

Справа в тому, що кількість тестостерону в жіночому організмі набагато менше, ніж у чоловічому. А адже саме цей гормон відповідає за розвиток скелетної мускулатури. Так що всі жіночі страхи з приводу трансформації в шокуюче хлопців мускулисте «пугало» абсолютно безпідставні. Навпаки, регулярні фізичні вправи роблять жінку набагато привабливіше і сексуальніше: висока груди, точена талія, гарні ніжки і все те, що до них додається — чи це не межа чоловічих жадань?

Багато жінок переживають, що через деякий час після початку активних занять вони починають додавати у вазі. Так, кілька кілограмів додається, але ж це виключно за рахунок розвитку м’язів, які додадуть вашим формам жіночність і ваблять обриси. Навіть при деякій схильності до повноти треновані м’язи підтягують все тіло, перетворюючи кілька зайвих кілограмів в спокусливу пікантність. Не кажучи вже про те, що фізичні вправи — це найкраща профілактика серцево-судинних, респіраторних та багатьох інших захворювань.

Початок занять

Отже, рішення прийнято: потрібно накачати м’язи. Залишилося з’ясувати, як це зробити, і проявити чимало витримки і сили волі, щоб не махнути на все рукою і не повернутися до більш спокійного і менш напруженого способу життя. Щоб після першого ж тренування не пропало бажання займатися, не слід хапатися за гантелі і тим більше за штангу. Є ризик заробити на наступний день такі м’язові болі, що ніякі спокуси не змусять вас повторити це «самокатування». Насамперед, м’язи повинні звикнути до більш значним навантаженням, ніж підняття губної помади. З цією метою рекомендується почати з так званих загальних аеробних навантажень для всього організму. Це може бути легкий біг (в тому числі на місці в домашній обстановці), рухливі ігри (можна почати навіть з настільного тенісу), стрибки зі скакалкою, плавання, їзда на велосипеді і т.д. Такі тренування, як правило, супроводжуються масою позитивних емоцій і одночасно привчають самі різні групи м’язів до більш серйозних навантажень.

Спалюємо жир?

Після того, як м’язи трохи зміцніють, можна приступати до виконання більш специфічних вправ. Відразу ж хотілося б застерегти дівчат, які дотримуються одного вельми поширеного помилки про те, що вправи на яку-небудь групу м’язів сприяють спалюванню підшкірного жиру в цьому місці. Це не так. Зайва кількість підшкірного жиру — це, насамперед, результат неправильного способу життя, а його локалізація в певному місці (наприклад, на животі) — це особливості конституції людини. Тренованість м’язів на товщину підшкірної жирової клітковини

Клітковина

ніяк не вплине. Якщо дівчина схильна до жирообразования на стегнах, то посилене «накачування» ніг на тлі розвиваються м’язів призведе лише до збільшення об’єму стегон, оскільки жирові відкладення нікуди не подінуться. Мабуть, це ще одна причина того, що починати будувати своє тіло потрібно саме з перерахованих вище аеробних вправ, при яких підшкірна жирова клітковина через зрослу потреби організму в енергії починає поступово стоншуватися.

Як накачати груди

Груди — один з основних об’єктів жіночої гордості і чоловічої уваги, тому цій частині тіла необхідно присвятити чимало часу. Так, фахівці радять більше виконувати вправи на розвиток верхніх пучків грудних м’язів, що відповідають за «висоту» грудей: жим штанги лежачи на похилій дошці головою вгору, розводка рук на цій же дошці, спеціальний тренажер для грудей з максимальним нахилом уперед та ін.

Сідниці

Велику увагу жінка повинна приділяти сідничних м’язів і мускулатурі ніг: присідання з обтяженням, випади зі штангою або гантелями та ін. Дуже важливо розвинути м’язи преса, причому не тільки для краси, а й для забезпечення нормального протікання майбутніх пологів. Для цього підійде величезна кількість вправ, починаючи від роботи корпусу на похилій дошці і закінчуючи підняттям ніг на брусах.

Між тим, не можна забувати і про решту м’язах, оскільки саме в гармонійному і рівномірному розвиток усього м’язового апарату полягає секрет жіночої краси та здоров’я.

Жигулі Андрій

Похожие темы