Як зменшити талію зміни повинні бути плавними

26 Май, 2014

Як зменшити талію зміни повинні бути плавними

Сучасна мода просто не залишає жінкам вибору. Визнаний еталон краси сьогодні — це доглянута струнка панянка, неодмінно із плоским животом і тонкою талією. Звичайно, природа не всіх обдарувала ідеальними формами, але зневірятися зовсім нема чого, бо регулярна фізкультура, масаж і здорове харчування допоможуть зробити талію стрункою.

Струнка талія

Перш за все, необхідно з’ясувати масштабність необхідних перетворень. Якщо надмірна вага значний, спочатку потрібно скинути більшу його частину, а вже потім прагнути зробити талію стрункою, якщо ж все жирові складки сконцентровані в області живота і талії, то завдання спрощується.

Уважно розгляньте себе в дзеркало, виміряйте талію сантиметром і запишіть результат. Прикиньте реальну цифру в сантиметрах, яку ви хочете втратити в обсязі. Складіть план, з яким будете звіряти свої досягнення. Далі, почніть реалізовувати намічене.

Всі зміни повинні бути плавними. Ні в якому разі не можна займатися лікувальним голодуванням поза стаціонару і сидіти на строгих дієтах без спостереження лікаря і особливих показань. Невелике зниження ваги легше утримувати протягом тривалого періоду, а примусове утримання ваги потрібно для того, щоб організм адаптувався і перестав вважати, що у нього вкрали кілограми.

Як зменшити талію зміни повинні бути плавними

Скажіть стійке немає шкідливим жирам. Для того щоб шкіра після схуднення підтяглася і не обвисає, необхідно вживання в їжу якісних жирів: оливкової, кукурудзяної і лляної олії, зрідка вершкового. Від жирного м’яса, маргарину, гідрогенізованих жирів, кондитерського жиру і продуктів з цими компонентами краще відмовитися зовсім.

Регулярно виконуйте вправи для зміцнення всіх м’язів преса: прямих, косих. «Качати» прес потрібно три рази на тиждень, виконуючи вправи технічно правильно. При виконанні скручувань важливо пам’ятати наступне: не притискайте підборіддя під час виконання вправи до грудей, не відривайте поперек від підлоги — це може сприяти загостренню остеохандрозу, видихайте на зусилля, напружуйте живіт на вдиху і ще сильніше напружуйте на видиху. Пам’ятайте, що жінкам дуже важливо відсутність перерв у тренуваннях преса, так як живіт швидко стає в’ялим.

Використовуйте снаряди. Дуже хороший помічник у формуванні красивих форм в області талії — це хала-хуп. Крутите його щодня не менше 30 хвилин і результати не змусять себе чекати вже через два місяці. Також можна використовувати обертовий диск. Він дуже ефективний, якщо виконувати вправу правильно. Основною «фокус» при роботі з цим снарядом в тому, що верхню частину тіла потрібно утримувати нерухомо, а повороти виконувати тільки нижній. Для полегшення завдання можна триматися руками за шафу, але вправу все одно досить складне.

Важливий момент для формування підтягнутого живота і стрункої талії масаж і самомасаж живота. Погладжування необхідно проводити по струму лімфи, а саме знизу вгору живота. Кругові погладжування потрібно проводити тільки за годинниковою стрілкою, це обумовлено тим, що вся перистальтика кишечника йде саме в такому напрямку. Погладжування проти годинникової стрілки чреваті порушенням перистальтики і навіть заворотом кишок. А це вже небезпечно для життя.

Для масажу можна використовувати такі пристосування: банки силіконові масажні, рукавиці з сизалю масажні, масажний м’яч або просто руки. А якщо проводити масаж з використанням оливкової або персикового масла користь зростає багаторазово.

Як зменшити талію зміни повинні бути плавними

Робіть маски на область живота. Грязьові антицелюлітні, медові або фруктові — всі маски корисні для шкіри. Дуже корисні маски з обгортанням

Обгортання: в ніжних обіймах спа

. Для домашнього обгортання цілком може підійти харчова плівка.

Чого робити не варто

  • Не потрібно розраховувати на чудодійні властивості складних тренажерів. Основний упор при роботі з пресом має припадати на прості вправи, в них легше контролювати які м’язи виконують роботу.
  • Остерігся використовувати поліуретановий пояс для швидкого схуднення живота. Він створює ефект сауни і виводить воду. Без вправ він неефективний, а спільно з вправами небезпечний, оскільки заважає повноцінно дихати.
  • Відмовтеся від ліпосакції. Це дуже небезпечний захід, так як пластичні операції в області живота найскладніші, і вельми велика вірогідність, що в підсумку шкіра буде буграми. Так навіщо ризикувати? Тим більше, що у вас і так усе вийде.
  • Не варто сидіти за комп’ютером без перерви більше години. Це негативно позначається не тільки на пресі, але і на хребті.

Почніть сьогодні, і вже незабаром ви зможете надіти найсміливіші дизайнерські вбрання.

Олена Сибилева

Похожие темы